Lihtenştayn ligi sezon 25

Forum: Ligler rss-feed

Takımların son durumları ve ligler hakkında konuşabileceğiniz forum.

Geri git

For poles. (323)


pl RENEgat >> perşembe nisan 7 - 13:25
Na razie idzie mi nieźle, ale czekają mnie jeszcze ciężkie derby Vaduzu oraz spotkanie z Białym Legionem. Liczę, że uda mi się zdobyć jakieś punkty w tych meczach. Na razie sytuacja w lidze wygląda ciekawie. Większość drużyn ma podobną liczbę punktów. Jedynie Borek odstaje.
pl RENEgat
Çaylak
Kayıtlı2015-01-01
pl ceniu >> perşembe nisan 7 - 15:39
sezon żle zaczęty ale pomału ide w góre.
pl ceniu
Kullanıcı
Kayıtlı2014-03-23
pl Arsenal KFC
pl RENEgat >> perşembe nisan 14 - 15:01
Na razie utrzymuję 3 miejsce. Byłoby fajnie, jakby zostało tak do końca.

Widzę, że rozwija nam się 2 i 3 liga. Mocnym klubem dysponuje Hubiektyw. Oby jednak nie poszedł w ślady kiscsany i nie zapomniał o ulepszaniu budynków. Widzę duży potencjał w marku. Na razie oszczędza na zawodnikach i wydaje na budynki. Jeśli nie odejdzie z ligi, to za parę sezonów może mieć naprawdę mocny klub. Pozostałych na razie nie mogę zbytnio ocenić, bo są za krótko w lidze.
pl RENEgat
Çaylak
Kayıtlı2015-01-01
li Borek99 >> perşembe nisan 14 - 18:03
Po fatalnym początku, gdzie z racji braku czasu klub grał na automatycznych ustawieniach, udało się wreszcie odbić od dna. Co nie zmienia faktu, że chyba w końcu trzeba będzie ruszyć środki z budżetu i pomyśleć nad odejściem od dotychczasowej strategii budowy składu opartego wyłącznie na wychowankach i ściągnąć jakichś najemników...
li Borek99
Kullanıcı
Kayıtlı2013-06-02
pl Katian >> Çarşamba nisan 20 - 18:37
no, no RENEgat czapki z glow ;)

ja juz sezon uwazam za zakonczony
pl Katian
Kullanıcı
Kayıtlı2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> perşembe nisan 21 - 11:14
Gra u siebie jednak robi swoje :)

Nie sądzę, że czołówka (miejsca 1-3) się zmienią, ale ciekawie jest na miejscach 4-9. Podobna liczba punktów i siła zespołów również.
pl RENEgat
Çaylak
Kayıtlı2015-01-01
pl ceniu >> salı nisan 26 - 17:05
w tym sezonie nie mam co liczyć na dobre miejsce.
pl ceniu
Kullanıcı
Kayıtlı2014-03-23
pl Arsenal KFC
pl Katian >> Çarşamba nisan 27 - 20:11
Masz w sumie tylko 6 punktów straty do 4.
pl Katian
Kullanıcı
Kayıtlı2013-06-16
pl Biały Legion
pl Katian >> cumartesi nisan 30 - 19:01
Po 3/4 sezonu pierwsze 3 miejsce raczej niezagrożone. Ceniu bij się o 4 - brakuje Ci 4 punktów.
pl Katian
Kullanıcı
Kayıtlı2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> pazar mayıs 1 - 07:43
Powinienem się utrzymać, ale nic nie jest jeszcze przesądzone. Byłoby fajnie, jakbym od razu po powrocie do 1 ligi zajął 3 miejsce i awansował do ligi europy. Współczynnik mojego klubu nareszcie podniósłby się z zera.
pl RENEgat
Çaylak
Kayıtlı2015-01-01
pl Katian >> salı mayıs 3 - 12:22
Ceniu walcz o 4, bo prawdopodobnie będzie dawać puchary ;)
pl Katian
Kullanıcı
Kayıtlı2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> salı mayıs 3 - 16:47
3 miejsce gwarantowane! Na więcej nie liczę. Do tego 2 miejsce w pucharze i baza treningowa już prawie skończona na 9 lvl. Owocny sezon.
pl RENEgat
Çaylak
Kayıtlı2015-01-01
pl Katian >> salı mayıs 3 - 17:50
Ja dzisiaj sobie zagwarantuję drugie :) Tyle, że ja tu zawsze drugi jestem :P
pl Katian
Kullanıcı
Kayıtlı2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> pazartesi mayıs 9 - 19:21, Düzenlendi pazartesi mayıs 9 - 19:21
Koniec sezonu!

Pierwsza dwójka bez zmian. Na trzecim stopniu podium za to beniaminek.

Bardzo podobna liczba punktów na miejscach 4-8. Na 4 miejscu Borek99, który po słabym starcie wrócił do gry.

Z ligi wypada Szumi, a kiscsana będzie walczyć w barażach. Do 1 ligi w przyszyłym sezonie dołączy jeden z nowszych graczy - Hubiektyw, natomiast Atrem powalczy o 1 ligę w barażach. Lekko mnie rozczarował mark, z którym wiązałem wielkie nadzieje.
pl RENEgat
Çaylak
Kayıtlı2015-01-01
li Borek99 >> pazartesi mayıs 9 - 22:35
Bilans 0-0-7 i 1-16 w bramkach trudno nazwać słabym startem - on był tak katastrofalny, że ciężko znaleźć jakiekolwiek określenie :P. Ale udało się wyciągnąć (z małą pomocą rywali, którzy w ostatnich 2 kolejkach robili wszystko, żeby tylko mnie nie wyprzedzić) na moje ulubione, 4. miejsce. No i po drodze udało się jeszcze ruszyć z budową kolejnego poziomu stadionu.

Pierwsza dwójka bez niespodzianek, duże gratulacje dla Ciebie RENEgat - teraz rozbudowuj stadion, żebyś mógł dalej się tak efektownie rozwijać ;)
li Borek99
Kullanıcı
Kayıtlı2013-06-02