Giải vô địch quốc gia Romania mùa 45

Diễn đàn: Diễn đàn giải đấu rss-feed

Thảo luận về giải đấu hiện tại, ai sẽ là ứng cử viên cho chức vô địch mùa giải này? Ai sẽ thăng/xuống hạng, bạn có thành công tại giải thi đấu?

Trở lại mục lục diễn đàn

Sezonul 18 (117)


ro sanrensei >> thứ ba tháng 8 18 - 03:55
Te cunosc exact atat cat pot din tot ce ai scris de-a lungul timpului pe aici, pe forumul romanesc, din discutii pe care le-ai avut cu alti manageri cand antrenai nationala...

E clar ca nu avem nimic in comun.

In RS esti un manager bun, ai avut, ai si o sa mai ai mult timp cele mai bune rezultate. Jos palaria.

Dar caracterul tau nu ia bacul. Taranul de azi e tot ce e mai rau in tara asta. E ala care voteaza PSD pentru un mic sau politicianul care inchide parcul ca sa faca mall.

Repet ce am avut de spus in discutia asta si o sa ma opresc:

Eu vin cu fapte si dovezi de fiecare data. Tu te faci ca ploua. Eu demonstrez. Tu zici "nu comentez".
ro sanrensei
Người dùng
Đăng ký2014-01-11
ro sanrensei >> thứ ba tháng 8 18 - 04:10
bebita, cunoastem afinitatea ta pentru Jeicky. Daca jucai formatia ta clasica, 4-3-3 cu 2 DCB, nu comentam nimic chiar cu cei doi juniori in lot.

Cat despre nationala, ti-am mai explicat si o sa-ti mai explic odata. Am ales cel mai bun prim 11 si rezerve pentru meciurile oficiale. Pentru amicale am luat viitorul. Care viitor, sezonul urmator e deja peste aproape toti cei din shortlist care nu au mai prins nationala. Cu siguranta peste toti jucatorii tai de 26-30 de ani care erau pe acolo.
ro sanrensei
Người dùng
Đăng ký2014-01-11
ro bebita >> thứ ba tháng 8 18 - 09:46
Eu stau 5 min pe joc daca nu ai obs .nu am observat ca am sch tactica si nu stiu cum am reusit sa fac asta.si da prefer sa ia jeicky campionatu decat persoana ta din motive care le stie tot RS
ro bebita
Người dùng
Đăng ký2013-04-04
ro Andrei >> thứ ba tháng 8 18 - 13:52
Stimati colegi ... putem sa o mai domolim un pic, va rog? Asta ca sa nu ajungem in situatia de arunca diverse cuvinte care nu si-ar avea locul aici.

As aprecia foarte mult.

Multumesc.
ro Andrei
Ma mới
Đăng ký2014-08-30
ro Jeicky >> thứ tư tháng 8 19 - 15:27
eupoli, felicitari pentru castigarea primului tau titlu de campion...
ro Jeicky
Người dùng
Đăng ký2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Andrei >> thứ tư tháng 8 19 - 16:32
Care titlu? Mai sunt 4 etape si voi doi sunteti umar la umar.
ro Andrei
Ma mới
Đăng ký2014-08-30
ro Jeicky >> thứ tư tháng 8 19 - 18:27
4 etape din care eu am 3 deplasari si un meci acasa cu o echipa deloc de neglijat....eu deja am facut socotelile, restul depinde de simulator :))
ro Jeicky
Người dùng
Đăng ký2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro Andrei >> thứ năm tháng 8 20 - 03:24
Never say never. :)
ro Andrei
Ma mới
Đăng ký2014-08-30
ro eupoli >> thứ năm tháng 8 20 - 06:24, Đã sửa thứ năm tháng 8 20 - 06:29
asa sa fie Jeicky, cum zici tu :)))

cred ca amandoi o sa pierdem puncte serioase astea 4 meciuri, dar eu sunt multumit oricum, am un parcurs deja mai bun decat sezonul trecut, e tot ce puteam spera. Daca iese titlul f bine, daca nu iar e bine, ca cel mai probabil o sa fiu iar in cupele europene.
ro eupoli
Người dùng
Đăng ký2013-05-23
ro AC Recas
ro bebita >> thứ năm tháng 8 20 - 09:16
Felicitari adillos ptr locul 3 sper sa te mentii.iti pumnii!!!
ro bebita
Người dùng
Đăng ký2013-04-04
ro Andrei >> thứ năm tháng 8 20 - 13:26
Sincer, eu parca n-as vrea cupe europene sezonul urmator. Pentru ca garantat nu voi depasi turul in care voi intra. N-am echipa de EL (darmite CL).

Insa, mai vedem ce se intampla. :)
ro Andrei
Ma mới
Đăng ký2014-08-30
ro eupoli >> thứ sáu tháng 8 21 - 08:27
pacat ca toate discutiile de aici l-au facut pe bebita sa joace cu rezervele cu mine :((. Am echipa mai buna, probabil as fi castigat, dar in conditiile astea chiar nu-mi place... :(

in fine, asta e, desi e pacat ca s-a ajuns aici
ro eupoli
Người dùng
Đăng ký2013-05-23
ro AC Recas
ro Andrei >> thứ sáu tháng 8 21 - 13:26
De acord cu Eupoli, e pacat.




In alta ordine de idei, ii urez succes adversarului meu din finala Cupei. Sa fie un meci frumos. :)
ro Andrei
Ma mới
Đăng ký2014-08-30
ro Jeicky >> thứ sáu tháng 8 21 - 14:45
bebita ce ai facut, nu ti-ai aparat corect sansele, ai jucat cu jucatorii care aveau nevoie de xp si nu te-ai gandit ca trebuia sa nu te intereseze viitorul echipei tale si sa joci fair play ???!!!
ro Jeicky
Người dùng
Đăng ký2013-02-07
ro FC Univ Craiova