Seriespel - Lettland säsong 77 [6.13]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

Botu Sviests! (2)

lv Chirkinjsh >> tisdag maj 24 - 06:29
Jau pagajuso sezonu viens bots domineja shosezon nakamais! Adminiem vajadzetu sakartot shis lietas! Tas nav normali kad tu jau 3 sezonu attisti komandu a bots Tevi vnk izvale bez variantiem
lv Chirkinjsh
Användare
Registrerad2016-01-23
lv vairogs >> fredag augusti 5 - 10:53
Tik tagad te ielūkojos ... ;)

- es uzskatu ,ka tas ir normāli , jo jāņem vērā ,ka liela daļa botu ir nupat bijušie menedžer-klubi ,kam sastāvā bij attīstīti spēlētāji ,tādēļ likumsakarīgi ,ka tie klubi var būt spēcīgāki par mums , daļa gan jau no augšas krituši !
Lai gan , tirgū jau ar viņi labi iepērkas ...

Protams bij pāris sāpīgas sezonas ,kad uzvari visus menedžerus un sāc sapņot ,ka tikai atlikušie boti jāsagrauj un vari ceļot uz augšu , bet šie zog punktus kā nemetas !

Arī pārspēlēs otrajā kārtā norāvos - pirmā spēle neizšķirts pret botu ,otrajā kārtīgi sagatavojos , iespiedu šos savā laukumā pusē un nelaidu ārā , spēles beigās viens džeks atskrien vienīgo reizi uzsit pa maniem vārtiem un nākas tupēt līgā kārtējo sezonu ...

Bet esmu jau saradis ar viņu klātbūtni - vismaz kaut kāda konkurence , es jau īpaši neplēšos uz augstākām līgām , jāattīsta infra + popularitāte jāuzaudzē ... Man nekāda prieka nebūs nonākt 5-4.līgā ,kur visi tev pārbrauks pāri ...

Augstākās līgās vajag arī pavisam cita līmeņa spēlētājus(arī pa maku tas dos , nevarēs nopirkt lētu spēlētāju un vēl krāt infrai ,paralēli cerot ,ka būsi konkurētspējīgs) ,tur lai noturētos nepietiks ar 6-7.līgas līderiem !

Bet tas arī normāli , ka pakāpeniski attīsties ,izaudz un kāp pa kāpnēm uz augšu !
Nebūtu jau interesanti sākt spēlēt spēli ,kur ātri nonāktu virsotnē ...

Piemēram savu attīstību izbaudu pa solītim ,
- sākumā tirgus uzstādījumos nospraudu summu ,kādu būtu gatavs maksāt par spēlētājiem , sākumā kādu laiku tie bij 20-30 tūkstoši ,vēlāk 60-100 tkst .
Un tā pakāpeniski ik pa laikam šo summu paaugstinu , šobrīd mani griesti ir 3mlj. ,ko esmu gatavs tērēt par spēlētāju , uz dārgākiem neskatos ,citādi var paslīdēt kāja un kādu vēl nopirkšu (daudziem vēl mākslīgi uzpūstas cenas) ... Jūtu ,ka drīzumā kaut kad griestus pacelšu līdz četriem miljoniem !

Tādējādi koriģējot savus griestus , es neiztērēju pārāk daudz naudas , + spēlēju savu spēli nepakļaujoties spekulantiem ,kas mākslīgi ceļ spēlētāju vērtības ...

Šajā spēlē ,tas vienkārši ir murgs - dzīvē tā virsotne ir nedaudz virs 100 mlj ; bet te tādi cipari ,kurus pat atmiņā nespēju paturēt ,laikam pat miljardos jau gāja !
lv vairogs
Användare
Registrerad2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*