Letonya ligi sezon 21 [5.3]

Forum: Ligler rss-feed

Takımların son durumları ve ligler hakkında konuşabileceğiniz forum.

Geri git

28.sezona (57)


lv vairogs >> pazartesi ocak 23 - 20:00
Galīgi švaka spēle - pirmajā puslaikā kā aizmiguši darbojāmies - sitieni mīksti - nekādi !

Tagad lai kaut kur tiktu , Lāčplēšiem nepieciešama rīt uzvara !
lv vairogs
Kullanıcı
Kayıtlı2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Lukstins88 >> pazartesi ocak 23 - 20:57
Man savukārt šodien ļoti svarīga uzvara
lv Lukstins88
Kullanıcı
Kayıtlı2013-09-12
lv vairogs >> pazartesi ocak 23 - 21:20
Pusotru stundu liku taktiku rītdienas spēlei , jo korumpētā direktoru padome skaita tikai zvaigznes ,tas nekas ka ''zvaigžņotie'' penši ir vājāki par jaunajiem ar mazāk zvaigznēm vērtībā !

Beigās nācās atteikties no izvēlētā izvietojuma un likt citu , lai tikai visi spēcīgākie dabū spēlēt !

Tagad jāskatās ,kas no tā sanāks !
lv vairogs
Kullanıcı
Kayıtlı2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> salı ocak 24 - 16:13
Nu tagad viss Jūsu rokās, vai es eju uz augšu pa tiešo vai uz pārspēlēm!
PS invalīdi pat pēdējo spēli nespēja uzvarēt:(
lv Jānis
Kullanıcı
Kayıtlı2014-07-24
lv FC Extra
lv vairogs >> salı ocak 24 - 17:54
Tāda izgāšanās , spiedu uz uzbrukumu , 4 uzbrūkošos pussargus ieliku ar domu ,ka tie dos snaiperim piespēles , nedaudz riskējot ar aizsardzību !

Bet pat nebija kam dot tās piespēles , pussargi bija biežāk pretinieku soda laukumā par uzbrucēju , uz maiņu iznākošais vienīgais uzbrucējs notraumējas pēc pāris minūtēm esot uz laukuma , šā vietā uznāk aizsargs !

Rezultāts graujošs , bet nekāda traģēdija , turpināsim iesākto nākamsezon !
lv vairogs
Kullanıcı
Kayıtlı2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv vairogs >> salı ocak 24 - 17:55
Paldies visiem par interesanto sezonu ,un apsveicu abus sīvākos konkurentus ar iespēju pacelties uz augšu !!!
lv vairogs
Kullanıcı
Kayıtlı2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Gaskoins >> salı ocak 24 - 18:00
Jā, sezona padevās tā neko, paldies arī jums par to. Panākumu atslēga man bija itāļu balsta pussargs. Cenšos turēt vismaz pārīti tādu defensīvo midu ar lielu divcīņu prasmi.
lv Gaskoins
Çaylak
Kayıtlı2015-02-08
lv FC Jurmala #10
lv Jānis >> salı ocak 24 - 20:06
Paldies par sezonu!
Bet diezvai tiksiet no manis vala
lv Jānis
Kullanıcı
Kayıtlı2014-07-24
lv FC Extra
lv Jānis >> salı ocak 24 - 20:08
Un jautajums tiem kas ire speletajus?!
A kada jega?!
lv Jānis
Kullanıcı
Kayıtlı2014-07-24
lv FC Extra
lv Jānis >> salı ocak 24 - 20:11
Diez ko livani bez ireta conora un lacplesis bez volodjas butu darijusi sosezon?!
lv Jānis
Kullanıcı
Kayıtlı2014-07-24
lv FC Extra
lv vairogs >> salı ocak 24 - 22:52
Lēts un labs pastiprinājums , uz šo sezonu iztērēju tik 3 mlj. un ieguvu 3 spēcīgus spēlētājus !

Tā kā pašam vēl nav ne skolas ,ne treniņbāzes un nevaru atļauties nopirkt kaut vienu spēcīgu pussargu , tā vietā iztērē kapeikas un dabū lētu ,bet kvalificētu darba spēku ... Pārējā nauda aiziet infrai !
Tagad divus līmeņus stadionam cēlu , ļoti ietaupīju uz spēlētājiem pēdējās 2 sezonās !

Vienīgā problēma ar īrētajiem ,ka šie netur pie presinga un pelna kartiņas pie pretinieku laukuma cenšoties atņemt bumbu! Bez godīga nekā !

Litvinovs labākais piespēlētājs un paralēli viens no rupjākajiem spēlētājiem , pa kartiņai vidēji spēlē !
lv vairogs
Kullanıcı
Kayıtlı2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv Jānis >> Çarşamba ocak 25 - 10:17
Un īrējot reāli trenē spēlētājus citiem, a tavējie zaudē vērtīgus pieredzes punktus.
Nekad neīrēju un arī neīrēšu spēlētājus, bet katrs jau dara kā grib!
lv Jānis
Kullanıcı
Kayıtlı2014-07-24
lv FC Extra
lv Gaskoins >> Çarşamba ocak 25 - 17:33
Īrēju aiz nabadzības, jo balansam vienmēr pietrūkst dažu spēlētāju, bet naudas nav. Nav tik traki, jo pats arī izīrēšu savējos.
lv Gaskoins
Çaylak
Kayıtlı2015-02-08
lv FC Jurmala #10
lv vairogs >> Çarşamba ocak 25 - 19:09
Labāk tad trenēt citiem , kas vismaz dod komandai īstermiņā kādu labumu ,nevis trenēt savus nabagus soliņsildītājus ,kas turklāt nedod rezultātu - paši knapi kājas velk !

Iegūšu 10lvl skolu un bāzi , tad ar varēšu kačāt savus kadrus , bet tā kačāt ubagus , kurus pēc pāris sezonām jāatlaiž + komandai rezultātu nedod - tas iegriež pa sponsoru naudām !

Kādu laiku atpakaļ es ar uzskatīju ,ka labāk laist savus laukumā , ka lielāks kaifs no tā , nevis trenēt citiem , bet ,kad redzu ,ka no skolas nekas lādzīgs nenāk ...

Ja vēl ar citām pozīcijām puslīdz normāli , tad ar pussargiem man ir čābīgi , aizies īrētie , man paliks labi ja 2 kaut cik spējīgi spēlēt pussargi ...

Naudu grabinu infrai , nevaru atļauties pirkt dārgus kadrus , bet te par sviestmaizi dabūt vairākus ...

Cik atceros ,lai tikai uzbrucēju normālu nopirktu , man nācās rēķināties ar kādiem 4-5 miljoniem , bet te pa puscenu veseli trīs , turklāt augstas klases spēlētāji ...

- kādēļ ,lai to neizmantotu !?
lv vairogs
Kullanıcı
Kayıtlı2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*
lv vairogs >> Çarşamba ocak 25 - 19:18
Katram savs redzējums !

Piemēram, zinu vienu čomu ,kas ir slims uz nacionālo sastāvu , spēlē tikai ar letiņiem !
Vairāk kārt man ir pārmetis ,ka kādēļ es neturot latviešus sastāvā ,bet atbrīvojos no viņiem !

Tā arī saku , ja būs komandas vilcēji ,paliks , bet dvieļa pienesējus man nevajag !
lv vairogs
Kullanıcı
Kayıtlı2015-04-05
lv SFK *Lāčplēsis*