Giải vô địch quốc gia Bulgaria mùa 57

Diễn đàn: Diễn đàn giải đấu rss-feed

Thảo luận về giải đấu hiện tại, ai sẽ là ứng cử viên cho chức vô địch mùa giải này? Ai sẽ thăng/xuống hạng, bạn có thành công tại giải thi đấu?

Trở lại mục lục diễn đàn

Национален Отбор (207)


bg Sima >> thứ năm tháng 5 15 - 13:25
Нямаме късмет тези квалификации. Това е третият мач, който можеше да завърши по-добре. Иначе бях подходил малко по-агресивно, че ни трябват победи.
bg Sima
Người dùng
Đăng ký2013-02-08
bg Mika >> chủ nhật tháng 7 13 - 16:36
Първи мач, първа победа! :)
Радвам се, че се доверих на Е. Панчев, който дори вкара гол! Той май ще ми е скритият коз срещу противника :)
bg Mika
Quản trị cộng đồng
Đăng ký2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
pl CnacoB >> chủ nhật tháng 7 13 - 16:43
Отлично начало за националния отбор през тази кампания. Дано продължават в същия дух!
pl CnacoB
Ma mới
Đăng ký2013-07-31
bg Dictator >> chủ nhật tháng 7 13 - 17:07
eee, браво!
bg Dictator
Người dùng
Đăng ký2013-04-22
bg Mika >> thứ năm tháng 7 17 - 19:04
Още е рано за благодарности, но искам да благодаря на Б. Мардин от отбора на Радара за успешното влизане от резервната скамейка, както и на Балъков от моя отбор, чието влизане беше непредвидено. И разбира се, благодарности на целия отбор на Симата, който по мой личен избор има най-много национали.

И да уточня - отново бихме по-скъп отбор от нашия! :)
bg Mika
Quản trị cộng đồng
Đăng ký2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg toni_s >> thứ sáu tháng 7 18 - 04:35
Браво, отборът върви страхотно. Даже в контролите газим. Тая нощ направо сме размазали мексиканците:)
bg toni_s
Người dùng
Đăng ký2013-11-29
bg Minyoro
bg Sima >> thứ sáu tháng 7 18 - 08:08
Браво, браво! Щом бием тези отбори, няма какво да ни спре ;)
bg Sima
Người dùng
Đăng ký2013-02-08
bg Mika >> thứ tư tháng 8 13 - 12:10
Само ще помоля Диктатора ... знам, че диктатурата не е лесна, но ... да не изтощава (убива) защитника си Сираков, че наистина понякога може да ми е полезен в националния отбор, а сега не мога да го използвам ... или ако го използвам, може и сериозно да го контузя ...
bg Mika
Quản trị cộng đồng
Đăng ký2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Dictator >> thứ tư tháng 8 13 - 15:01
До вчера бях на почивка, а последните няколко седмици просто ме няма в тая игра.
bg Dictator
Người dùng
Đăng ký2013-04-22
bg Xitap >> thứ tư tháng 8 13 - 16:43
Скоро бившият ми играч Фучеджиев също ще бъде полезен за националния отбор, все пак го продадох на сериозен отбор, където китаеца гледам бая го развива :) Време беше и аз да допринеса с нещо :)
bg Xitap
Người dùng
Đăng ký2013-06-21
bg Arda
bg Sima >> thứ tư tháng 8 13 - 18:14
Следващия път, когато някой реши да си продава суперталант, моля да ми прати и едно лично съобщение, че напоследък съвсем не съм активен и не следя постоянно какво става. Иначе си прав, ще върши много работа, че там има доста какво да се гради. Но пък има доста добри таланти.
bg Sima
Người dùng
Đăng ký2013-02-08
bg Xitap >> thứ tư tháng 8 13 - 20:11
5.6 талант не е никак зле :) И атрибути също бяха добре. Но моя ТЦ беше на ниско ниво и предпочетох да взема пари и да бъда полезен едновременно. А и сега яко строя вече.
bg Xitap
Người dùng
Đăng ký2013-06-21
bg Arda
bg Mika >> thứ tư tháng 9 3 - 13:49
Какъв беше този мой късмет срещу Молдова ...
Локи, възпитавай Мартинов по-добре ^^

Мисля, че единственият начин да се класираме на Световното е победа срещу Люксембург в следващия мач ... пожелайте ми късмет.
bg Mika
Quản trị cộng đồng
Đăng ký2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg toni_s >> thứ tư tháng 9 3 - 13:59, Đã sửa thứ tư tháng 9 3 - 13:59
Важна точка постигната с човек по-малко.
Пребиваме Люксембург в неделя и сме на световно. В предишния мач ги изпуснахме, тоя път няма да им се размине.
bg toni_s
Người dùng
Đăng ký2013-11-29
bg Minyoro
bg Loki >> thứ tư tháng 9 3 - 15:07
Моя мързел Мартинов разчарова много във важен мач, гони го с метлата няма какво да обирам срамове с него:)
Дано късмета е с нас следващия мач, раздаваш се за отбора и заслужаваш всичко да завърши благополучно.
bg Loki
Ma mới
Đăng ký2013-05-24