Североамериканска Лига Сезон 26
Групов етап
⇩ Прочети правилата за този кръг ⇩Група 1
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 2 | |
2 | Oreo | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | |
3 | FC Ciudad de Guatemala | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 14 | |
4 | Monterrey | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 2
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | La Revolucion | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 21 | 5 | |
2 | America | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | |
3 | FC Les Trois-Ilets | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | |
4 | FC Apopa | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 20 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 3
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Port-au-Prince #3 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | |
2 | Abilene | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 9 | |
3 | FC Huehuetenango | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 17 | |
4 | Start Sabalé | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 16 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 4
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neptuni pediludium | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | |
2 | FC Aguilares | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 7 | |
3 | MXL Guajos University | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 7 | |
4 | FC Arima | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 22 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 5
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39th Street Killers | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 4 | |
2 | Lansing | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | |
3 | FC Bayern Munich | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 | |
4 | Port-au-Prince #5 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 8 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 6
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polar Bear Council FC | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 8 | |
2 | La Madrid FC | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | |
3 | HERTHA BSC | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 14 | |
4 | FC Portmore #2 | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 7
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Al Ahly FC | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 9 | |
2 | J'en-ai-marre | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 6 | |
3 | Halifax Fire Department | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 10 | |
4 | FC San-Ageis Utd | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 8
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pims Hairpiece | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 4 | |
2 | FC Willemstad #2 | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 9 | |
3 | FC Cap Estate | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 10 | |
4 | FC St. Ann's Bay | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 15 | 22 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 9
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Bastak | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 24 | 1 | |
2 | Freeport | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | 12 | |
3 | Caterpillar | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | 4 | |
4 | Sainte-Marie | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 38 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 10
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montreal Impact | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | |
2 | Bzbc FC | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 6 | |
3 | Isótopos de Hortaleza | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | |
4 | Thule 88 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 11
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | León | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 4 | |
2 | FC Ciudad de Guatemala #4 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 9 | |
3 | HOLLANDITIS | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
4 | Panamá City #5 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 18 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 12
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Team Melilla | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 4 | |
2 | Tegucigalpa #5 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 7 | |
3 | Liberia | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | |
4 | Trujillo Alto | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 18 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Правила за жребий
*Всички отбори, които са се класирали за този кръг са разделени в 4 урни, базирано на техния клубен коефициент. Всяка група се състои от един отбор от всяка от четирите урни.
Отборите са разделени в различни урни, в зависимост от техния клубен коефициент. Най-силните отбори са поставени в първа урна, а най-слабите в четвърта и т.н.
Отбори от една и съща държава не могат да се паднат да играят един срещу друг в този кръг.
Правила за класиране на отборите
- Отборите на 1 и 2 място в тази групова фаза продължават в следващия кръг.
Показатели при равенство за груповата фаза
- Точки
- Резултати от преките двубои (точки, голова разлика, отбелязани голове)
- Голова разлика
- Отбелязани голове
- Брой на головете на чужд терен
Финалите на този турнир ще се играят в стадиона на Neptuni pediludium.