Giải vô địch quốc gia Croatia mùa 68

Diễn đàn: Diễn đàn giải đấu rss-feed

Thảo luận về giải đấu hiện tại, ai sẽ là ứng cử viên cho chức vô địch mùa giải này? Ai sẽ thăng/xuống hạng, bạn có thành công tại giải thi đấu?

Trở lại mục lục diễn đàn

Đã khoá Juniorska liga (do kraja 34. sezone) (191)


hr v >> thứ bảy tháng 7 11 - 22:16
Dobrodošao u prvu ligu :D
hr v
Ma mới
Đăng ký2013-02-04
hr agent47 >> chủ nhật tháng 8 23 - 06:40
I eto mojih na vrhu :)
Fenomenalna sezona, dvostruka kruna za juniore.. Valjda ce i seniori uskoro njihovim stopama :D
hr agent47
Người dùng
Đăng ký2013-05-29
hr Rofl Team
hr Gorica >> thứ sáu tháng 8 28 - 16:45, Đã sửa thứ ba tháng 9 1 - 10:36
Pišem izvještaj umjesto V-a jer se dogodilo nezamislivo, po prvi put u povijesti juniorske lige, Lokalni Rekreativci nisu bili u top 3.
Za početak, čestitke Rofl Teamu na odličnoj sezoni i dvostrukoj kruni.

Sezona je krenula furiozno za moju ekipu koja je nanizala 13 pobjeda zaredom i izgledala jako dobro. Postaje nam tradicija odlično otvaranje juniorske sezone. Međutim onda je upravo Rofl Team zaustavio moj niz pobjedivši me i kako je sezona odmicala, oni su se dizali, a mi padali. Na kraju je uvjerljivo i zasluženo uzeo naslov. Dobru sezonu imala je i ekipa Zagreba. Zaokružili su trojku koja se odvojila na vrhu od ostatka i uzeli su treće mjesto.
Četvrto mjesto je sigurno držala već spomenuta ekipa, Lokalni Rekreativci što je za najuspješniju juniorsku ekipu u Hrvatskoj, definitivno neuspjeh. Međutim, s vrlo mladom ekipom i nekoliko igrača koji su tek došli iz juniorske akademije, Rekreativci se jednostavno nisu mogli nositi s prva tri kluba.
Novopečeni prvoligaš NK Petrova Gora zauzeo je solidnu sredinu tablice dok je zadnja pozicija pripala klubu NK TREŠNJEVKA BIMK 2562, međutim to nije bilo bodovno uvjerljivo zadnje mjesto kao što je bio slučaj kod NK Željezare Sisak koja je sezonu ranije postavljala razne negativne rekorde.
Slijedi tradicionalna statistika.

1. Najviše pobjeda: Rofl Team (26) (rekord 27)
2. Najviše neodlučenih: Lokalni Rekreativci i NK Cibona (6) (rekord 11)
3. Najmanje poraza: Rofl Team (3) (rekord 1)
4. Najviše postignutih golova: Zagreb (125!)(rekord 121)
5. Najmanje primljenih golova: Rofl Team (34) (rekord 21)
6. Najmanje pobjeda: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562 (4) (rekord 0)
7. Najmanje neodlučenih: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562, Rofl Team i Vurnovec (1) (rekord 0)
8. Najviše poraza: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562 (25) (rekord 30)
9. Najmanje postignutih golova: NK Petrova Gora (48) (rekord 20)
10. Najviše primljenih golova: NK TREŠNJEVKA BIMK 2562 (137) (rekord 173)

Zanimljivosti:
- Nema ekipe sa jednako zabijenih i primljenih golova, a vrlo blizu tome bila je NK Cibona sa +2.
- 3 ekipe zabile su troznamenkast broj golova, a 5 ekipa primilo je troznamenkast broj golova.
- Zagreb je srušio dugo postavljeni rekord po broju zabijenih golova.
- Srušili su ga za 4 gola te zabijali približno 4.17 po utakmici.


To bi bilo to. Sretno svima u novoj sezoni!
hr Gorica
Quản trị cộng đồng
Đăng ký2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr dr.mr.bonito >> chủ nhật tháng 8 30 - 10:12
6. Najmanje pobjeda: NK ŽELJEZARA SISAK (0) novi neoborivi rekord...
7. Najmanje neodlučenih: Vurnovec i NK ŽELJEZARA SISAK (0) novi neoborivi rekord
8. Najviše poraza: NK ŽELJEZARA SISAK (30) novi neoborivi rekord
9. Najmanje postignutih golova: NK ŽELJEZARA SISAK (43) (rekord 20)
10. Najviše primljenih golova: NK ŽELJEZARA SISAK (173) uvjerljivo novi rekord umjesto 117

Ovo su rekordi od prosle sezone di se vidi da ja nisam niti izjednacio neki rekord niti sam ga oborio. Pa nisam bezveze ubacivo seniore u par utakmica juniora...
hr dr.mr.bonito
Người dùng
Đăng ký2014-01-10
hr Gorica >> thứ ba tháng 9 1 - 10:40
Pardon, moj kiks. Radio sam umoran i dekoncentriran, pa sam slučajno uzeo podatke od pretprošle sezone. Ispravio sam sve podatke.
Ovaj rekord primljenih golova Željezare se nikad neće srušit, osim ako nam daju stari ME.
hr Gorica
Quản trị cộng đồng
Đăng ký2013-07-01
hr HNK Square Dubrovnik
hr dr.mr.bonito >> thứ tư tháng 9 2 - 08:35
Sve pet samo ne bih se zelio brukat pa drzat rekorde :D
hr dr.mr.bonito
Người dùng
Đăng ký2014-01-10
hr klokan92 >> thứ hai tháng 10 12 - 18:22
Čestitke agentu na naslovu
hr klokan92
Người dùng
Đăng ký2013-02-08
si NK Krško
hr agent47 >> thứ hai tháng 10 12 - 19:11
Hvala, druga titula zaredom :)
hr agent47
Người dùng
Đăng ký2013-05-29
hr Rofl Team
hr agent47 >> chủ nhật tháng 10 18 - 08:04, Đã sửa chủ nhật tháng 10 18 - 08:07
Evo da ja napišem kratki izvještaj, ako ništa da bar ostane statistika...
Uzmite u obzir da nisam stalno pratio tko, kada, gdje i sl :)

Na početku sezone, 3 ekipe su krenule jako i praktički cijelu sezonu držale prve 3 pozicije, ugl kao i prijašnju sezonu-dvije, radi se o mojem Rofl-u, Zagrebu i Snailu... Kasnije su se Rofl i Zagreb izmjenjivali na prvoj poziciji, iako su potonji veći dio sezone držali čelno mjesto sa samo bodom prednosti... Onda su uslijedila 2 poraza za ekipu Zagreba, ako se ne varam protiv uvijek opasnih Lokalnih i protiv Snaila, Rofl je to iskoristio, uzeo čelnu poziciju i nije ispustio do kraja, porazivši u zadnjem kolu upravo Zagreb i potvrdivši drugi uzastopni naslov.. 4. i 5. poziciju zauzeli su Lokalni i Square, i tako potvrdili dobar rad s juniorima jer su već sezonama u najboljih 5 ekipa... Onda slijedi niz ekipa, dosta izjednačenih na kraju, zlatna sredina :D
Na dnu su Vurnovec koji igra isključivo sa svojim mladim snagama, bez kupnje, i Krucifer koji ima ful mladu ekipu, tako da mislim da tu treba tražit razloge ovako malog broja bodova...

Za kraj statistika, da se ne izgubi :D

1. Najviše pobjeda: Rofl Team (23) (rekord 27)
2. Najviše neodlučenih: Galloping Snail i HNK Square Dubrovnik (7) (rekord 11)
3. Najmanje poraza: Rofl Team (1) (rekord 1)
4. Najviše postignutih golova: Zagreb (102) (rekord 125)
5. Najmanje primljenih golova: Rofl Team (31) (rekord 21)
6. Najmanje pobjeda: Krucifer FC (3) (rekord 0)
7. Najmanje neodlučenih: Zagreb i Adriatico Croatia (2) (rekord 0)
8. Najviše poraza: Krucifer FC (22) (rekord 30)
9. Najmanje postignutih golova: Krucifer FC (41) (rekord 20)
10. Najviše primljenih golova: HNK SISAK (106) (rekord 173)

Zanimljivosti:

E to nemam pojma, recimo Zagreb opet najefikasnija ekipa i jedini sa 100+ zabijenih golova, HNK Sisak jedini sa 100+ primljenih, Rofl izjednačio rekord u najmanjem broju poraza (svega 1), više od pola lige ima podosta negativnu gol razliku, samo prvih 5 ima pozitivnu, i to dosta uvjerljivu...
To je to gospodo, valjda sam ovu statistiku dobro odradio, pozdrav do idućeg puta i sretno svima u novoj sezoni...
hr agent47
Người dùng
Đăng ký2013-05-29
hr Rofl Team
hr Eddie >> chủ nhật tháng 10 18 - 16:55
Jako dobro. I zadovoljan sam da unatoč klincima iz pješčanika s kojima igram U21 nisam oborio niti jedan negativan rekord. :)
hr Eddie
Ma mới
Đăng ký2014-05-03
hr agent47 >> thứ sáu tháng 12 4 - 22:15
Klokan je posegnuo za prvotimcima u zadnjih par kola kako bi osigurao naslov, a i protivnici su pomogli sa svojim postavama :)
Klokane, sad za kaznu moraš napisat izvještaj :D

Šalu na stranu, čestitke na naslovu, zasluženo, dominacija od prvog do zadnjeg kola... Moji su zaprijetili, nije bilo dovoljno na kraju, al svejedno odličan razultat za mene...
hr agent47
Người dùng
Đăng ký2013-05-29
hr Rofl Team
hr klokan92 >> thứ sáu tháng 12 4 - 22:23
Hahaha, hvala. Istina je.

Negdje na polovici prvenstva sam vidio da juniorska ekipa igra zaista dobro i da uvjerljivo vodi. Napravio sam plan da rasporedim preostalo iskustvo do kraja mlađim igračima, tako da je bilo dovoljno prostora da bez veće štete ubacim velike dečke da osiguraju naslov na kraju kad se istopila razlika. Proradila je ta neka želja na kraju da uzmem juniorsku ligu, budući da nikad nisam, iako mi nikad nije bila previše bitna. Bila bi sasvim druga postava večeras da Ero nije ranije osigurao naslov. =)
hr klokan92
Người dùng
Đăng ký2013-02-08
si NK Krško
hr dr.mr.bonito >> thứ bảy tháng 12 5 - 10:09
Cestitke kolega.
hr dr.mr.bonito
Người dùng
Đăng ký2014-01-10
hr EroSt >> thứ bảy tháng 12 5 - 17:32
Četsitke klokane! ;)
hr EroSt
Ma mới
Đăng ký2013-02-07
hr Bruno >> thứ bảy tháng 12 5 - 21:13
Pridruzujem se cestitkama :)
hr Bruno
Ma mới
Đăng ký2013-03-18