İsrail ligi sezon 34

Forum: Ligler rss-feed

Takımların son durumları ve ligler hakkında konuşabileceğiniz forum.

Geri git

הישראליות בעולם עונה 15 (147)

il Jordy Cruijff >> cuma mart 13 - 06:52, Düzenlendi cuma mart 13 - 07:40
כמה כבר ציפית שאני יביא? אף פעם לא הייתי ברמה של הגדולות ו20 לעונה זה מוגזם לבקש, אז היו כמה עונות עם 20+ לעונה, ואחריהן כמה עונות יותר חלשות (שבחלקן אפילו לא הגעתי לאירופה ולשלב הבתים של אירופה) אז לא יכולתי להביא נקודות בכלל, בכל מקרה, מסכים איתך שאני צריך לחזור לרמה של בערך 12-15 נקודות לעונה (קצת יותר אחרי שיהיו לנו בתקווה 7 מקומות), אבל יהיה לי די קשה לעשות את זה מהר כי יותר מידי מהסגל צעירים...

עוד 2 עונות נראה לי אני לא יהיה טוב באופן מיוחד עדיין (בדיוק ימיר המון שחקני הרכב או לפחות רוטציה להיות חברי צוות, הגיברלטרי יהיה רק בן 19, וכל שאר הסופרטאלנטים הטובים וצעירים שלי (4) לא מבוגרים ממנו בהרבה אם בכלל). אבל אח"כ אתחיל להשתפר (אם לא אמכור את כולם).

בכל מקרה, לראשונה אי פעם 5 שחקנים נכנסים לרשימת ה"לא למכירה אלא תגיע הצעה ענקית וממש מוגזמת יחסית לרמתם":
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-699253
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-555780
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-650635
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-606844
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-713486

נקווה שיעזור לעתיד..
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il basta >> cuma mart 13 - 10:08
אני מאמין שהצעירים שלך יהיו תותחים יותר מהר ממה שאתה חושב!
il basta
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il basta >> cuma mart 13 - 13:07
בינתיים סובוטיקה רק 1-1 בבית.
מקווה לנצח בבית את ההולנדים!
il basta
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> cuma mart 13 - 15:48
זה נראה בהתחלתה גמור אבל הפועל נחלץ מפיגור 3-0 ל3-3 ענק שמשאיר סיכויים לגומלין, ממש לא יהיה קל אבל אפשרי בהחלט, בהצלחה!
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il basta >> cuma mart 13 - 16:07
כמעט עזבתי את המשחק מרוב עצבים...
סיכוי לא גבוה בגומלין - אבל עדיין יש סיכוי! ואני לא מתכוון לוותר!
מזמן לא ראיתי שלושער של שחקן אחד ברמות האלה!
il basta
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> cumartesi mart 14 - 09:24
בהחלט, ס"ך למרות השם וינסנט ממש לא בלתי מנוצח, וניצחון חוץ עליו זה אפשרי לקבוצה ברמתך...

לוותר במשחק כזה יהיה ממש ממש ממש מוזר, כמובן שלא כדאי לך, אפילו אם היית מפסיד 3-2 נגיד.

אכן, השלושער היה מאוד מכובד, ועוד אין לו שרפשוטר...
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il Jordy Cruijff >> pazar mart 15 - 07:57
שוב וינסנט עם הרבה מזל כובש באחוזים מאוד גבוהים, אבל הפעם לבסטה אין תשובה... ס"ך חצי גמר זה מכובד בהחלט, סביר גם שההפסד יהיה לזוכה של ליגת האלופות (כי הגמר במגרש של וינסנט), אבל לא בטוח.

בכל מקרה שנה די טובה לישראליות, נקווה לשנה אף יותר טובה עונה הבאה.
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il basta >> pazar mart 15 - 08:06
אני מאוד מרוצה מעוד עונה אירופית אדירה!
מקווה לשפר את הדירוג באירופה כבר!
il basta
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> pazar mart 15 - 08:27
האמת יש לנו סיכוי, ס"ך אתה עופר וחיפה נותנים בממוצע 25 נקודות לעונה (כל אחד), צריך רק שאני סתיו וטל (או כל 3 עולות שלא יהיו), יתנו באיזור ה15 בממוצע, מה שיבטיח לנו 20 נקודות לעונה ועם זה נעקוף את האנגלים בפער ללא מעט זמן.

השאלה איך נשיג את ה15 לעונה... לסתיו שיתחיל בשלב הבתים זה יהיה ממש לא פשוט (נגיד 4 ניצחונות בבתים שזה בהחלט יפה ועדיין זה רק 8), ל2 עולות מהמוקדמות זה כבר יותר קל, מי שעולה מהמוקדמות בהחלט יכול להשיג משהו כמו 6 ניצחונות ו2 תיקו (שאני פסימי), מי שמהסיבוב השני גם יכול 4 ניצחונות ו2 תיקו (שוב, כשאני פסימי), מה שיביא 7 נקודות ו5 נקודות בהתאמה, להשלים את זה ל15 זה לא כזה סיפור, כמובן שאם חס וחלילה תיפול הגרלה קשה הסיפור משתנה לחלוטין.

אז נקווה בהחלט לטוב..

כמה איכות לדעתכם אני צריך להיות כדי להבטיח (פרקטית) עלייה באירופה, העונה אני באיזור ה7.75 מה שלא הספיק...
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il joest5 >> pazar mart 15 - 10:09
עם כל הכבוד לחישובים האלו בואו לא נזלזל ביריבות שלנו. האנגלים לא פראיירים, ומאחורינו יש את הספרדים והגרמנים שדי צמודים אלינו וגם להם יש ליגות לא רעות בכלל. גם אנחנו משתפרים כשיש לנו כבר יותר מ3 קבוצות שמסוגלות להשיג לא מעט נקודות אבל כך גם ליריבות שלנו. חוץ מזה שגם שלושת הגדולות לא בכל עונה יגיעו לרבע הגמר וישיגו 25 נקודות לאחת בממוצע. כמובן שאנחנו מבחינתנו צריכים לעשות את המקסימום ולקוות לטוב, עדיין הסיכוי בהחלט קיים.

אם ווגניגן ההולנדית שעומדת על ממוצע של מעל 8.5 הודחה העונה כבר בסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית אין דבר כזה איכות שמבטיחה עלייה. זה תלוי בהגרלה ומזל.
il joest5
Çevirmen
Kayıtlı2013-02-07
il Jordy Cruijff >> pazar mart 15 - 10:18
על פני לא מעט עונות כבר הממוצע של שלושת הגדולות ביחד הוא 23-24, אין סיבה שלא ישאר כך (להפך, גם פעם הפועל לא היו כח משמעותי כמו היום).

מסכים לגבי זה שבמוקדמות שום דבר לא סגור.
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il joest5 >> pazar mart 15 - 11:52
הפערים הצטמצמו. אני ועופר אמנם הגענו לחצי ורבע גמר בשתי העונות האחרונות אבל אין ספק שהקבוצות שלנו לא חזקות ביחס לאחרות כפי שהיו עד לפני מספר עונות (עד לפני כ3 עונות אין בכלל ספק שהקבוצה שלי הייתה בין 3 הקבוצות החזקות באירופה ודי שווה לשתי האחרות, כיום אין ספק שהיא לא). הפועל היא היחידה שאכן מעמדה וחוזקה השתפר מאוד בעונות האחרונות ביחס לאירופה.

שוב, אנחנו בהחלט מסוגלים ויכולים לחזור למקום השלישי באירופה אבל היריבות שלנו לא פראייריות וזה ממש לא יהיה פשוט.
il joest5
Çevirmen
Kayıtlı2013-02-07