愛沙尼亞聯賽 第 9 賽季

論壇: 聯賽論壇 rss-feed

討論你們聯賽的事宜:誰最有機會贏得這聯賽的第一?誰會升級或者降級,大家在盃賽怎麼樣?

返回到論壇目錄

H29 (145)


nz Luke Broadcast >> 週二 二月 14 - 08:05
Kas pakute mulle mingit konkurentsi ka?
nz Luke Broadcast
見習經理
註冊於2013-09-18
ee Taavi >> 週二 二月 14 - 10:14, 新編輯 週二 二月 14 - 10:14
Paar halba mängu oli , kosmose ja kohtla järve vastu oleks pidand ära võtma

Aga Mae tagasi äkki parem mängida
ee Taavi
社區管理員
註冊於2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> 週二 二月 14 - 17:50
Uskumatu, et sa Balthazor koguaeg vingud, et tiimil hästi ei lähe aga siis peale 20 hooaega(või kaua sa mänginud oled) mängid ikka keskvälja RM, LM, AM ja ilma DM-ita. DM on mängu kõige olulisem positsioon vaatamata sellele, kas vastasel on mängus AM või mitte. Sellise taktikaga saab ainult puhas õnn olla, kui puuri täis ei taota. Nii sa ei hakkagi kunagi midagi võitma, iga hooaeg oled sa 2-3 kohta tagapool, kui tiimi tase võimaldaks.
nz Luke Broadcast
見習經理
註冊於2013-09-18
nz Luke Broadcast >> 週二 二月 14 - 18:10
okei-okei Veenus, trying to prove a point here :D
nz Luke Broadcast
見習經理
註冊於2013-09-18
ee Balthazor >> 週二 二月 14 - 18:42
DM mul on vahepeal(Liiv) ka mängus, kui sa märganud pole. Isegi väravasöödu on ta sellelt positsioonilt andnud(legendaarses 4-4 mängus) ning sinu vastu mängis lausa terve mängu "ilusat 5-3-2". Algul mul olid täitsa tavalised DM-id, aga kui viimane neist kehvaks jäi, mängitasin seal paar hooaega nooremaid kaitsjaid. Kusjuures mu tulemused ei kannatanud selle all sugugi, ikka tulid traditsioonilised 6. kohad. Siis on Liiv kerkinud sinnamaale, et tahab mänguaega. See eeldab aga ühe ründavama pooliku või ründaja väljajätmist või rombi, mida ei kavatse enam kunagi siin liigas proovida. Esimesed umbes 7 hooaega teises liigas oli mul romb üks lemmikuid isegi, aga ta maksis mulle esimesel tagasitulekul püsimajäämise, sest selle pealt ei tulnud isegi kodumängudes väravavõimalusi. Ka hilisemad üksikud katsed rombiga on lõppenud hävinguga.
Muide, iroonilisel kombel on kõik mu tänavused punktid tulnud 4-3-3 eri variatsioonide pealt :D vahel DM-ga, vahel ilma. See klassikaline 5-3-2 lõppes päris kiire lüüasaamisega, kus mu õnneks oli su ründajatel poolajaks isu täis ning teine poolaeg ei duubeldanud seisu.
Ning 2 eelmist hooaega kulus pigem põlvkondade vahetusele: eelmine generatsioon (Longeserre, Kaasik, Qian, Antonini, Smaczny) jõudis oma kõrghetkeni 25. hooajal ning hakkas siis ka vajuma.
Ainus tänavune kriitiline postitus on läinud siiski asja ette: Drogba on kahes järgmises mängus skoorima hakanud, Teua on vaid endiselt null, aga mul on kahtlused, kas temasse ongi mõtet power+speed+LS trennipaketti investeerida. Enne möödub vist Jacobson temast.
Ning mulle meeldib mu meeskonna suht ründav mängustiil. Pealegi tundub see praeguse värkuga sobivat, viimati oli tal null tõrje päev kuskil hooaeg tagasi, kui pidi mänguaega Kaasikuga jagama, kelle tõrjeprotsent konkureeris kohati Puka kreeklase ja Escarenoga.
ee Balthazor
經理
註冊於2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> 週二 二月 14 - 19:00
Klubi ajaloo kõige hullem mäng. Crosses 10-st 3. Dembele ja Amar söödavad terve mängu üksteisele. Audid kõik otse vastasele. Masendav :D
nz Luke Broadcast
見習經理
註冊於2013-09-18
ee onuelver >> 週二 二月 14 - 19:17
Saigi Torres oma ihaldatud konkurentsi :D
Sõber mida sa Teuast tahad kui ta teistest ründajatest üle tärni maas ning nii power kui speed vaid 4.5 ja longshotita? Talle ei anta palli ning ta ei jõua ka väravani seda lüüa kui saabki. Ma annaks talle kindlasti selle combo ning Jacobsonile kah mis vaja. Salama ja Drobga müüki(see sinu "müü vanur" taktika) ning on sul juba paari hooaja pärast korralik ründeduo keda veteran Mayat toetab. Minu Ahv Aadu saab ka oma longshotsi kuu lõpuks kätte ning kui veel miskit priginat on siis vajutan tema banaanid pärast iga väravata lõppenud mängu väravaesisesse mudasesse laiku tema silme all laiaks. Tal on muidugi veel ka aega areneda. Ma teen veel tast mehe.
ee onuelver
經理
註冊於2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> 週二 二月 14 - 19:20
Welcome to Laari Ämm @Sipelga 14!
ee Balthazor
經理
註冊於2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> 週二 二月 14 - 19:51
Keegi 30sõnalist kokkuvõtet ei viitsi teha, et mis siin räägite? Jube pikk ja tüütu lugeda :D
ee Kaarel
經理
註冊於2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> 週二 二月 14 - 21:13
Laar muidugi http://fakeplus.com/7722/how-to-sleep-while-working mäletad küll seda pilti :)
Eks ta advokaadi kaitsekõne moodi ole jah :D põhiosa vaidlus DMi üle et kui vajalik on või mitte. Siis jõudis jutt neegriteni.
ee onuelver
經理
註冊於2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> 週二 二月 14 - 22:33
Pilt on muidugi tuttav :D No kaasaegne noorus ei suudagi lugeda teksti, kus on üle 2 lause ja puudub mõni hetke moesõna nagu olid paari aasta eest "yolo" ja"swag".
ee Balthazor
經理
註冊於2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> 週四 二月 16 - 12:06
Huvitav et Peegel ja Mans ei mahu kuidagi shortlisti :D potensiaali veidi nagu on...DCBdest puudus ja Mans kunagi ka äkki lööb mõne
ee Taavi
社區管理員
註冊於2014-01-17
ee FC Pusa
ee kivipea >> 週四 二月 16 - 17:17, 新編輯 週四 二月 16 - 17:18
2. liigaga on päris räige vahe praegu tasemes. Pole kellegi käest punkte saada enam peale Virgini. 4-5 hooaega tagasi olid Tartu ja Kosmos näiteks veel üsna mängitavad, praegu on tunne nagu kärbes üritaks teerulliga kakelda.
ee kivipea
見習經理
註冊於2014-05-10
ee Taavi >> 週五 二月 17 - 18:18
Ja mult võtad ikka :D
ee Taavi
社區管理員
註冊於2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> 週五 二月 17 - 18:28
sult võtaks SK Augur/T&T ka
nz Luke Broadcast
見習經理
註冊於2013-09-18