Seriespel - Lettland säsong 38 [2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

20. Sezona (207)


lv Tamaz >> onsdag december 2 - 20:47
@Jaunais ēē-ē!!!! :D :D
lv Tamaz
Användare
Registrerad2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Problem? >> onsdag december 2 - 20:50
nu ko laikam var pietaupīt līderus un gatavoties spēlēm ar Resnajiem par vietu uz 1. līgu.
lv Problem?
Nybörjare
Registrerad2014-04-13
lv Jaunais >> torsdag december 3 - 08:35
Paredzot nākotni: Sir Lelu pēdējā spēlē spraigi ar 4-0 izrauj uzvaru pār Tukumu un paliek 7-ā vietā līgā :))
lv Jaunais
Användare
Registrerad2014-07-11
lv Tamaz >> torsdag december 3 - 09:15, Redigerad torsdag december 3 - 09:15
@Jaunais Man gribētos pret AC Riga un Liepāju savākt punktiņus lai nosūtītu Premiu uz pārspēlēm :D
lv Tamaz
Användare
Registrerad2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Tamaz >> torsdag december 3 - 13:40
''Paldies'' Univers Zero! Tagad Premiu apsteigt un nosūtīt uz pārspēlēm ir diezgan nereāli -,-
lv Tamaz
Användare
Registrerad2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Dainix >> torsdag december 3 - 16:20
Premia "krasava"! Izšauj svarīgākajā brīdī! :)
lv Dainix
Användare
Registrerad2014-04-15
lv SK Latgols
lv Tamaz >> torsdag december 3 - 19:14, Redigerad torsdag december 3 - 19:14
@Dainix :D heiteris :D
lv Tamaz
Användare
Registrerad2013-07-20
lv Football Club Skonto
mz Eusebio >> fredag december 4 - 14:04
Pirms pēdējām 2 spēlēm sajūta, ka palikšu 9 .vietā , jo izbraukumā pret līderi un tad mājās pret ac riga, kas man šosezon ir bijis visneērtākais pretinieks 3 zaudes šosezon pret viņu, turklāt gladbahai pēdējā kārtā droši 3 punkti, jo tukuma brāļi spēlēs ar rezervistiem gan jau :/
Atceros savu vienīgo sezonu līdz šim, kad izkritu līgu zemāk, bija tieši tāpat, kad pēdējā kārtā konkurents spēlēja pret menedžeri, kurš pēdējā spēlē izlika sastāvu tikai no jauniešiem, līdz ar to garantēti 3 punkti.
mz Eusebio
Nybörjare
Registrerad2014-07-04
lv Jankzee >> fredag december 4 - 14:24
Es tev biju visneērtākais pretinieks :D

Un es arī atceros, ka mēs tajā sezonā playoffā spēlējām viens pret otru.

Ceru, ka neizkritīsi. Lai man piedod citi klubi, kas cīnās, bet esmu Čiekuru fans.
lv Jankzee
Nybörjare
Registrerad2014-08-07
lv Jankzee >> fredag december 4 - 14:29
Nu pamotivē Tukumu, lai izliek lielo sastāvu :D

1kārt - ja apsteigs mani, nākamsezon sāks kausā kārtu vēlāk. būs viena spēļu diena mazāk, kad Kauss + Līga + u21 kauss vienā dienā. Līdz ar to mazāka traumu iespēja.

2kārt - katrs punkts dod tv naudas.

3kārt - tāpat jau tagad pirms play offa neko neiespēlēs. Domājams, ka visiem tāpat 20 spēles iedotas, kam ir vērts dot.
lv Jankzee
Nybörjare
Registrerad2014-08-07
lv Tamaz >> fredag december 4 - 14:40
Kādēļ lai viņš liktu kādus jaunos!
Ir jāspēlē godīgi un bez nekādām speciāli atdotām spēlēm! :)
Nu nekas. Vismaz būs interesantākas spēles - piedaloties 3.Līgā :)
lv Tamaz
Användare
Registrerad2013-07-20
lv Football Club Skonto
lv Problem? >> fredag december 4 - 15:58, Redigerad fredag december 4 - 15:59
es sākumā biju domājis likt rezervistus, bet gan jau likšu max spēcīgāko sastāvu, jo pārāk sīva cīņa par izdzīvošanu, negribās nevienam par brīvu atdot 3p. Bet tas jau nenozīmē, ka izcīnīšu uzvaru pret Sir Lelu
lv Problem?
Nybörjare
Registrerad2014-04-13
mz Eusebio >> fredag december 4 - 16:29
Es jau to pieminēju tieši tā iemesla dēļ, tas man toreiz tiešām uzdzina dusmu, kad vnk menedžeris atdod spēli uzliekot rezervistus no kuriem pāris ir tādi penši kuriem ne silts ne auksts nebija no tiem 500 exp punktiem :D
Kopumā sezona galīgi neizdevusies tāpat no 3. un 6. vietas iepriekšējās sezonās nobraucu līdz 8./9. vietai, turklāt tā 8 . vieta tāpat va rneko nedot, vismaz man pārspēlēs nekad nav gājis esmu uzvarējis tikai 1 no 5 reizēm, un tajā pašā pre'ti bija bots, pret ko bija liels pārsvars :D
mz Eusebio
Nybörjare
Registrerad2014-07-04
mz Eusebio >> fredag december 4 - 16:33
@Jankzee njā tu tāds čiekuru fans, bet punktus gan man nevienā spēlē neuzdāvināji:D:D, kamēr es pret taviem konkurentiem uz 1 vietu lāčiem paņēmu 4 punktus :D:D Joks protams :D
mz Eusebio
Nybörjare
Registrerad2014-07-04
lv Tamaz >> fredag december 4 - 20:26
Nu ko.. Rīt tad uzzināsim kurš dosies uz pārspēlēm un kurš jau pa taisno kritīs uz 3. Līgu :)
lv Tamaz
Användare
Registrerad2013-07-20
lv Football Club Skonto