Giải vô địch quốc gia Estonia mùa 51 [2]

Diễn đàn: Diễn đàn giải đấu rss-feed

Thảo luận về giải đấu hiện tại, ai sẽ là ứng cử viên cho chức vô địch mùa giải này? Ai sẽ thăng/xuống hạng, bạn có thành công tại giải thi đấu?

Trở lại mục lục diễn đàn

Hooaeg 20 (96)


ee onuelver >> thứ hai tháng 12 7 - 22:41
Ossaraisk mul tervelt 4 sõpakat Meistrika klubide vastu! Ju aeti segi et kuhupoole ma liigun :D
ee onuelver
Người dùng
Đăng ký2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thứ ba tháng 12 8 - 21:21
Ning mul on ikkagi olemas klubi, keda ma pole veel võitnud :D aga see viga tuleb ruttu parandada.
ee Balthazor
Người dùng
Đăng ký2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> thứ năm tháng 12 10 - 18:01
Teil lõhnab siin üsna kahe boti järele...kui aga niigi passiivne GoGoGo kolmandasse maandub, siis tõenäoliselt pole teda kuigi kauaks.
ee Balthazor
Người dùng
Đăng ký2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thứ năm tháng 12 10 - 20:16
Sõpaka võisid võita aga see ei too sulle kadunud karikaid tagasi ja üks neist on igavesti minu :D
ee onuelver
Người dùng
Đăng ký2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> thứ năm tháng 12 10 - 20:31
Anise koha pealt sa vist enam sõna võtta ei soovi, kui mingi kolmanda liiga klubi talle kahest löögist ühe sisse saab :) koondistes ikka kõvemad pommitajad kui keegi Teodor Micek.
Ma olen ju ammu öelnud, et mina olen Eesti liiga hall kardinal. Tollal mikihiires oli minu ülesanne sinu finaalikohta turvata, et sa kellegi väga kõvaga ei kohtuks ning need ohud ise elimineerida :) Nagu koondisegagi: sinna saadakse ikka eriliste teenete eest, näiteks Kasak oli kindel esinumber, kuni ta lubas mul tema vastu rahulikult skoorida. Nüüd on tõrksaks muutunud ja eelistan teisi valikuid. Torres võitis tänavu nii kindlalt tänu õigesse kohta tehtud annetusele :D muidu ta on liiga suht napilt võitnud ning 19. hooajal, kui oli väga kade, jäigi kullast ilma.
ee Balthazor
Người dùng
Đăng ký2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> thứ sáu tháng 12 11 - 04:04
Ning kuhu sa järgmise "mikihiire" finaalist siis jäid?
ee onuelver
Người dùng
Đăng ký2014-09-02
ee Puka City Strikes Back