Seriespel - Polen säsong 4 [2]

Forum: Serieforum rss-feed

Diskutera din serie, vilka är favoriter att vinna serien den här säsongen? Vem kommer att flyttas upp/flyttas ned, hur går det i cupen?

Återgå till forumindex

[Sezon V] Ogólna dyskusja (114)


pl St. Pauli >> fredag oktober 18 - 17:23
No jak Juvenia trafi na Zagłębie to zostaną w 2 Lidze. Myślę, że Górnik nie jest wcale na staconej pozycji jeśli awansuje do 1 Ligi :D
A co do Nurka to owszem, będzie grał w LE bo przecież wygrał PP.
pl St. Pauli
Nybörjare
Registrerad2013-06-01
pl WZL >> lördag oktober 19 - 10:20
Górnik powinien spokojnie awansowac.i w pierwszej lidze spokojnie powinien sobie poradzic i narobi pare niespodzianek :)
pl WZL
Användare
Registrerad2013-03-04
pl Nurek >> söndag oktober 20 - 06:53
@Sidney

Zagram w LE w fazie grupowej, nie martw się o mnie ;) Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wreszcie awansujesz i zagramy razem.
pl Nurek
Användare
Registrerad2013-02-05
pl KS Nurki
pl Sidney68 >> söndag oktober 20 - 11:33
To tylko marzenia...Nurki,ŁKS i Juvenia w 1 lidze...To dopiero byłyby derby łódzkie na odpowiednim poziomie !!! A co do LE to po prostu nie spojrzałem że znowu masz PP - sorki za to. Cały czas stawiam na młodzież i mam kilku dobrze rokujących graczy. Trochę przyłożą się na treningach i nie powinni dać zbyt dużej plamy w lidze. Zobaczymy w praniu jak to tym razem wyjdzie. Na razie sprzedaję grajków i może jakiegoś kupię. Jedyny mój wyskok finansowy to rozbudowa stadionu do 8000. Zobaczymy jak to się przełoży na kaskę za bilety. A spara zagramy i tak,tylko już dawno obiecałem Patrykowi z GKS Tychy że z nim zagram i czekam teraz na jego odpowiedź na zapkę. Tak czy owak do nowego sezonu jestem gotowy i zwarty...Jak System czegoś znowu nie zmieni,powinno być bardzo dobrze.
pl Sidney68
Användare
Registrerad2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> måndag oktober 21 - 16:24
No i Patryk wszystko idze tak jak planowaliśmy...Juvenia zostaje w naszej lidze a Siersza po niezwykłym meczu idzie do góry. Do nas wracają po nieudanym sezonie Potions'y. Teraz musimy obawiać się dwóch nowych drużyn z 3 ligi bo walą oni b.dużo goli. Nieprzewidywalni i Buszek mogą być czarnymi końmi naszej ligi...
pl Sidney68
Användare
Registrerad2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> måndag oktober 21 - 16:39, Redigerad måndag oktober 21 - 18:17
No to prawda tylka jak ta wymieniona przez Ciebie 4 tak będzie rządzić w lidze to z nami może być kiepsko :D
Bo zostanie jeszcze tylko 1 miejsce do obstawienia a jest jeszcze pare drużyn z aspiracjami barażowymi :D
pl St. Pauli
Nybörjare
Registrerad2013-06-01
pl St. Pauli >> måndag oktober 21 - 16:48
Sidney Nieprzewidywalni Poznan i Buszek Bielsko to pikuś przy tym co strzela PKS Obra Kościan 1912 :D
Zapowiada się kolejny ciekawy sezon w 2 Lidze :P
pl St. Pauli
Nybörjare
Registrerad2013-06-01
pl Sidney68 >> måndag oktober 21 - 20:15
A ja pomyliłem Buszka z Obrą !!! To o nich myślałem. Będzie bardzo ciężko załapać się do pierwszej 5. Chciałem zagrać z Tobą spara ale nie masz chyba kredytów.
pl Sidney68
Användare
Registrerad2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> tisdag oktober 22 - 09:55
Zagramy, zagramy. Jak tylko będę miał kredyt to zaakceptuje :P
Wczoraj sobie przeanalizowałem troszkę składy wszystkich 2-ligowców no i nie wygląda to różowo :D
Sporo mocnych ekip mamy
pl St. Pauli
Nybörjare
Registrerad2013-06-01