爱沙尼亚联赛 第21赛季

论坛: 联赛论坛 rss-feed

讨论你的联赛,谁最有希望夺得联赛冠军,谁将升级或降级,各支球队在杯赛的状况。

返回论坛首页

H21 (131)


ee Balthazor >> 星期一 一月 18 - 19:12, 已编辑 星期一 一月 18 - 19:59
Hiljem meenus variant Peeshole kah, mis ka seda bee-koosseisu vihjaks. Õigel ajal pähe tulles toonuks see ehk kolmanda värava. P(b)ee-Augurid oleks homseks mõjuv hea variant :)

Kuigi jah, homseks on skaudi lemmikpakkumine igast asendist 0-3.
ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
jm Haile Selassie I >> 星期三 一月 20 - 16:19
Lõpuks ometi tsoonist väljas! Iseasi kui kauaks muidugi.. :)
jm Haile Selassie I
小有名气
注册于2013-03-17
ee Taavi >> 星期三 一月 20 - 17:47
See hooaeg tulevad vist rasked playoffid :D ei tasu sinna jääda
ee Taavi
社区管理员
注册于2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> 星期三 一月 20 - 19:00
No kurat, ma ju panin rivistuse!!! Ning kindlasti mitte sellise 3-5-2. Polnud ka mängu enne, kus keegi viga saanuks. Müstika.
ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> 星期三 一月 20 - 19:44
krt unustasin mängu vaadata ja kohe 7k vähem rahvast
ee Taavi
社区管理员
注册于2014-01-17
ee FC Pusa
nz Luke Broadcast >> 星期三 一月 20 - 19:49
inetu, balthazor
nz Luke Broadcast
尚未出师
注册于2013-09-18
ee Balthazor >> 星期三 一月 20 - 21:29, 已编辑 星期三 一月 20 - 21:34
Ise ka imestan, et kuidas sain Save nupust nii mööda klikkida. Sanders, Biez ja Ng pidid olema poolikud, Ng asemele Siu ja Biezi asemele Matautia. Mõtlesin veel, et kas 433 või 532 ja otsustasin kaitsvamalt tulla. No punktidega ma ei arvestanudki, aga nüüd on mul elukardetav jääda kellegagi võrdsetele punktidele. Sagna on kindlasti solvunud nagu neeger ikka, et teda välja jäeti, kindlasti rassistlikel põhjustel, ja keeldub ülejäänud hooaja skoorimast. Mulle sobib ka vist pigem kehvema stardiga hooaeg nagu olid 17. ja 20. Siis saan just lõpupoole hoo kätte. Hooaja esimesel poolel liiga kõrgel olles ei kesta lihtsalt. Ei ole ikka seda eurokoha materjali, kuigi vahepeal sai juba mõeldud, et ehk veab nii roppu moodi tänavu.
Ning paari päeva pärast võib klubil olla nimi Tööjõureservi Reserv vms :D Olen sinna juba 2 mängijat jõudnud "edutada".
ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> 星期三 一月 20 - 22:13
Sa ikka väga igatsed minuga järgmine hooaeg teises liigas kohtuda :D Mul pole loomulikult 12 lisapunkti vastu midagi kuna alla tulles niguinii sa noorendad meeskonda nagu sa iga hooaeg lubad ja siis kohtuvad su noored minu noortega kelle ees neil on juba psüüholoogiline hirm. Muud polegi vaja.
ee onuelver
小有名气
注册于2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> 星期四 一月 21 - 04:57
Ära siis unusta ka, et mu noortest saab kokku ikkagi kõvema rivistuse kui FC Jõgeval on, temagagi oled endiselt hädas :)
ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> 星期四 一月 21 - 09:32
Ei usu, et nime muutma pead. Mul on kaitse liiga auklik, et kellegile erilist ohtu kujutada. See oli muidugi enne esimest vooru juba teada, aga statistika näitab praegu ka väga ilusti.
ee kivipea
尚未出师
注册于2014-05-10
ee Balthazor >> 星期四 一月 21 - 16:55
Mis auklik, kui Torres pidi su värkule pistist andma, et omas kodus värav kirja saada? Ma järelikult ainus, keda ta suuteline viimasel ajal puhta mänguga võitma on.
ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
nz Luke Broadcast >> 星期四 一月 21 - 18:57
täiesti kohutav. hooaja alguses ei olnud 2-3 väravat mängus probleem, viimases 10s mängus pole üle ühe löönud ja nüüd ka omaväravast võit.
nz Luke Broadcast
尚未出师
注册于2013-09-18
ee Balthazor >> 星期四 一月 21 - 19:48
Ma olen teisel poolel üldse saanud vaid 2 võitu. Ei imesta üldse, kui neid rohkem ei tulegi. Täna oli veel üks väheseid mänge, kus mul täpseid lööke rohkem kui vastasel ning pole nagu punkti lõhnagi. Mis nipiga minu ründajad veel peaks homme võõrsil skoorima, kui sinu omad koduski ei suutnud?
Ju hakkab vanema põlvkonna (Loo, Wolk, Sagna, Anis) aeg ümber saama ning vahepealses põlvkonnas sai sisse ostetud liiga kehvi mängijaid, kes ei suuda koormat üle võtta(eeskätt hiinlased). Vaatasin just, et vahe on ka lähemate konkurentidega star value poolest kärisema hakanud. Muidu TC10 nagu teistelgi, 2 staffi ka veel, aga mul pole neist ühelgi kõva talenti ning ilmselt sealt ka vahe käriseb. Ning poolikutel on vist tactics tähtsam kui passing, sest teistel annavad alla 5,1se passinguga poolikud igaüks rohkem sööte kui mul terve meeskond kokku, vahe ongi selles, et neil tactics 4+ kõigil. Kuda kurat te jõuate neid kõiki nii heaks treenida pluss veel anda mingit kolmanda järgu oskust ka juurde :D ma rabelen, et passinguga tasemel püsida.
ee Balthazor
小有名气
注册于2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> 星期四 一月 21 - 19:57
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-682519

keegi tahab hooaja lõpus kuti ära osta?

Kutt lööb vähe peale ning kui lööb, siis mööda.
Rahvuskoondises viibimisest aru ei saa, sest ründajana pole seal ühtegi väravat löönud. Samas madalamas liigas võib veel paugutada.
ee Kaarel
小有名气
注册于2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
nz Luke Broadcast >> 星期四 一月 21 - 20:06
taavile müü, oleks ta parim ründaja
nz Luke Broadcast
尚未出师
注册于2013-09-18