以色列聯賽 第 69 賽季

論壇: 聯賽論壇 rss-feed

討論你們聯賽的事宜:誰最有機會贏得這聯賽的第一?誰會升級或者降級,大家在盃賽怎麼樣?

返回到論壇目錄

אירופה עונה 20 (22)

il ofer cohen >> 週二 十一月 24 - 16:18
הפועל חיפה היא קבוצה טובה משלי
לא בפער גדול אבל עדיין טובה ממני

יחד עם זאת התוצאה של ההפסד שלי מאכזבת
ונגרמה בעיקר מהכנה טקטית נכונה של הפועל חיפה
כל הכבוד !!!

עברתי על כל התוצאות בינינו מהעבר
לעולם בבית שלו לא השגתי תוצאה שהיתה מאפשרת לי לעבור את השלב.
ולכן, במשחק השני אתרכז בלתת ניסיון לכמה שחקנים שהייתי רוצה לתת להם.

בהצלחה לחיפה בהמשך
il ofer cohen
見習經理
註冊於2013-02-05
il joest5 >> 週二 十一月 24 - 17:49
תודה.

דברים מוזרים מזה כבר קרו במשחק אבל אכן הסיכוי שלא אעלה לחצי נראה קלוש.

עם כל הכבוד לטקטיקה בסופו של דבר מה שמנצח משחקים בין קבוצות שהפער ביניהן קטן הם היכולת של השוער וניצול המצבים של החלוצים (או הקשרים התוקפים). במשחק הזה הקבוצה שלך בעטה כמעט פי שתיים בעיטות הן לשער והן למסגרת אבל בעוד השוער שלי הצליח לעצור 6 מתוך 7 הבעיטות שנבעטו לעבר מסגרת השער שלו הרי שהשוער שלך עצר רק בעיטה אחת מתוך ה4 שנבעטו למסגרת השער שלו ועל כן התוצאה.

כמובן שהיו לא מעט מפגשים בינינו בעבר שהלכו הפוך ואני בהחלט שמח שהפעם זה הלך לטובתי.
il joest5
翻譯者
註冊於2013-02-07
il Dave >> 週六 十一月 28 - 19:33
תיקו לחיפה בבית מול ליברפול, זה לא נראה טוב אבל הכל עדיין פתוח, בהצלחה בגומלין

ובנושא אחר, מקום חמישי אצלנו העונה הולך ישירות לבתים או למוקדמות של האירופית?

תודה
il Dave
經理
註冊於2013-07-22
il FC Wanaka
il טל >> 週六 十一月 28 - 19:35
אני חושב לבתים
il טל
見習經理
註冊於2013-07-20
il joest5 >> 週日 十一月 29 - 06:18
ליברפול היא קבוצה קשוחה, חבל על הזמן. ממש קשה לנצח אותה וכראייה לכך התוצאה במשחק הראשון די תואמת למה שחזה הסקאוט. בחוץ לבטח לא יהיה קל יותר אבל עדיין אפשרי וכמובן אני מתכוון לתת את כל מה שאפשר. נקווה להפתיע.

מאחר ואין עולות השנה לאירופה דרך הגביע (שתי המשתתפות בגמר בין 4 הראשונות) מקום חמישי אכן הולך ישירות לבתים של הליגה האירופית.
il joest5
翻譯者
註冊於2013-02-07
il Dave >> 週四 十二月 3 - 18:52
חיפה הפסידו בגומלין לליברפל, שזכתה אתמול בגביע האלופות בפנדלים, שוב זכיה מעט מפתיעה, ליברפול על הנייר לא נראית כמו אחת מאריות אירופה אבל נראה שלא פשוט לנצח אותם
il Dave
經理
註冊於2013-07-22
il FC Wanaka
il joest5 >> 週四 十二月 3 - 20:56
בתור אחד שהודח על ידם בשתי העונות האחרונות הזכייה של ליברפול ממש לא הפתיעה אותי (אגב, זכייה שנייה בשלוש העונות האחרונות). אולי מבחינת מספר כוכבים היא לא נראית כאחת מאריות אירופה אבל אם נכנסים לתוכה מגלים בנייה של שחקנים מעניינת ושונה משל קבוצות צמרת אחרות. מסתבר שהבנייה הזו גם עובדת (וכשחושבים עלייה יש בה גם לא מעט הגיון). חייב להודות שלמדתי לא מעט מהמפגשים מולו בשתי העונות האחרונות ואנסה ליישם את זה בעונות הקרובות (כבר התחלתי עם זה העונה אבל זה לוקח זמן).
il joest5
翻譯者
註冊於2013-02-07