Евро Квалификация Сезон 41
Кръг 1
Група 1
Отбор | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Германия | 26 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 7 | |
2 | Израел | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 20 | 7 | |
3 | /_ | Финландия | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 8 | 10 |
4 | _ | Армения | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 7 | 12 |
5 | _ | Люксембург | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 4 | 15 |
6 | _ | Кипър | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 4 | 18 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Неделя Октомври 21 - 18:27 | Люксембург [0] | 0-1 | Израел [0] |
Неделя Октомври 21 - 19:24 | Финландия [0] | 0-0 | Армения [0] |
Неделя Октомври 21 - 20:39 | Кипър [0] | 1-5 | Германия [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Октомври 24 - 08:42 | Израел [3] | 4-0 | Финландия [1] |
Сряда Октомври 24 - 13:38 | Армения [1] | 1-0 | Кипър [0] |
Сряда Октомври 24 - 17:32 | Германия [3] | 3-0 | Люксембург [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Четвъртък Ноември 1 - 13:15 | Армения [4] | 0-2 | Германия [6] |
Четвъртък Ноември 1 - 19:22 | Финландия [1] | 1-0 | Люксембург [0] |
Четвъртък Ноември 1 - 20:44 | Кипър [0] | 0-2 | Израел [6] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Ноември 5 - 08:27 | Израел [9] | 1-1 | Армения [4] |
Понеделник Ноември 5 - 17:47 | Германия [9] | 2-2 | Финландия [4] |
Понеделник Ноември 5 - 18:24 | Люксембург [0] | 1-1 | Кипър [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Ноември 21 - 08:26 | Израел [10] | 2-2 | Германия [10] |
Сряда Ноември 21 - 13:20 | Армения [5] | 0-1 | Люксембург [1] |
Сряда Ноември 21 - 20:39 | Кипър [1] | 0-2 | Финландия [5] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Декември 3 - 08:15 | Израел [11] | 4-0 | Люксембург [4] |
Понеделник Декември 3 - 13:44 | Армения [5] | 1-1 | Финландия [8] |
Понеделник Декември 3 - 17:34 | Германия [11] | 3-0 | Кипър [1] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 5 - 18:32 | Люксембург [4] | 1-4 | Германия [14] |
Сряда Декември 5 - 18:47 | Финландия [9] | 0-1 | Израел [14] |
Сряда Декември 5 - 20:16 | Кипър [1] | 2-1 | Армения [6] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Петък Декември 7 - 08:42 | Израел [17] | 1-0 | Кипър [4] |
Петък Декември 7 - 17:50 | Германия [17] | 2-0 | Армения [6] |
Петък Декември 7 - 18:44 | Люксембург [4] | 1-0 | Финландия [9] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 12 - 13:40 | Армения [6] | 2-3 | Израел [20] |
Сряда Декември 12 - 18:49 | Финландия [9] | 0-1 | Германия [20] |
Сряда Декември 12 - 20:22 | Кипър [4] | 0-0 | Люксембург [7] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Събота Декември 15 - 17:15 | Германия [23] | 2-1 | Израел [23] |
Събота Декември 15 - 18:31 | Финландия [9] | 2-0 | Кипър [5] |
Събота Декември 15 - 18:46 | Люксембург [8] | 0-1 | Армения [6] |
Група 2
Отбор | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Турция | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 25 | 10 | |
2 | Грузия | 15 | 10 | 3 | 6 | 1 | 24 | 17 | |
3 | /_ | Испания | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 11 | 9 |
4 | _ | Ейре | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 15 |
5 | _ | Швейцария | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 12 |
6 | _ | Северна Ирландия | 7 | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | 30 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Неделя Октомври 21 - 09:41 | Швейцария [0] | 2-2 | Грузия [0] |
Неделя Октомври 21 - 10:16 | Ейре [0] | 0-0 | Испания [0] |
Неделя Октомври 21 - 17:40 | Северна Ирландия [0] | 0-4 | Турция [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Октомври 24 - 04:37 | Грузия [1] | 6-0 | Северна Ирландия [0] |
Сряда Октомври 24 - 14:41 | Турция [3] | 4-0 | Ейре [1] |
Сряда Октомври 24 - 18:49 | Испания [1] | 2-1 | Швейцария [1] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Четвъртък Ноември 1 - 04:51 | Грузия [4] | 1-1 | Турция [6] |
Четвъртък Ноември 1 - 09:25 | Швейцария [1] | 0-1 | Ейре [1] |
Четвъртък Ноември 1 - 17:49 | Северна Ирландия [0] | 0-3 | Испания [4] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Ноември 5 - 10:51 | Ейре [4] | 2-2 | Северна Ирландия [0] |
Понеделник Ноември 5 - 14:29 | Турция [7] | 3-0 | Швейцария [1] |
Понеделник Ноември 5 - 18:19 | Испания [7] | 1-1 | Грузия [5] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Ноември 21 - 04:48 | Грузия [6] | 4-2 | Ейре [5] |
Сряда Ноември 21 - 17:41 | Северна Ирландия [1] | 1-0 | Швейцария [1] |
Сряда Ноември 21 - 18:27 | Испания [8] | 0-0 | Турция [10] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Декември 3 - 04:19 | Грузия [9] | 0-2 | Швейцария [1] |
Понеделник Декември 3 - 14:51 | Турция [11] | 6-0 | Северна Ирландия [4] |
Понеделник Декември 3 - 18:44 | Испания [9] | 0-0 | Ейре [5] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 5 - 09:37 | Швейцария [4] | 2-0 | Испания [10] |
Сряда Декември 5 - 10:35 | Ейре [6] | 3-1 | Турция [14] |
Сряда Декември 5 - 17:40 | Северна Ирландия [4] | 2-2 | Грузия [9] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Петък Декември 7 - 10:18 | Ейре [9] | 0-1 | Швейцария [7] |
Петък Декември 7 - 14:40 | Турция [14] | 4-4 | Грузия [10] |
Петък Декември 7 - 18:38 | Испания [10] | 1-1 | Северна Ирландия [5] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 12 - 04:51 | Грузия [11] | 3-2 | Испания [11] |
Сряда Декември 12 - 11:36 | Швейцария [10] | 0-1 | Турция [15] |
Сряда Декември 12 - 17:46 | Северна Ирландия [6] | 2-4 | Ейре [9] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Събота Декември 15 - 10:48 | Ейре [12] | 1-1 | Грузия [14] |
Събота Декември 15 - 11:51 | Швейцария [10] | 2-2 | Северна Ирландия [6] |
Събота Декември 15 - 14:39 | Турция [18] | 1-2 | Испания [11] |
Група 3
Отбор | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Уелс | 22 | 10 | 6 | 4 | 0 | 19 | 5 | |
2 | Португалия | 18 | 10 | 4 | 6 | 0 | 17 | 6 | |
3 | /_ | Беларус | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 13 |
4 | _ | Гибралтар | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 6 |
5 | _ | Андора | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 8 | 20 |
6 | _ | Шотландия | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 4 | 24 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Неделя Октомври 21 - 06:39 | Андора [0] | 0-2 | Португалия [0] |
Неделя Октомври 21 - 06:45 | Беларус [0] | 2-0 | Гибралтар [0] |
Неделя Октомври 21 - 10:29 | Шотландия [0] | 0-3 | Уелс [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Октомври 24 - 13:41 | Уелс [3] | 2-0 | Андора [0] |
Сряда Октомври 24 - 13:46 | Португалия [3] | 4-1 | Беларус [3] |
Сряда Октомври 24 - 14:19 | Гибралтар [0] | 3-0 | Шотландия [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Четвъртък Ноември 1 - 06:30 | Беларус [3] | 2-1 | Андора [0] |
Четвъртък Ноември 1 - 10:43 | Шотландия [0] | 0-2 | Португалия [6] |
Четвъртък Ноември 1 - 14:39 | Гибралтар [3] | 1-1 | Уелс [6] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Ноември 5 - 06:17 | Андора [0] | 1-0 | Шотландия [0] |
Понеделник Ноември 5 - 13:27 | Уелс [7] | 3-0 | Беларус [6] |
Понеделник Ноември 5 - 13:45 | Португалия [9] | 0-0 | Гибралтар [4] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Ноември 21 - 10:39 | Шотландия [0] | 0-1 | Беларус [6] |
Сряда Ноември 21 - 13:32 | Португалия [10] | 1-1 | Уелс [10] |
Сряда Ноември 21 - 14:40 | Гибралтар [5] | 3-1 | Андора [3] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Декември 3 - 13:23 | Португалия [11] | 2-2 | Андора [3] |
Понеделник Декември 3 - 13:34 | Уелс [11] | 3-1 | Шотландия [0] |
Понеделник Декември 3 - 14:46 | Гибралтар [8] | 0-1 | Беларус [9] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 5 - 06:17 | Беларус [12] | 1-1 | Португалия [12] |
Сряда Декември 5 - 06:48 | Андора [4] | 0-3 | Уелс [14] |
Сряда Декември 5 - 10:18 | Шотландия [0] | 1-3 | Гибралтар [8] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Петък Декември 7 - 06:21 | Андора [4] | 2-2 | Беларус [13] |
Петък Декември 7 - 13:15 | Уелс [17] | 0-0 | Гибралтар [11] |
Петък Декември 7 - 13:22 | Португалия [13] | 4-0 | Шотландия [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 12 - 06:44 | Беларус [14] | 1-2 | Уелс [18] |
Сряда Декември 12 - 10:48 | Шотландия [0] | 2-1 | Андора [5] |
Сряда Декември 12 - 14:42 | Гибралтар [12] | 0-0 | Португалия [16] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Събота Декември 15 - 06:35 | Андора [5] | 0-2 | Гибралтар [13] |
Събота Декември 15 - 06:40 | Беларус [14] | 3-0 | Шотландия [3] |
Събота Декември 15 - 13:33 | Уелс [21] | 1-1 | Португалия [17] |
Група 4
Отбор | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Полша | 27 | 10 | 9 | 0 | 1 | 29 | 10 | |
2 | Унгария | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 11 | |
3 | /_ | Азербейджан | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 19 |
4 | _ | Сан Марино | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 16 |
5 | _ | Сърбия | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11 | 18 |
6 | _ | Молдова | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 6 | 24 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Неделя Октомври 21 - 04:19 | Азербейджан [0] | 2-1 | Унгария [0] |
Неделя Октомври 21 - 04:29 | Молдова [0] | 0-2 | Полша [0] |
Неделя Октомври 21 - 13:49 | Сърбия [0] | 0-2 | Сан Марино [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Октомври 24 - 05:46 | Сан Марино [3] | 1-0 | Молдова [0] |
Сряда Октомври 24 - 13:26 | Унгария [0] | 2-2 | Сърбия [0] |
Сряда Октомври 24 - 17:34 | Полша [3] | 5-1 | Азербейджан [3] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Четвъртък Ноември 1 - 04:43 | Молдова [0] | 1-1 | Унгария [1] |
Четвъртък Ноември 1 - 05:19 | Сан Марино [6] | 1-2 | Полша [6] |
Четвъртък Ноември 1 - 13:46 | Сърбия [1] | 0-1 | Азербейджан [3] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Ноември 5 - 04:22 | Азербейджан [6] | 5-0 | Молдова [1] |
Понеделник Ноември 5 - 13:24 | Унгария [2] | 2-0 | Сан Марино [6] |
Понеделник Ноември 5 - 17:36 | Полша [9] | 3-2 | Сърбия [1] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Ноември 21 - 04:26 | Молдова [1] | 0-1 | Сърбия [1] |
Сряда Ноември 21 - 05:30 | Сан Марино [6] | 2-2 | Азербейджан [9] |
Сряда Ноември 21 - 13:19 | Унгария [5] | 2-0 | Полша [12] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Декември 3 - 06:16 | Сан Марино [7] | 2-0 | Сърбия [4] |
Понеделник Декември 3 - 13:34 | Унгария [8] | 2-1 | Азербейджан [10] |
Понеделник Декември 3 - 17:42 | Полша [12] | 5-0 | Молдова [1] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 5 - 04:44 | Молдова [1] | 2-2 | Сан Марино [10] |
Сряда Декември 5 - 04:50 | Азербейджан [10] | 1-2 | Полша [15] |
Сряда Декември 5 - 13:38 | Сърбия [4] | 0-2 | Унгария [11] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Петък Декември 7 - 04:37 | Азербейджан [10] | 4-2 | Сърбия [4] |
Петък Декември 7 - 13:34 | Унгария [14] | 3-0 | Молдова [2] |
Петък Декември 7 - 17:35 | Полша [18] | 5-0 | Сан Марино [11] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 12 - 04:44 | Молдова [2] | 3-1 | Азербейджан [13] |
Сряда Декември 12 - 06:27 | Сан Марино [11] | 2-0 | Унгария [17] |
Сряда Декември 12 - 13:25 | Сърбия [4] | 1-2 | Полша [21] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Събота Декември 15 - 04:47 | Азербейджан [13] | 3-2 | Сан Марино [14] |
Събота Декември 15 - 13:18 | Сърбия [4] | 3-0 | Молдова [5] |
Събота Декември 15 - 17:46 | Полша [24] | 3-2 | Унгария [17] |
Група 5
Отбор | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Англия | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 28 | 10 | |
2 | Италия | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 12 | |
3 | /_ | Белгия | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 16 |
4 | _ | Дания | 11 | 10 | 2 | 5 | 3 | 19 | 21 |
5 | _ | Чехия | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 19 |
6 | _ | Исландия | 4 | 10 | 0 | 4 | 6 | 7 | 24 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Неделя Октомври 21 - 09:28 | Белгия [0] | 3-1 | Дания [0] |
Неделя Октомври 21 - 13:20 | Чехия [0] | 0-4 | Англия [0] |
Неделя Октомври 21 - 19:47 | Исландия [0] | 0-3 | Италия [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Октомври 24 - 10:17 | Дания [0] | 1-3 | Чехия [0] |
Сряда Октомври 24 - 10:33 | Италия [3] | 3-1 | Белгия [3] |
Сряда Октомври 24 - 11:24 | Англия [3] | 5-0 | Исландия [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Четвъртък Ноември 1 - 09:32 | Белгия [3] | 0-0 | Исландия [0] |
Четвъртък Ноември 1 - 10:36 | Дания [0] | 2-2 | Англия [6] |
Четвъртък Ноември 1 - 13:37 | Чехия [3] | 0-2 | Италия [6] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Ноември 5 - 10:15 | Италия [9] | 2-2 | Дания [1] |
Понеделник Ноември 5 - 11:42 | Англия [7] | 3-0 | Белгия [4] |
Понеделник Ноември 5 - 19:15 | Исландия [1] | 0-1 | Чехия [3] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Ноември 21 - 10:23 | Дания [2] | 2-0 | Исландия [1] |
Сряда Ноември 21 - 10:51 | Италия [10] | 1-2 | Англия [10] |
Сряда Ноември 21 - 13:50 | Чехия [6] | 1-2 | Белгия [4] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Декември 3 - 10:23 | Дания [5] | 3-2 | Белгия [7] |
Понеделник Декември 3 - 10:26 | Италия [10] | 3-0 | Исландия [1] |
Понеделник Декември 3 - 11:40 | Англия [13] | 2-1 | Чехия [6] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 5 - 09:17 | Белгия [7] | 1-2 | Италия [13] |
Сряда Декември 5 - 13:36 | Чехия [6] | 2-2 | Дания [8] |
Сряда Декември 5 - 19:38 | Исландия [1] | 1-4 | Англия [16] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Петък Декември 7 - 10:17 | Италия [16] | 4-1 | Чехия [7] |
Петък Декември 7 - 11:16 | Англия [19] | 2-1 | Дания [9] |
Петък Декември 7 - 19:28 | Исландия [1] | 2-2 | Белгия [7] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 12 - 09:37 | Белгия [8] | 3-1 | Англия [22] |
Сряда Декември 12 - 10:27 | Дания [9] | 2-2 | Италия [19] |
Сряда Декември 12 - 13:46 | Чехия [7] | 1-1 | Исландия [2] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Събота Декември 15 - 09:18 | Белгия [11] | 1-0 | Чехия [8] |
Събота Декември 15 - 11:39 | Англия [22] | 3-1 | Италия [20] |
Събота Декември 15 - 19:36 | Исландия [3] | 3-3 | Дания [10] |
Група 6
Отбор | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Латвия | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 30 | 6 | |
2 | Лихтенщайн | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 12 | 9 | |
3 | /_ | Хърватска | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 16 |
4 | _ | Швеция | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9 | 17 |
5 | _ | Словения | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 8 | 20 |
6 | _ | Косово | 3 | 10 | 0 | 3 | 7 | 7 | 17 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Неделя Октомври 21 - 04:47 | Швеция [0] | 1-2 | Лихтенщайн [0] |
Неделя Октомври 21 - 08:18 | Косово [0] | 1-3 | Латвия [0] |
Неделя Октомври 21 - 19:23 | Словения [0] | 1-4 | Хърватска [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Октомври 24 - 05:17 | Латвия [3] | 5-0 | Словения [0] |
Сряда Октомври 24 - 09:27 | Лихтенщайн [3] | 1-0 | Косово [0] |
Сряда Октомври 24 - 18:35 | Хърватска [3] | 3-1 | Швеция [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Четвъртък Ноември 1 - 04:20 | Швеция [0] | 1-0 | Словения [0] |
Четвъртък Ноември 1 - 08:18 | Косово [0] | 0-1 | Хърватска [6] |
Четвъртък Ноември 1 - 09:42 | Лихтенщайн [6] | 1-1 | Латвия [6] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Ноември 5 - 05:20 | Латвия [7] | 4-0 | Швеция [3] |
Понеделник Ноември 5 - 18:40 | Хърватска [9] | 2-1 | Лихтенщайн [7] |
Понеделник Ноември 5 - 19:37 | Словения [0] | 3-1 | Косово [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Ноември 21 - 08:48 | Косово [0] | 1-2 | Швеция [3] |
Сряда Ноември 21 - 09:19 | Лихтенщайн [7] | 1-0 | Словения [3] |
Сряда Ноември 21 - 18:41 | Хърватска [12] | 3-2 | Латвия [10] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Декември 3 - 05:17 | Латвия [10] | 2-0 | Косово [0] |
Понеделник Декември 3 - 09:40 | Лихтенщайн [10] | 1-0 | Швеция [6] |
Понеделник Декември 3 - 18:16 | Хърватска [15] | 2-2 | Словения [3] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 5 - 05:35 | Швеция [6] | 2-1 | Хърватска [16] |
Сряда Декември 5 - 08:30 | Косово [0] | 1-1 | Лихтенщайн [13] |
Сряда Декември 5 - 19:44 | Словения [4] | 0-2 | Латвия [13] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Петък Декември 7 - 05:35 | Латвия [16] | 3-0 | Лихтенщайн [14] |
Петък Декември 7 - 18:33 | Хърватска [16] | 1-1 | Косово [1] |
Петък Декември 7 - 19:36 | Словения [4] | 0-1 | Швеция [9] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 12 - 05:43 | Швеция [12] | 0-4 | Латвия [19] |
Сряда Декември 12 - 08:17 | Косово [2] | 1-2 | Словения [4] |
Сряда Декември 12 - 09:34 | Лихтенщайн [14] | 2-1 | Хърватска [17] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Събота Декември 15 - 05:31 | Латвия [22] | 4-1 | Хърватска [17] |
Събота Декември 15 - 05:38 | Швеция [12] | 1-1 | Косово [2] |
Събота Декември 15 - 19:30 | Словения [7] | 0-2 | Лихтенщайн [17] |
Група 7
Отбор | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Холандия | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | 7 | |
2 | Гърция | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 10 | |
3 | /_ | Норвегия | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 | 11 |
4 | _ | Фарьорски Острови | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 |
5 | _ | Малта | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 20 |
6 | _ | Австрия | 2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 4 | 22 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Неделя Октомври 21 - 18:35 | Малта [0] | 4-1 | Норвегия [0] |
Неделя Октомври 21 - 19:44 | Австрия [0] | 1-1 | Холандия [0] |
Неделя Октомври 21 - 20:40 | Гърция [0] | 0-1 | Фарьорски Острови [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Октомври 24 - 02:37 | Фарьорски Острови [3] | 2-0 | Австрия [1] |
Сряда Октомври 24 - 06:15 | Норвегия [0] | 1-0 | Гърция [0] |
Сряда Октомври 24 - 08:45 | Холандия [1] | 4-0 | Малта [3] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Четвъртък Ноември 1 - 02:17 | Фарьорски Острови [6] | 0-0 | Холандия [4] |
Четвъртък Ноември 1 - 19:33 | Австрия [1] | 0-0 | Норвегия [3] |
Четвъртък Ноември 1 - 20:36 | Гърция [0] | 4-0 | Малта [3] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Ноември 5 - 06:25 | Норвегия [4] | 1-0 | Фарьорски Острови [7] |
Понеделник Ноември 5 - 08:16 | Холандия [5] | 2-1 | Гърция [3] |
Понеделник Ноември 5 - 18:39 | Малта [3] | 2-0 | Австрия [2] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Ноември 21 - 02:40 | Фарьорски Острови [7] | 1-0 | Малта [6] |
Сряда Ноември 21 - 06:37 | Норвегия [7] | 3-1 | Холандия [8] |
Сряда Ноември 21 - 19:27 | Австрия [2] | 1-3 | Гърция [3] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Декември 3 - 02:48 | Фарьорски Острови [10] | 0-1 | Гърция [6] |
Понеделник Декември 3 - 06:29 | Норвегия [10] | 3-1 | Малта [6] |
Понеделник Декември 3 - 08:41 | Холандия [8] | 4-0 | Австрия [2] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 5 - 18:44 | Малта [6] | 0-2 | Холандия [11] |
Сряда Декември 5 - 19:39 | Австрия [2] | 1-2 | Фарьорски Острови [10] |
Сряда Декември 5 - 20:33 | Гърция [9] | 2-2 | Норвегия [13] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Петък Декември 7 - 06:38 | Норвегия [14] | 3-1 | Австрия [2] |
Петък Декември 7 - 08:23 | Холандия [14] | 2-0 | Фарьорски Острови [13] |
Петък Декември 7 - 18:40 | Малта [6] | 3-4 | Гърция [10] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 12 - 02:34 | Фарьорски Острови [13] | 0-0 | Норвегия [17] |
Сряда Декември 12 - 19:24 | Австрия [2] | 0-2 | Малта [6] |
Сряда Декември 12 - 20:35 | Гърция [13] | 2-0 | Холандия [17] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Събота Декември 15 - 08:21 | Холандия [17] | 2-0 | Норвегия [18] |
Събота Декември 15 - 18:15 | Малта [9] | 1-1 | Фарьорски Острови [14] |
Събота Декември 15 - 20:44 | Гърция [16] | 3-0 | Австрия [2] |
Група 8
Отбор | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Естония | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 17 | 10 | |
2 | Литва | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 14 | 10 | |
3 | /_ | Русия | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 11 | 8 |
4 | _ | Черна Гора | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 9 | 8 |
5 | _ | Украйна | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | 12 |
6 | _ | Македония | 4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 6 | 23 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Неделя Октомври 21 - 11:15 | Македония [0] | 0-2 | Естония [0] |
Неделя Октомври 21 - 13:30 | Литва [0] | 0-2 | Черна Гора [0] |
Неделя Октомври 21 - 18:24 | Украйна [0] | 1-1 | Русия [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Октомври 24 - 04:30 | Черна Гора [3] | 1-0 | Македония [0] |
Сряда Октомври 24 - 10:36 | Русия [1] | 1-0 | Литва [0] |
Сряда Октомври 24 - 17:46 | Естония [3] | 0-0 | Украйна [1] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Четвъртък Ноември 1 - 04:26 | Черна Гора [6] | 1-0 | Естония [4] |
Четвъртък Ноември 1 - 11:45 | Македония [0] | 1-1 | Русия [4] |
Четвъртък Ноември 1 - 13:18 | Литва [0] | 3-1 | Украйна [2] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Ноември 5 - 10:30 | Русия [5] | 1-0 | Черна Гора [9] |
Понеделник Ноември 5 - 17:27 | Естония [4] | 1-2 | Литва [3] |
Понеделник Ноември 5 - 18:35 | Украйна [2] | 3-0 | Македония [1] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Ноември 21 - 04:34 | Черна Гора [9] | 2-0 | Украйна [5] |
Сряда Ноември 21 - 10:15 | Русия [8] | 3-1 | Естония [4] |
Сряда Ноември 21 - 11:21 | Македония [1] | 0-2 | Литва [6] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Декември 3 - 04:31 | Черна Гора [12] | 1-0 | Литва [9] |
Понеделник Декември 3 - 10:39 | Русия [11] | 1-1 | Украйна [5] |
Понеделник Декември 3 - 17:19 | Естония [4] | 3-0 | Македония [1] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 5 - 11:20 | Македония [1] | 2-1 | Черна Гора [15] |
Сряда Декември 5 - 13:19 | Литва [9] | 1-0 | Русия [12] |
Сряда Декември 5 - 18:37 | Украйна [6] | 2-3 | Естония [7] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Петък Декември 7 - 10:26 | Русия [12] | 2-0 | Македония [4] |
Петък Декември 7 - 17:44 | Естония [10] | 3-1 | Черна Гора [15] |
Петък Декември 7 - 18:31 | Украйна [6] | 1-1 | Литва [12] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 12 - 04:16 | Черна Гора [15] | 0-0 | Русия [15] |
Сряда Декември 12 - 11:24 | Македония [4] | 1-3 | Украйна [7] |
Сряда Декември 12 - 13:22 | Литва [13] | 0-1 | Естония [13] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Събота Декември 15 - 13:34 | Литва [13] | 5-2 | Македония [4] |
Събота Декември 15 - 17:32 | Естония [16] | 3-1 | Русия [16] |
Събота Декември 15 - 18:34 | Украйна [10] | 2-0 | Черна Гора [16] |
Група 9
Отбор | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Франция | 24 | 10 | 7 | 3 | 0 | 22 | 8 | |
2 | Казахстан | 17 | 10 | 4 | 5 | 1 | 13 | 13 | |
3 | /_ | Босна и Хърцеговина | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 10 |
4 | _ | Словакия | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 13 |
5 | _ | България | 8 | 10 | 1 | 5 | 4 | 9 | 14 |
6 | _ | Албания | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 8 | 17 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Неделя Октомври 21 - 08:20 | Албания [0] | 1-2 | Франция [0] |
Неделя Октомври 21 - 11:29 | Словакия [0] | 1-0 | Босна и Хърцеговина [0] |
Неделя Октомври 21 - 11:33 | Казахстан [0] | 1-0 | България [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Октомври 24 - 05:48 | Франция [3] | 2-0 | Словакия [3] |
Сряда Октомври 24 - 06:40 | Босна и Хърцеговина [0] | 1-1 | Казахстан [3] |
Сряда Октомври 24 - 11:41 | България [0] | 0-0 | Албания [0] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Четвъртък Ноември 1 - 08:41 | Албания [1] | 2-2 | Босна и Хърцеговина [1] |
Четвъртък Ноември 1 - 11:16 | Казахстан [4] | 1-0 | Словакия [3] |
Четвъртък Ноември 1 - 11:20 | България [1] | 2-2 | Франция [6] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Ноември 5 - 05:19 | Франция [7] | 6-1 | Казахстан [7] |
Понеделник Ноември 5 - 06:51 | Босна и Хърцеговина [2] | 1-1 | България [2] |
Понеделник Ноември 5 - 11:28 | Словакия [3] | 3-1 | Албания [2] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Ноември 21 - 06:15 | Босна и Хърцеговина [3] | 1-1 | Франция [10] |
Сряда Ноември 21 - 08:19 | Албания [2] | 2-2 | Казахстан [7] |
Сряда Ноември 21 - 11:20 | България [3] | 0-1 | Словакия [6] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Понеделник Декември 3 - 05:24 | Франция [11] | 2-1 | Албания [3] |
Понеделник Декември 3 - 06:20 | Босна и Хърцеговина [4] | 3-0 | Словакия [9] |
Понеделник Декември 3 - 11:44 | България [3] | 2-2 | Казахстан [8] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 5 - 08:22 | Албания [3] | 0-1 | България [4] |
Сряда Декември 5 - 11:30 | Казахстан [9] | 1-1 | Босна и Хърцеговина [7] |
Сряда Декември 5 - 11:36 | Словакия [9] | 1-2 | Франция [14] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Петък Декември 7 - 05:45 | Франция [17] | 3-0 | България [7] |
Петък Декември 7 - 06:21 | Босна и Хърцеговина [8] | 4-0 | Албания [3] |
Петък Декември 7 - 11:37 | Словакия [9] | 0-2 | Казахстан [10] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Сряда Декември 12 - 08:41 | Албания [3] | 1-0 | Словакия [9] |
Сряда Декември 12 - 11:19 | България [7] | 2-3 | Босна и Хърцеговина [11] |
Сряда Декември 12 - 11:47 | Казахстан [13] | 1-1 | Франция [20] |
Време | Домакин | Резултат | Гости |
---|---|---|---|
Събота Декември 15 - 05:19 | Франция [21] | 1-0 | Босна и Хърцеговина [14] |
Събота Декември 15 - 11:36 | Казахстан [14] | 1-0 | Албания [6] |
Събота Декември 15 - 11:49 | Словакия [9] | 1-1 | България [7] |