İsrail ligi sezon 34

Forum: Ligler rss-feed

Takımların son durumları ve ligler hakkında konuşabileceğiniz forum.

Geri git

עונה 18 (154)

kn Nehemiah >> cumartesi ağustos 22 - 14:43, Düzenlendi cumartesi ağustos 22 - 15:00
@Dave I didn't say you don't deserve to be there, you have done quite well this season and luck does play a large part, sometimes you have very lucky seasons, sometimes very unlucky seasons and as you already mentioned most of your players are at their peak or have just passed it making this season very important for their career.

In the league this season I am just a bit disappointed, for the most part I have been fairly unlucky for various reasons. Just look at Liverpool City winning the Champion's League, there is a lot of randomness in the match engine.
kn Nehemiah
Çaylak
Kayıtlı2013-04-14
il Dave >> cumartesi ağustos 22 - 15:48
Liverpool is a great example, very average team in the champion league, you are definitely worth top 4 this season, next one top three and probably championship in the next 3-4 seasons.
il Dave
Kullanıcı
Kayıtlı2013-07-22
il FC Wanaka
il Dave >> pazartesi ağustos 24 - 19:13
הגיע שלב הסיכומים, העונה נגמרה היום באופן רשמי

מבחינתי הצלחה גדולה, לא יכולתי לבקש יותר ממקום רביעי, העונה הטובה ביותר שלנו במשחק וכנראה שמפה תהיה ירידה בעונות הקרובות, גם כי ניצלתי את כל המזל שלי לזמן הקרוב וגם בגלל סופו של דור הזהב שלי

חיפה ללא ספק היתה מעל כולם בכמה דרגות, למרות שהפסידו לבסטה בשני המשחקים הראשונים הם מעולם לא היו בסכנה והבטיחו את האליפות מוקדם מאוד, בנוסף עברו את סף 100 הנקודות שלא נחצה כבר כמה עונות

הפועל ועופר הפעם סיימו אחרי חיפה, ולמרות הפתיחה הלא קלה של עופר הוא חזר לנצח והבטיח מקום שלישי והיה קרוב מאוד למקום שני

במקומות 5-6 סתיו ונחמיה, בליגה הקשה שלנו גם המקומות האלה ממש לא מובנים מאליו ולמרות זאת יתכן שהם מעט מאוכזבים שלא הצליחו להתברג גבוה יותר.

מקומות 7-8 מידפילד וטל, האכזבה הגדולה כאן היא של מידפילד שלמרות עונה מצויינת לא הצליח להשיג כרטיס לאירופה. טל גם כן עם עונה לא רעה אם כי קיווה לסיים גבוה יותר בליגה, אבל הוא יכול להתנחם בכרטיס לאירופה שקיבל דרך הגביע

סביר שפינק ותל אביב ירצו לשכח את העונה הזו שהסתיימה מזמן מבחינת שניהם

בתחתית המלחמה היתה בין מתן לפינדה רב העונה, מתן הצליח להוציא כמה תוצאות תיקו מפתיעות אך לא הצליח לנצח אף קבוצה ויאלץ להמשיך לבנות קבוצה חזקה יותר בליגה השניה, פינדה ילך למבחנים ויהיה בהחלט מעניין שם

בהצלחה לכולם בעונה הבאה
il Dave
Kullanıcı
Kayıtlı2013-07-22
il FC Wanaka
il matanb >> cumartesi ağustos 29 - 19:12
סיכום התקופה בליגת העל:
ברור שזה היה הרבה מעבר לציפיות
מבחינה כספית ופיתוח הקבוצה, השתלם לי מאוד
הנה ההכנסות העונה לא כולל העברות שאינן תלויות בליגה כמובן
Sponsoring ₪44,644,180
Stadium income ₪47,765,273
TV-revenue ₪2,604,426

ובעונה הקודמת
Sponsoring ₪32,113,070
Stadium income ₪23,640,968
TV-revenue ₪20,747,047

ככל הנראה, בעונה הבאה תשלומי הספונסר יירדו משמעותית
ויהיה מעניין אם ההוצאות על האצטדיון לא יכבידו, כי אני בטוח לא אמלא אותו כל משחק כמו העונה
הכי חשוב שלא הפרעתי לאימוני הצעירים ובעונה הבאה אני ממשיך להצעיר את הקבוצה (אם הנבלות המבוגרים רק יסכימו להימכר)
il matanb
Çaylak
Kayıtlı2014-08-08