Letonya ligi sezon 41

Forum: Ligler rss-feed

Takımların son durumları ve ligler hakkında konuşabileceğiniz forum.

Geri git

17. sezona (132)


ua Kristaps >> perşembe temmuz 2 - 18:50
Tad arī mans sezonas vērtējums. Izcila, jo mērķis izpildīts - atgūts čempiona tituls. Vēl prieks, ka mani jaunieši atkal uzvarēja U21 kausā. tas tik nozīmē, ka mans ceļš bija pareizais ar pareizajiem spēlētājiem. Čempionātam piegāju ļoti rūpīgi. Šoreiz ar tiešajiem konkurentiem spēlēju ar domu izbraukumā neizšķirts un mājās uzvarēt. Pēdējā riņķī biju iekrājis lielu pārsvaru tāpēc gāju tikai uz to, lai nezaudētu. Laiku tam vajag daudz un diez vai nākamsezon tik daudz laika veltīšu. Par nākotni runājot, tad viens mērķis Latvijas ietvaro man vēl ir - vienas sezonas laikā uzvarēt visos četros turnīros. Diemžēl nākamsezon tas neizdosies, jo U21 komandai nebūs vēl laba vārtsarga. Nākamsezon praktiski iztiksim ar šo sastāvu, ja nu vienīgi kāds jaunais izkonkurēs kādu veco. Starpsezonā, ja pirkšu, tad pirkšu jaunus spēlētājus ar domu par nākotni. Tūlīt pabeigšu darbus pie ofisa attīstības un, tad sāksim būvēt lielāku stadionu.
ua Kristaps
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
ua Kristaps >> perşembe temmuz 2 - 18:57, Düzenlendi perşembe temmuz 2 - 18:57
aTossinsh,
ja tu nākamsezon spēlēsi ar jaunajiem + daži vecie un izkritīsi no 1. līgas, tad principā tavi jaunie nekam nebūs derīgi. Otrs, nafig būvēt lielāku stadionu, ja taisies izkrist :D
ua Kristaps
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv aTossinsh >> perşembe temmuz 2 - 19:46
Kristap, nesaprotu, kāpēc jaunie nebūs derīgi?
lv aTossinsh
Kullanıcı
Kayıtlı2013-05-27
ua Kristaps >> perşembe temmuz 2 - 20:17
Tādi jaunie, kas nevar noturēties 1. līgā nebūs tik spēcīgi, lai nākotnē dotu panākumus. Ja spēlē ar jaunajiem, tad jāspēlē ar supertalantiem. Plašs un diskutabls jautājums. Es pie kāda alus kausa varētu izstāstīt savu filozofiju, rakstīt slinkums. Principā dari kā uzskati par pareizu un nākotne rādīs, vai tas bija pareizi.
ua Kristaps
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv aTossinsh >> perşembe temmuz 2 - 20:49
Labprāt paklausītos Tavu filozofiju...
lv aTossinsh
Kullanıcı
Kayıtlı2013-05-27
lv valentain >> cuma temmuz 3 - 03:27
Liepājā vai Rīgā būs tā filozofija?
lv valentain
Kullanıcı
Kayıtlı2014-07-12
lv Valentain
ua Kristaps >> cuma temmuz 3 - 08:36
Liepājā.
ua Kristaps
Kullanıcı
Kayıtlı2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv valentain >> cuma temmuz 3 - 10:33
Ehh. Būtu Rīgā, pievienotos un vēl izrādītu vietas, kur var kādus interesantus alus kausus nodegustēt.
lv valentain
Kullanıcı
Kayıtlı2014-07-12
lv Valentain
lv aTossinsh >> cuma temmuz 3 - 13:54
Valentain, pie manīm var nodegustēt 26. dažādus alus pašā vecrīgas sirdī...
lv aTossinsh
Kullanıcı
Kayıtlı2013-05-27
lv valentain >> cuma temmuz 3 - 14:39
kas tik neatklājas. man paziņa pats brūvē un uz Miera ielas piedāvā iegādāties.
lv valentain
Kullanıcı
Kayıtlı2014-07-12
lv Valentain
lv Dainix >> cuma temmuz 3 - 18:12
:D Es kā alus nedzērājs nevaru iesaistīties šajā diskusijā!
lv Dainix
Kullanıcı
Kayıtlı2014-04-15
lv SK Latgols
lv Kristiāns >> cumartesi temmuz 4 - 19:59
Laba sezona, žēl, ka izšķirošajām spēlēm benzīns pietrūka. :D Pamanījos neuzlikt sastāvu uz pēdējām spēlēm. Žēl, ka nav iespēja spēlēt ar noklusējuma sastāvu kā Hattrick un ka U21 spēles uzģenerējas tikai dienas pirms.
lv Kristiāns
Çaylak
Kayıtlı2013-07-19