Giải vô địch quốc gia Latvia mùa 55

Diễn đàn: Diễn đàn giải đấu rss-feed

Thảo luận về giải đấu hiện tại, ai sẽ là ứng cử viên cho chức vô địch mùa giải này? Ai sẽ thăng/xuống hạng, bạn có thành công tại giải thi đấu?

Trở lại mục lục diễn đàn

10. sezona (135)


ua Kristaps >> thứ tư tháng 7 2 - 19:53
Mani tas nesatrauc, es tikai izskaidroju savu viedokli, lai ir skaidrība. Starpcitu, kāds ir pieteicies uz Latvijas izlases trenera vietu. Kāds no Jums?
ua Kristaps
Người dùng
Đăng ký2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv aTossinsh >> thứ tư tháng 7 2 - 20:12
Kristap, es esmu!
lv aTossinsh
Người dùng
Đăng ký2013-05-27
lv Carloz >> thứ năm tháng 7 3 - 08:26
"Pašiem jāsaprot ka vajag ražot jaunus Latviešu talantus, jo vairāk latviešu komandā, jo labāk izlasei."

Tāpēc vajag šo spēli reklamēt. Izsūtam spamu visiem draugiem sociālajos portālos, iemetam twitterā pa brīžam kādu aicinājumu pievienoties. Derētu kādu rakstu, ko ielikt sportacentra forumā, spokos, kādos spēļu portālos utt. Hattrick LV komūnu tikai tā kādreiz uzcēla - par HT zināja visi, pat tie, kas nespēlēja.

Bet ar pašreizējo aktivitāti nezinu, vai ir reāli vispār tos jaunos noturēt - forums ir praktiski miris, grupu diskusijas arī. Vajag kaut kādas aktivitātes, prognožu spēli vai kaut ko citu, kur lietotāji iesaistītos. Lai ir vēlēšanās regulāri te ienākt ne tikai sastāvu salikt, bet pakomunicēt. Jo lielākajai daļai šādu spēļu spēlētāju tas ir svarīgāk par pašu spēli.
lv Carloz
Người dùng
Đăng ký2014-04-18
ua Kristaps >> thứ năm tháng 7 3 - 08:52
Super! Es nekandidēju uz izlases trenera amatu. Laiks pārmaiņām! Mana balss par tevi, aTossinsh.
ua Kristaps
Người dùng
Đăng ký2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
ua Kristaps >> thứ năm tháng 7 3 - 08:59
Nākamsezon līgā būs Liepājas derbijs - LM vs Zemessargs IFK. Mans audzēknis :D
ua Kristaps
Người dùng
Đăng ký2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv Rudnevs >> thứ năm tháng 7 3 - 10:56
Līgas čempions. :)))
lv Rudnevs
Người dùng
Đăng ký2013-08-03
lv Dainix >> thứ năm tháng 7 3 - 11:32
Apsveicu Rudņev ar čempiona titulu!!! :) Runājot par jaunu spēlētāju piesaisti - es jau esu uzaicinājis 12 draugus un iesaistījis vēl apmēram 10 spēlētājus kas neuzrādās kā mani uzaicinātie, bet kopumā spēlei esu piesaistījis apmēram 22 jaunus spēlētājus 2 mēnešu laikā, esu izskaidrojis spēli un taktiku infrastruktūras attīstībai, tāpēc domāju pēc pārs sezonām būs attīstījušies vēl vairāki spēcīgi klubi! Man liekas ka tagad Latvijas līgā visplašāk pārstāvētā pilsēta ir Ludza :D bet nu tas tā... Tagad galvenais pacelt LV līgas līmeni un kā jau Carloz rakstīja, vajag uzkačāt LV jaunatni lai ir izlasei pienācīgi spēlētāji. Godīgi sakot, šī ir labākā spēle kādu esu spēlējis, viss ir pārdomāts un labi saprotams un ļoti interesants - tas ir mans viedoklis.
lv Dainix
Người dùng
Đăng ký2014-04-15
lv SK Latgols
lv Dainix >> thứ năm tháng 7 3 - 12:16
Apskatījios kā iet maniem piesaistītajiem - rezultāti ļoti labi, 5 ir kļuvuši par čempioniem savā grupā un vēl 3 ir tikuši uz pārspēlēm par vietu uz augstāku līgu!
lv Dainix
Người dùng
Đăng ký2014-04-15
lv SK Latgols
lv Kristiāns >> thứ năm tháng 7 3 - 13:08
Cik labi sezona iesākās manam klubam, tik šausmīgi tā arī noslēdzās. Taču uzvar tā komanda, kura spēlē stabilāk. Apsveicu, Rudņev, ar abiem lielajiem tituliem!
lv Kristiāns
Ma mới
Đăng ký2013-07-19
lv Kristiāns >> thứ năm tháng 7 3 - 13:22
Sakon, būtu ārzemju klubi, kuri ar savu futbola skolu piesaistītu latviešu jaunos spēlētājus, tad Latvija jau sen spēlētu finālturnīros.
lv Kristiāns
Ma mới
Đăng ký2013-07-19
lv Rincis >> thứ năm tháng 7 3 - 14:56
Sveicu Rudnevu ar godigi nopelnito titulu!
lv Rincis
Người dùng
Đăng ký2013-02-23
ua Knicks
lv bukss_a >> thứ năm tháng 7 3 - 15:47
Jāapsveic Rudņevs ar titulu. Šo seznu pabeidzu labāk nekā cerēju.
lv bukss_a
Người dùng
Đăng ký2013-06-16
ua Kristaps >> thứ sáu tháng 7 4 - 15:27
Nākamo seZonu sākšu jaunā 35000 vietīgā stadionā! Cerams, ka kaut cik piepildīsies.
ua Kristaps
Người dùng
Đăng ký2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv aTossinsh >> thứ sáu tháng 7 4 - 15:37
Es 14k sēdvietas nevaru aizpildīt, Tu te ar 35... ^_^
lv aTossinsh
Người dùng
Đăng ký2013-05-27
lv Rudnevs >> thứ sáu tháng 7 4 - 19:57
Skatos sportacentrā riktigi iekustināts šitais menedžeris. ;D
jau 9 lapas komentaru. ;D
lv Rudnevs
Người dùng
Đăng ký2013-08-03