Seriespel - Lettland säsong 51

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

61. sezona (22)


ua Spiegs >> söndag september 26 - 20:56

Jāņem vērā, ka mums līga ne tuvu nav siltumnīca, kur kaut ko audzinot var cerēt tikt uz eiro kausiem un gūt papildus ienākumus. Izlase ir izlase, bet tomēr par to ir svarīgāka aktīva kopiena, stipra līga, kur ir interesanta gandrīz vai katrā spēle un man ļoti negribētos, ka upurējoties tās vārdā kāds pamet spēli. Tā kā ļoti rēķinam ko būvējam un kā tiksim galā ar izdevumiem. 

ua Spiegs
Användare
Registrerad2014-09-16
lv FC Bucha
lv valentain >> söndag september 26 - 23:00

Ilgtermiņā var būt konkurētspējīgs, nepārtraukti nevar. Bet tie starpposmi arī nebūs ilgstoši, kā man bija tagad. Tā skola 13 vai 14 pienesīs jau jēdzīgus supertalantus, ko nedos FS 10-12. Un mums tā līga arī nav spēcīga, to rāda rezultāti Eirokausos un valsts rangs, kur viena vieta jau ir zaudēta. Tagad kāds pusfināls ir nejaušība nevis likumsakarība, kur nu vēl sapņot par mūsu klubu savstarpējiem pusfināliem vai fināliem. Un man finansiāli nepaceļami bija tieši zaudējumi izšķirošās Eirokausu spēlēs nevis infra vai algas, transfēros aizgāja miljardi, lai tik uzvarētu to vienu spēli.

lv valentain
Användare
Registrerad2014-07-12
lv Valentain
lv valentain >> söndag september 26 - 23:09

Vēl arī laikam vajadzētu piebilst, ka arī ar 12/12, 13/10 lielākā daļa nebūs konkurētspējīgi, jo lielākā daļa nav gatavi trenēt, lai nopelnītu un vietā iepirktu citu trenētu sastāvu. Zemā bāzē neuztrenēsi jēdzīgus spēlētājus, lai kaut vai Latvijā kaut ko sasniegtu, tāpat zemo skolu līmeņu spēlētājus trenēt nedos to efektu. Lielākā daļa trenē savus paaugstinātos jauniešus zemās bāzēs, skaitliski esam daudz, bet reizē esam skaitliski daudz nīkuļu, un var pamest spēli, jo tāpat bez tās infras neko jēdzīgu nevar satrenēt.

lv valentain
Användare
Registrerad2014-07-12
lv Valentain
lv Pohainis >> torsdag oktober 21 - 10:32

Sveiki,

Varbūt ir vēlme līgas ar 20 komandām, 10 komandu vietā,lūdzu uzraksti jā/nē forumā https://rockingsoccer.com/lv/futbols/forum/home-en/1?topic=87511

Jauku dienu :)

lv Pohainis
Användare
Registrerad2016-09-27
lv Auni
lv egolav >> torsdag oktober 21 - 20:58

lv egolav
Användare
Registrerad2014-10-05
lv Laachi
lv Pohainis >> fredag oktober 22 - 07:38

Man šķiet būtu interesantāk ja būtu 20 komandas, bet redzu ka pirmās līgas menidžeri domā savādāk, var uzzināt kapēc?

lv Pohainis
Användare
Registrerad2016-09-27
lv Auni
lv valentain >> fredag oktober 22 - 08:54

Mazāk normālu spēļu, vairāk sagrāvju, kurās jau pirms spēles skaidrs iznākums.

lv valentain
Användare
Registrerad2014-07-12
lv Valentain