İsrail ligi sezon 34

Forum: Ligler rss-feed

Takımların son durumları ve ligler hakkında konuşabileceğiniz forum.

Geri git

עונה 19 (163)

il matanb >> pazartesi eylül 7 - 21:21
לא יכול להגיד ששמעיה מפתיע אותי
בונה את עצמו הדרגתית כבר מספר עונות
מבחינת מיקום לדעתי הוא בטוח יסיים מעל 3 הגרועות במקרה הכי רע
יש מצב שהוא יעקוף עוד איזה קבוצה בדרך להישארות קלילה
il matanb
Çaylak
Kayıtlı2014-08-08
il Dave >> Çarşamba eylül 9 - 12:32
וואו משחק מרשים של מכבי מול עופר, יש לנו פה הצהרת כוונות ברורה, מכבי באופן רשמי במירוץ לאליפות! עכשיו אני מרגיש פחות רע על ההפסד למכבי לפני 2 מחזורים...
il Dave
Kullanıcı
Kayıtlı2013-07-22
il FC Wanaka
il stav >> Çarşamba eylül 9 - 13:21
ווואווו פשוט מדהים האמפריה של מכבי עכשיו מתחילה לעשות צרות לכל הליגה והוא במירוץ ישיר לאליפות שאפו ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!
il stav
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-08
il Dave >> Çarşamba eylül 9 - 19:59
חשבתי שקטפתי את הפתעת המחזור עם הניצחון השערורייתי שלי מול מידפילד, אבל אז באו פינדה וניצחו את סתיו. איזה ליגה משוגעת...
il Dave
Kullanıcı
Kayıtlı2013-07-22
il FC Wanaka
il matanb >> Çarşamba eylül 9 - 20:02
כל ההנחה שלי שפינדה יירדו אוטומטית השתנתה לגמרי
כנראה שזה שוב יהיה צמוד עד הסוף בין פינדה לרונן
il matanb
Çaylak
Kayıtlı2014-08-08
il Dave >> perşembe eylül 10 - 19:11
איבוד נקודות יקרות היום מול הכרישים, אם כך אנו נראים בבית מולם מה יהיה באירופה כשיגיע הסיבוב שלנו? אוי ויי
il Dave
Kullanıcı
Kayıtlı2013-07-22
il FC Wanaka
il basta >> cuma eylül 11 - 05:31
בינתיים מכבי מפרק כל מי שבא מולו.
חיפה ועופר עם תיקו אופייני ופינק מתעקש להישאר עם החבורה המובילה.
ליגה מעניינת.
il basta
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-07
il Hapoel Tel Aviv
il Jordy Cruijff >> cuma eylül 11 - 06:32, Düzenlendi cuma eylül 11 - 06:33
כן.. לגבי פינק- קשה לי להאמין שימשיך להשאר בצמרת בהמשך, אבל במאבק על אירופה בהחלט יש לו סיכוי.

לגבי מכבי- מבחינת סגל אין ספק שהם בטופ 4 (כמו שרואים מהטבלה שעופר עשה בתחילת עונה, ועוד השחקנים של מכבי ישתפרו הרבה יותר משל האחרות (בינתיים, ממוצע הגיל של מכבי חוץ מההוא שבן 30 הוא משהו כמו 21-22). עדיין לא חושב שזה יספיק לאליפות. אבל בגלל העומס העצום על השחקנים שלו (כרגע 4 השחקנים הבולטים הם פוסיול, החלוץ הבלגי, השוער והמגן הג'מייקנים, כולם בגילאי 21 ומטה), ובעיקר על השחקנים בגילאי 21 ומטה שמשחקים קבוע בליגה, ליגת אלופות, גביע, גביע נוער, גביע נוער לאלופות. 5 מפעלים זה מטורף ואני מעריך שהעייפות תבוא בחשבון בהמשך (היום ומחר יהיו לו 3 משחקים (היום ליגה אירופה ונוער (בארץ), מחר ליגה גביע ואירופה (בנוער) למשל, ואני לא רואה אותו עף משום מפעל בינתיים (יריבות לא חזקות מידי). ולכן קשה לי לראות גם אותו נשאר עם הצמרת לטווח הרחוק, לא שזה כזה בעייתי בשבילו כי אפילו מקום 4 יחשב כהישג (ובינתיים הוא בדרך לשם, אם כי גם זה ממש לא יהיה לו קל להשיג).

בינתיים גם חיפה פתח פער מסויים על עופר והפועל אבל זה לא אומר כלום בשלב כזה של העונה.

מחר משחק מעניין מאוד בקשר לתחזיות שלי, מכבי מול הפועל (בסטה מארח), אם מכבי ישיגו משהו במשחק הזה שבא אחרי רצף משחקים מטורף של 5 משחקים ב36 שעות שלפני המשחק (המשחק יהיה ה6 ב36 שעות או משהו כזה), אולי בכל זאת צריך לדבר עליהם כמועמדים למשהו בליגה.
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il Jordy Cruijff >> cumartesi eylül 12 - 08:04
חיפה שומט לסתיו והפועל משתווה אליו. מתקרבים לדרבי המעניין היום.
il Jordy Cruijff
Çaylak
Kayıtlı2013-04-08
il guylamed >> cumartesi eylül 12 - 20:07
1-0 קטן גדול על סתיו בחוץ, אחרי איזה 5 משחקים שאני יוצא פראייר ומפסיד ברגע האחרון
il guylamed
Kullanıcı
Kayıtlı2013-04-04
il Dave >> cumartesi eylül 12 - 23:25
ניצחון ענק של הפועל על מכבי, יתכן ששמר כוחות למפגש הפלייאוף האלופות מחר
il Dave
Kullanıcı
Kayıtlı2013-07-22
il FC Wanaka
kn Nehemiah >> pazar eylül 13 - 01:08
To be honest I didn't expect to win the match, Tel Aviv's players are slightly better for now and it was at his home ground after I won 5 important matches in less than 2 days beforehand exhausting half of my squad, especially with all the flying and jet lag.
kn Nehemiah
Çaylak
Kayıtlı2013-04-14
il טל >> pazar eylül 13 - 13:29
הפסד 3-1 לפינק, לא מאכזב במיוחד שהוא דורס את הליגה..
באמת כל הכבוד לו, לא זוכר מתי קבוצה הפתיעה ככה את הליגה ( חוץ מדייב )
il טל
Çaylak
Kayıtlı2013-07-20
il stav >> pazar eylül 13 - 20:26
פתיחת עונה קטסטרופלית שלי מקווה להתאושש היום אכן זה קרה עם נצחון בקושי על שמעיה חג שמח לכולם!
il stav
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-08
il guylamed >> pazar eylül 13 - 21:00
לא יודע מה שיחקתי היום, אבל 9-3 זו לא תוצאה של כדורגל...

שנה טובה לכולם!
il guylamed
Kullanıcı
Kayıtlı2013-04-04