Giải vô địch quốc gia Ba Lan mùa 56 [2]

Diễn đàn: Diễn đàn giải đấu rss-feed

Thảo luận về giải đấu hiện tại, ai sẽ là ứng cử viên cho chức vô địch mùa giải này? Ai sẽ thăng/xuống hạng, bạn có thành công tại giải thi đấu?

Trở lại mục lục diễn đàn

[Sezon VII] Ogólna dyskusja (189)


pl Trxior >> chủ nhật tháng 2 2 - 11:27
o :D Jakoś na początku sezonu Ci mówiłem, żebyś kupił bramkarza i widzę, że się jednak przekonałeś :D Teraz musisz awansować, bo nie chcę z Tobą grać w następnym sezonie xd
pl Trxior
Người dùng
Đăng ký2013-04-20
pl La Zabawa
pl Wojtas >> chủ nhật tháng 2 2 - 11:53
Bramkarz to podstawa, bez niego nie miałbym czego szukać na tak wysokim szczeblu.
Chce ktoś wypożyczyć mojego bramkarza nr 2? Jutro będzie na liście wypożyczeniowej :D
pl Wojtas
Ma mới
Đăng ký2013-01-16
pl Wojtas >> chủ nhật tháng 2 2 - 15:01
Do zobaczenia w przyszłości w ekstraklasie! ;)
pl Wojtas
Ma mới
Đăng ký2013-01-16
pl Damiano >> chủ nhật tháng 2 2 - 19:12
Gratulacje, należało Ci się.
pl Damiano
Người dùng
Đăng ký2013-10-31
pl bartekpre >> chủ nhật tháng 2 2 - 19:27
Zostaje z wami! :D A szczerze mówiąc, myślałem, że się nie wybronię z drużyną o wartości zawodników razy 3 moja...
pl bartekpre
Người dùng
Đăng ký2013-08-29
pl Trxior >> chủ nhật tháng 2 2 - 19:32
No i już wiadomo kto zostanie w następnym sezonie ; D Gratulacje dla tych którzy awansowali wyżej i dla tych którzy się utrzymali :D

Życzę wszystkim powodzenia na rynku transferowym, żeby przyszły sezon był jeszcze ciekawszy :)
pl Trxior
Người dùng
Đăng ký2013-04-20
pl La Zabawa
pl Sekker >> chủ nhật tháng 2 2 - 20:00
Gratki dla wszystkich przyszłych I ligowców oraz tych, którzy zostają z nami. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie walka o mistrzostwo będzie bardziej emocjonująca niż w tym ;)
pl Sekker
Người dùng
Đăng ký2013-05-22
pl Sidney68 >> chủ nhật tháng 2 2 - 23:53
Nie wiem jeszcze do której grupy w 3 lidze mnie wrzuciło ale wolałbym do 2. Jest tam Damíano i nie byłbym tak osamotniony na starcie. Za sezon wracam zresztą tutaj z powrotem. Jedyne co mnie cieszy to awans Wojtka i porażki New Lífe i Chrobrego. Klątwa za krytykę pod moim adresem zadziałała. Nadal uparcie będę twierdził że z takim składem jaki mam nie powinienem być tak okrutnie ukarany...Nic mi nie wychodziło choć mam dobrych graczy. Jak pech to pech...Teraz mam cały sezon na treningi i w następnym powinno być o niebo lepiej. Samych wygranych Wam życzę !!!
pl Sidney68
Người dùng
Đăng ký2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Wojtas >> thứ hai tháng 2 3 - 15:50
Dzięki Wiara! ;)
pl Wojtas
Ma mới
Đăng ký2013-01-16