Seriespel - Lettland säsong 71 [4.2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

32. sezona (10)

lv Saldejums >> måndag juli 24 - 15:19

Labdien, drīz sezona jau būs pusē, bet te visi klusē.

lv Saldejums
Användare
Registrerad2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Didzis Dragons >> tisdag juli 25 - 04:15

Diemžēl 4tā līgā nav diži komunikabli cilvēki.Pagaidām sezonas uzdevums ir daļēji izpildīts, līgā nelīst ne augšā, ne palikt lejā ( gribu šosezon te palikt ), kausā diemžēl izkritu ( vēl biju cerējis uz vairākām kārtām ), U21 pagaidām iet labi, dižus konkurentus neredzu uz doto brīdi un U21 čempionu kausu vēlētos iegūt, bet reālāk tomēr būtu 1/4 fināls, augstāk būs grūti uzlekt

lv Didzis Dragons
Användare
Registrerad2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Saldejums >> tisdag juli 25 - 14:58

Man nākamā kausa kārta visticamāk būs pēdējā. Diezgan spēcīgs 3. līgas vidusmēra klubs pretī.

lv Saldejums
Användare
Registrerad2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Didzis Dragons >> lördag juli 29 - 07:15

Zaudēju 0-3, konkurenti izdarīja 3 sitienus, es padsmit... Vismaz čempionu kausā turpinu uzvarēt...

lv Didzis Dragons
Användare
Registrerad2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Saldejums >> lördag juli 29 - 15:49

No kausa izstājos neielaižot nevienus vārtus. 5:0 un 2:0 uzvarēti vajāki pretinieki. 3. līgas klubs uzvarēts ar 1:0. Pret Virslīgas titulētu klubu cerību nebija, bet noturēju 0:0 un tikai pēcspēles sitienos zaudēju ar 2:4. žēl, nepaveicās ar izlozi. Pie tam notraumejās viens aizsargs uz diezgan ilgu laiku.

lv Saldejums
Användare
Registrerad2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Didzis Dragons >> onsdag augusti 2 - 05:37

1/4 finālā esmu ticis U21 pasaules čempī, tg pretī angļi, itkā ņemami, bet spēle viesos, būs grūti ..

U21 kausā pretī carnikava, 1 līgas komanda, sastāvā tikai jaunieši viņam, bet vajadzētu pāriet pāri tāpat ..

Līgai vēl diži nepievēršu uzmanību, kamēr atrodos pa vidu grupā ..

lv Didzis Dragons
Användare
Registrerad2014-11-08
ls LV_everywhere
lv Carloz >> söndag augusti 13 - 11:24

Nav jau daudz ko teikt, kāšu visiem :( kaut kā nevaru iebraukt, kas maniem čaļiem trūkst, kāpēc ik pa laikam gadās sezona, kad iet ļoti labi, bet pēc tam vairākas, kad zaudēju visiem pēc kārtas, kaut gan tie paši spēlētāji vien spēlē.

lv Carloz
Användare
Registrerad2014-04-18
lv Saldejums >> söndag augusti 13 - 19:57

Man līdzīgi, čaļi, kas 3. līgā spēlējuši, zaudē vairākas spēles pret it kā vājākām komandām. Zinu, ka jāpastiprinās, pārdodot pēdējo supertalantu ienāks smuka naudiņa. Lielākā daļa gan aizies stadiona uzlabošanā, par pārējo naudu jāsavāc sastāvs ar kuru tikšu atpakaļ uz 3. līgu.

lv Saldejums
Användare
Registrerad2014-07-28
lv FC BARONS/Lido
lv Carloz >> torsdag augusti 17 - 07:36

nu tas vidus līmenis ir pamatīgi pievilcies, tas gan. bet nu man vairāk tas, ka es laikam nespēju iebraukt, kāda ir tā loģika šajā spēlē, kā AI nosaka, vai tu iesitīsi vārtus vai nē

lv Carloz
Användare
Registrerad2014-04-18
lv Saldejums >> torsdag augusti 17 - 19:30

Tāpēc vajag divus lieliskus uzbrucējus un riskanti sist pa vārtiem. No ļoti daudz sitieniem gan jau kaut ko iesitīs, varbūt pat vairāk kā pretinieks. :D

lv Saldejums
Användare
Registrerad2014-07-28
lv FC BARONS/Lido