克羅埃西亞聯賽 第 52 賽季

論壇: 聯賽論壇 rss-feed

討論你們聯賽的事宜:誰最有機會贏得這聯賽的第一?誰會升級或者降級,大家在盃賽怎麼樣?

返回到論壇目錄

置頂 HNL (4324)


hr v >> 週二 三月 5 - 23:49
Evo Ero pogodio sam. Samo me skupo koštalo - ozljedio mi se odlican talent na 16 dana...
hr v
見習經理
註冊於2013-02-04
hr EroSt >> 週三 三月 6 - 10:14
Šta da ti kažem drugo nego oprosti :)

Ali ja stvarno ne vjerujem, pa protiv tebe evo odigram x, i onda izgubim od fenjerasa, i tako stalno, botove ne mogu dobit da sam neznam ti sta :D
hr EroSt
見習經理
註冊於2013-02-07
hr v >> 週三 三月 6 - 22:36
evo i to se moralo dogodit - prvi poraz u ligi ove sezone. mikić me ovaj put nije spasio :)
da me utješite uzmite karte za iduće 2 domaće utakmice ;)
igram protiv botova koji su nam još uvijek tvrd orah u što se Ero više puta uvjerio... vjerujem da ćemo ih s vremenom preskočiti, ali dotad moramo bit oprezni.

@Ero: ma nisi ti ništa kriv, vratim ti ja kad konačno dovedeš neku superzvijezdu :p
hr v
見習經理
註冊於2013-02-04
hr EroSt >> 週四 三月 7 - 10:41
hehe, ok :D

nego poslao sam ovom vincentu popis hrvatskih imena (jedno 250) i prezimena (jedno 350) pa je rekao da će to danas izmjeniti, tako da bi mogli napokon dobiti normalna imena :)
hr EroSt
見習經理
註冊於2013-02-07
hr v >> 週四 三月 7 - 11:42
super, samo za postojeće je već kasno. bar će nam juniori imat normalna imena :)
jedan kod mene ima i grešku u prezimenu -> Karlj je očito trebao biti Kralj...
hr v
見習經理
註冊於2013-02-04
hr EroSt >> 週四 三月 7 - 14:36
Ovaj file što sam mu ja poslao ima dobro prezime (Kralj) pa je to vjerojatno još od negdje odakle je on preuzeo imena. Jer sam ih pregledavao, a i sad sam išao pogledati čisto da se uvjerim 100% :)
hr EroSt
見習經理
註冊於2013-02-07
hr v >> 週二 三月 12 - 11:58
Kolege prvoligaši napravite u21 ekipe, bit će i liga iduće sezone pa da nam igraci dobiju još malo iskustva. Ideja vam je koristit bolje juniore za prvu ekipu, a one malo lošije za u21. Zašto? Nekoliko razloga: prvo igrači u u21 dobivaju nešto manje iskustva po utakmici, a brojač utakmica u kojima će dobiti iskustvo (najčešće 20) se računa za oba natjecanja. Drugo, više igrača će dobit iskustvo nego da samo igrate ligu seniora, a to znači više igrača koji će igrati i šira klupa. Treće, s vremenom ćete dobivati sve bolje i bolje mlade igrače koji su vam budućnost kluba jer znate da ne možete samo kupovati gotove igrače jer će cijene tih igrača s vremenom rasti, a konkurencija će postati sve veća. Uostalom, vjerojatno već znate da nijedna kupovina nije 100% sigurna... Eto to vam je moje razmišljanje na ovu temu. Ako se netko ne slaže sa mnom vrlo rado ću saslušati njegove argumente.
hr v
見習經理
註冊於2013-02-04
hr EroSt >> 週三 三月 13 - 10:47
Možda kad skupimo igrača i otvorimo. Ja sam dobio pri otvaranju 7 igrača, dva povukao i eto me na 5. Tako da vjerujem da će ljudi otvoriti kad dobiju igrače, a i kako ćemo igrati U21 ligu kad botovi ja mislim neće otvarati U21 ekipe?
hr EroSt
見習經理
註冊於2013-02-07
hr v >> 週三 三月 13 - 23:44
Pročitaj u vodiču tamo ti sve piše. Evo ti link:
http://rockingsoccer.com/en/soccer/help/home/category-12/article-42

a ti ne uzimaš igrače iz Youth centra?
hr v
見習經理
註冊於2013-02-04
at StormZ >> 週五 三月 15 - 14:09
Pozdrav ljudi :P kako vam ide? vidim splicani vas deru malo :D
at StormZ
經理
註冊於2013-03-07
hr EroSt >> 週五 三月 15 - 16:53
Uzeo sam trojicu do sada, ali ni s tom trojicom nebi imao 11 igrača znači :)

A ovaj jedan mi već igra u prvoj, ima 20 godina, talent 3.55, brzina vec 3.6 sa 20 godina tako da će biti krilo iz snova :) Usput sad je otišao sav novac na upgrade youth centra na level 4...Također klub, odnosno predsjednik najavljuje promjenu imena kluba u skorije vrijeme. Naime predsjednik smatra, kako je ovo ime prefiše isfurano, te da klub s njim na čelu treba pokazati odakle je! :) Nadamo se da će navijači novo ime dobro prihvatiti i da neće raditi probleme. :) Tako da vjerojatno u novu sezoni krećemo s novim imenom.

Mourinho kako si uspio uzeti nacionalnost portugal :) i isto tako mogao si doć u našu ligu, da nas ima više :)
hr EroSt
見習經理
註冊於2013-02-07
hr klokan92 >> 週五 三月 15 - 19:10
Svakako bi trebao izvadit što više juniora i osnovat tim prije početka nove sezone.

Što se tiče prvenstva, izgleda da je 8 kola prije kraja, prvenstvo riješeno. Sa nedostižnih 14 bodova prednosti, Split United uzet će prvi povjesni naslov u HNL-u. Ipak, čestitke LeeBossu morat će pričekati službenu matematičku potvrdu, bar od mene, jer ne bi bilo fer prije reda.

Kaj se tiče promjene imena, čini se da se Dinamo ne može pomiriti sa samo borbom za drugo mjesto, kako to sada izgleda. =)

U drugoj ligi, vodi se mrtva trka između Siska i Velike Gorice. Sljedeća tri kluba su na nekih desetak bodova zaostatka, pa sumljam da se mogu uključit u borbu za naslov prvaka. Ipak sve je moguće, pogotovo s ovim nepredvidivim rezultatima. Isto vrijedi i za prvu ligu.

Sljedi nam finiš sezone, te želim svima sreću u tim završnim susretima.
hr klokan92
經理
註冊於2013-02-08
si NK Krško
hr EroSt >> 週五 三月 15 - 19:56
Ma ne znam ni sam zašto sam uzeo to ime, vjerojatno jer to ime ima moj klub na drugoj igrici, pa mi ništa drugo orginalnije nije palo na pamet. Sad je, pa se čekaju novi papiri i to. :)

I palo mi je na pamet nešto ljudi. Ne znam da li ste o tome razmišljali, ali savjetujem vam da znači manje kupujemo strance i više ulažemo u juniorsku i naše igrače zbog reprezentacije. Što ranije to shvatimo to je po nama bolje.
hr EroSt
見習經理
註冊於2013-02-07
at StormZ >> 週五 三月 15 - 21:47
a mopžeš i sam staviti nacionalnost koju god zelis :D a u austriji sam jer živim tamo pa jel :D mogao sam i u hr ali tamo mi manja konkurencija,prije cu do lige prvaka :P i slažem se sa Erostom,nešto slično ču ja raditi i u austriji,za 2-3 sezone ce kod mene pola reprezentacije igrati :P
at StormZ
經理
註冊於2013-03-07
at StormZ >> 週日 三月 17 - 11:11
kako vi ljudi trenirate igrace ako nije tajna? :D mislim koliko su vam vazne "taktike" jer je to kao najvazniji sekundarni skill za skoro svaku poziciju..npr moj Jelavić ima scoring 3.6 i trenirati cu mu to dok ne dodje na 4 lopte i onda idem na taktike,tako nekako cu i ostalima,kako vi to radite i kakvi su vam planovi sto se toga tice?
at StormZ
經理
註冊於2013-03-07