以色列聯賽 第 69 賽季

論壇: 聯賽論壇 rss-feed

討論你們聯賽的事宜:誰最有機會贏得這聯賽的第一?誰會升級或者降級,大家在盃賽怎麼樣?

返回到論壇目錄

עונה 20 (68)

il Dave >> 週日 十二月 6 - 16:20
הפסד של פינק היום מה שמבטיח לי סופית את המקום החמישי עוד לפני המשחק שלי מול הפועל, סיכום עונה

ליגה: מקום חמישי וכרטיס לבתים האירופים עונה רביעית ברציפות, בהחלט הישג מעל למצופה, הרבה בזכות הויתור של טל וסתיו על העונה החולפת

גביע: אחרי שהגענו לגמר עונה שעברה בהחלט עונה מאוד מאכזבת כאשר עפתנו בשלב מוקדם מאוד מול סתיו, מצד שני זה איפשר לשחקנים מנוחה לליגה

אירופה: אכזבה גדולה- העונה החלשה ביותר מאז ההעפלה לבתים, זה לא כל כך היה תלוי בנו קיבלנו הגרלה קשה מאוד וסיימנו אחרונים

גביע נוער: כרגיל אכזבה, עפנו מוקדם מאוד מול טל

סה"כ נחלנו הצלחה במקום החשוב - בליגה, כך שהעונה הזו תזכר כהצלחה, במיוחד לאור הנפילה בסוף הסיבוב הראשון שבסופה הוחלף כאמור המאמן
il Dave
經理
註冊於2013-07-22
il FC Wanaka
il ofer cohen >> 週日 十二月 6 - 19:30
ברכות לחיפה על האליפות
למרות שלקח עם שלישייה שניה שנתן לי העונה.
אני חושב שהקבוצה הטובה יותר ניצחה.
מכבי יתנחמו בכך שיש להם קבוצה מדהימה שנכונו לה עוד אליפויות רבות.
il ofer cohen
見習經理
註冊於2013-02-05
il Dave >> 週日 十二月 6 - 20:22
מזל טוב לחיפה, אליפות קשה מאוד

מכבי נתנו עונה מעולה, ידעתי שתהיה עונה צמודה יותר אבל חשבתי שמכבי יקחו בסוף, אני בטוח שיש שם אכזבה קלה

אכזבות קלות גם לתל אביב שפיספסה את אירופה משני החזיתות, וגם מידפילד שווה יותר לטעמי ממקום שביעי. עופר גם יכול להיות מעט מאוכזב מהמקום הרביעי אם כי זהו לדעתי מקומו הטבעי כרע

מזל טוב לגיא על החזרה לאירופה, ולמתן על עונה לא רעה בכלל - בהצלחה בפלייאוף
il Dave
經理
註冊於2013-07-22
il FC Wanaka
il joest5 >> 週日 十二月 6 - 20:40
תודות למברכים, בהחלט אליפות קשה.

הזכייה הזו הוכיחה שוב שאת האליפות לוקחים מול הקטנות. בתשע המפגשים שלי מול שאר 4 הגדולות הקבוצה שלי ניצחה רק פעמיים והשיגה 11 נקודות בלבד מתוך 27 אפשרויות אבל בשאר 30 המשחקים הקבוצה שלי איבדה רק 2 נקודות והשיגה 88 מתוך 90 האפשריות וזה מה שהעניק לה את האליפות.

מכבי בהחלט יכול להרגיש מאוכזב לאבד אליפות כל כך צמודה במיוחד בהתחשב בחילוף המוזר (אם כי ידוע מראש) של מנוע המשחק במפגש האחרון בינינו, חילוף שאולי הכריע את המשחק ולמעשה את האליפות. עם זאת וכפי שעופר ציין למכבי קבוצה צעירה ומדהימה שנכונו לה עוד עונות מצויינות וכנראה שגם לא מעט אליפויות.

ברכות לכל העולות לאירופה ולכל הנשארות בליגה. בהצלחה גם למתן בפלייאוף.
il joest5
翻譯者
註冊於2013-02-07
il matanb >> 週日 十二月 6 - 21:04
כל הכבוד להפועל חיפה
מבחינתי עונה טובה (בהנחה שאשאר)
בעוד שבפעם הקודמת שלי פה בעיקר גנבתי תיקואים, הפעם הצלחתי גם לגנוב נצחונות
בגביע הגעתי לרבע הגמר לראשונה

מקווה להישאר פה ולהתבסס בליגת העל

מה שעשוי לשנות הכל הוא שוק ההעברות, אם אצליח למכור שחקנים, יש סיכוי לא רע שאחליף חצי הרכב
il matanb
見習經理
註冊於2014-08-08
kn Nehemiah >> 週一 十二月 7 - 01:09
Congratulations Haifa, you certainly deserved to win the premiership, I only have slight disappointment in the results to midfield whom are now my biggest rivals who seemingly always surprise me. Glad to have won the cup and youth cup, only thing left to win is the Supercup and then onto the Champion's League and Club World Cup.

I am excited to have finally finished upgrading the training centre and youth centre to level 10 which will help provide a great future to this club and if my past youth centre 9 pulls are anything to judge by I may be quite lucky with attributes. Next is the stadium and fanshop which will helpfully recover by the end of next season. The new transfer window will be interesting with such huge changes.

Slightly nervous about Israel's match against Japan tomorrow, they seem to have an advantage over our country in all accounts except for the fact that we are Israeli and they are not.

ברכות חיפה, אתה בהחלט ראוי לזכות בראשות הממשלה, יש לי רק קלה אכזבה בתוצאות לקישור שהם עכשיו היריבים הכי גדולים שלי שלכאורה תמיד מפתיעים אותי. שמח שזכה בגביע ובני נוער, רק דבר עזב לנצח היא Supercup ולאחר מכן על הליגה של האלופה וגביע עולם לקבוצות.

אני מתרגש סוף סוף סיימתי שדרוג מרכז ההדרכה ומרכז נוער לרמה 10 אשר יסייע לספק עתיד גדול למועדון הזה ואם מרכז נוער העבר שלי 9 מושך הם כל דבר לשפוט לפי אני יכול להיות די בר מזל עם תכונות. הבא הוא האצטדיון וfanshop שרצון לעזור יתאושש עד סוף העונה הבאה.חלון ההעברות החדש יהיה מעניין עם שינויים העצומים.

מעט עצבני על המשחק של ישראל נגד יפן מחר, נראה שיש יתרון על פני המדינה שלנו בכל החשבונות למעט העובדה שאנחנו ישראליים והם לא הם.
kn Nehemiah
見習經理
註冊於2013-04-14
il matanb >> 週六 十二月 12 - 08:22
מי חשב שההישארות תהיה כזאת קלה
il matanb
見習經理
註冊於2014-08-08
il guylamed >> 週六 十二月 12 - 12:37
כנראה שאף אחד לא רוצה מספיק..
il guylamed
經理