İsrail ligi sezon 34

Forum: Ligler rss-feed

Takımların son durumları ve ligler hakkında konuşabileceğiniz forum.

Geri git

עונה 19 (163)

il Jordy Cruijff >> Çarşamba ekim 14 - 10:40
Congratulations to Nehemiah for his first championship.
I don't know much about the game and tactics in matches, but usually if a team rated 1 star average below competitors win the first place with maragin, a great tactic job was done so congratz!

בהנחה שהגיע הזמן להחזיר את מכבי למועדון ה4 הגדולות, כל הכבוד לטל על שסיים ראשון מבין השאר ועולה לאירופה. גם מידפילד במרחק נגיעה מאירופה (צריך ניצחון על פינדה היום).
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il matanb >> Çarşamba ekim 14 - 12:52
למה מידפילד צריך לנצח?
אחרי התיקו של גיא, הוא מקום 6 בלי לשחק
il matanb
Çaylak
Kayıtlı2014-08-08
kn Nehemiah >> Çarşamba ekim 14 - 13:03
Because if Midfield loses or has a draw, it is quite likely Fink or Stav would catch up in the next round, with my money on Fink.

כי אם קישור מאבד או שיש תיקו, זה די סביר פינק או סתיו היה להתעדכן בסיבוב הבא, עם הכסף שלי על פינק.
kn Nehemiah
Çaylak
Kayıtlı2013-04-14
il guylamed >> Çarşamba ekim 14 - 13:19
ומחזור הבא אני נגד מכבי...
il guylamed
Kullanıcı
Kayıtlı2013-04-04
il Jordy Cruijff >> Çarşamba ekim 14 - 19:02
מתן יש 39 מחזורים...
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il guylamed >> Çarşamba ekim 14 - 19:40
יש אירופה
il guylamed
Kullanıcı
Kayıtlı2013-04-04
il matanb >> Çarşamba ekim 14 - 20:23
שכחתי
כל הכבוד גיא
il matanb
Çaylak
Kayıtlı2014-08-08
il Dave >> Çarşamba ekim 14 - 20:27
זמן לסיכום עונה היות והכל סגור למעט מיקומים סופיים חסרי משמעות

נדמה לי שכולם ציפו שמכבי תיכנס העונה חזרה ל-4 הגדולות אבל אף אחד לא היה מהמר על אליפות, לכן מכבי היא לא רק הקבוצה הטובה ביותר העונה אלא גם הפתעת העונה. האכזבות היחידות של מכבי זה בגביע המדינה וגביע אירופה שם סיימו את דרכם מוקדם מהצפוי

חיפה ועופר מסיימים במקומות 2-3 כנראה עם מספר זהה של נקודות,עופר יכול להיות מרוצה מהעונה הזאת סה"כ, גם בגלל ההגעה לרבע גמר ליגת האלופות, חיפה לעומת זאת היתה להערכתי המועמדת מספר אחת לאליפות, בנוסף חיפה נפלה בשמינית גמר האלופות ולא הגיעה רחוק בגביע, בהחלט עונה מעט מאכזבת

הפועל מסיימים במקום הרביעי, הגרוע ביותר מזה הרבה עונות ותצטרך לעבור דרך הפלייאוף כדי להגיע לבתים באלופות. גם באירופה לא הלך משהו וגם הם נפלו בשמינית גמר האלופות. מצד שני הם זכו בגביע המדינה מה שמכפר על עונה יחסית מאכזבת

מקומות 5-6 טל ומידפילד, עונה סולידית מאוד לשניהם, שישחקו בשלבי המוקדמות של הליגה האירופית, טל נתן גם עונה יפה באירופה עם העפלה משלב הבתים, מידפילד הגיע לחצי גמר הגביע והיה קרוב להבטיח אירופה על חשבוני כך שבהחלט מגיע לשניהם

מקומות 7-9 פינק, סתיו ואנוכי, פינק היה בעמדה טובה אבל איבד את המיקום לקראת הסוף, סתיו בעונה שהוא ירצה לשכוח, הכל חמק לו די ברגעים האחרונים, באירופה פיספס עליה במחזור האחרון, בגביע היה קרוב להעפיל לגמר על חשבון הפועל ובליגה לא היה רחוק מהמקומות שמובילים לאירופה אבל זו כנראה לא היתה העונה שלו. ואני סבלתי מיכולת בינונית בליגה, איבדתי 12 נקודות ל-4 המקומות האחרונים בליגה ולא סיימתי במקום שמוביל לאירופה בליגה, למזלי בגביע היה לי הרבה יותר מזל והגעתי לגמר מה שנתן לי את הכרטיס לאירופה. גם באירופה היתה לי עונה טובה עם עליה מבית קשה למדי, סה"כ עונה מוצלחת

מקום 10-תל אביב עם עוד עונה בינונית מינוס, גמרו את העונה ראשונים לפי דעתי

מקומות 11-12 קריית שרקס ושמעיה כאשר שמעיה הוא אחת ההפתעות הנעימות של העונה, הצליח לאסוף הרבה נקודות ולסיים במקום ה-11 המכובד, במיוחד למי שרק עלה מהליגה השניה

פינדה עם עונה נוספת במקום הלפני אחרון, בגלל פער הרמות מהליגה השניה אני מאמין שישמשיכו בעונה הבאה בליגת העל

וכמובן ברוך השב למתן שסיים ראשון בליגה השניה ויחליף את הבוט שסיים אחרון בליגת העל, למתן יהיה הרבה יותר קשה מלשמעיה בעונה הבאה אבל הפעם אני מאמין שיש לו סיכוי אמיתי לסיים במקום הלפני אחרון על חשבון פינדה
il Dave
Kullanıcı
Kayıtlı2013-07-22
il FC Wanaka
il Jordy Cruijff >> perşembe ekim 15 - 06:01
הכל הכבוד למידפילד טל ודייב שהצליחו להעפיל לאירופה!
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il ofer cohen >> cuma ekim 16 - 07:31
בחנתי את המירוץ לאליפות של 4 הגדולות ומאיפה הם קיבלו ואיבדו נקודות
(למרות שלא היה באמת מירוץ, הקבוצות נראה שלא זילזלו עד הסוף)

חילקתי את הליגה ל 3 חלקים: מקומות 1-4, מקומות 5-9 ומקומות 10-14

מקומות 10-14
-------------
מול מקומות 10-14 רק אני וחיפה איבדנו נקודות בעקבות תיקו אחד (אם אני זוכר נכון, שנינו נגד הכרישים).
למעט זה הגדולות לא איבדו נקודות מול קבוצות אלה בכלל.

מקומות 5-9
-----------
הסיבה העיקרית למה הפועל תל אביב סיימה רביעית היתה אבדן נקודות מול הקבוצות בדרוג הזה.
להלן אבדן הנקודות מול הקבוצות במקומות 5-9:
הפועל תל אביב - 13
עופר10 - 8
הפועל חיפה - 7
מכבי תל אביב - 7

סך הכל אבדן נקודות לקבוצות 5-14
הפועל תל אביב - 13
עופר10 - 10
הפועל חיפה - 9
מכבי תל אביב - 7

ניתן לראות שחלק מהפערים בין הקבוצות מוסברות בטבלה הזו, אבל רק חלק... הפועל תל אביב איבדה 6 נקודות מול הקבוצות 9-15 יותר ממכבי אבל הפער ביניהם בטבלה היה כפול...

להלן טבלת המשחקים הפנימיים בין 4 הראשונות:
מכבי תל אביב - 14
עופר10 - 13
הפועל חיפה - 12
הפועל תל אביב - 9

אם מסכמים: מכבי היתה ראשונה גם במאבקים בין 4 הראשונות (אם הייתי עורך את הטבלה אחרי 2 הסיבובים הראשונים אז גם בפער גדול) וגם איבדה הכי פחות נקודות לשאר הליגה.
גם החולשה היחסית של הפועל תל אביבהיתה גם מול הגדולות וגם מול האלה שמתחתם.
לסיכום: גם המשחקים מול הגדולות וגם אלה מול מקומות 5-14 תרמו במידה דומה למיקומים בצמרת.
(אגב, השערת המחקר שלי היתה שהמשחקים מול מקומות 5-15 הכריעו את האליפות מה שעמד חלקית בלבד במבחן המציאות).
il ofer cohen
Çaylak
Kayıtlı2013-02-05
il matanb >> Çarşamba ekim 21 - 11:34
איתי דשת מפתיע ומצטרף אליי בליגת העל!
il matanb
Çaylak
Kayıtlı2014-08-08
il איתי >> Çarşamba ekim 21 - 11:43
עם החיזוק הנכון, אני יכול להיות מועמד לאליפות.
il איתי
Kullanıcı
Kayıtlı2013-07-30
il Dave >> Çarşamba ekim 21 - 14:02
ברוך הבא, ואכן עם החיזוק הנכון...
il Dave
Kullanıcı
Kayıtlı2013-07-22
il FC Wanaka