Североамериканска Шампионска лига Сезон 42
Групов етап
⇩ Прочети правилата за този кръг ⇩Група 1
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jocotenango | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 0 | |
2 | New Melitaus | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 6 | |
4 | HOLLANDITIS | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 2
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | G-Schalke 04 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 5 | |
2 | FC Charlotte Amalie #3 | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 4 | |
3 | Saint-Pierre | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | |
4 | Sidney Town FC | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 3
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 4 | |
2 | La Revolucion | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
3 | Agua Azul Rancho | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | |
4 | FC Sainte-Anne | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 5 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 4
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pims Hairpiece | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 3 | |
2 | Neptuni pediludium | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | |
3 | Tegucigalpa #5 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | |
4 | Lansing | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 5
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 2 | |
2 | FC Nankatsu | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 1 | |
3 | FC Cotuí | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | |
4 | MXL Guajos University | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 21 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 6
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MXL Luneng Taishan | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | |
2 | Montreal Impact | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
3 | Otxar City | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | |
4 | SPL Internazionale Milano | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 7
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carrefour | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | |
2 | Montgomery | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | Hamilton FC | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
4 | FC Bayern Munich | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 9 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 8
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Corozal Red Lions | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 4 | |
2 | Tristeza Nao Tem Fim | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | |
3 | Granadilla | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | |
4 | FC Grande Anse #2 | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Правила за жребий
*Всички отбори, които са се класирали за този кръг са разделени в 4 урни, базирано на техния клубен коефициент. Всяка група се състои от един отбор от всяка от четирите урни.
В Шампионската лига, първите поставени са: защитаващият титлата си шампион и победителите на най-силните 7 лиги. Всички други урни са в зависимост от клубния коефициент и най-силните отбори са във втора урна, а най-слабите в четвърта.
Отбори от една и съща държава не могат да се паднат да играят един срещу друг в този кръг.
Правила за класиране на отборите
- Отборите на 1 и 2 място в тази групова фаза продължават в следващия кръг.
- Третият класиран отбор продължава в следващия кръг на по-ниската континентална надпревара.
Показатели при равенство за груповата фаза
- Точки
- Резултати от преките двубои (точки, голова разлика, отбелязани голове)
- Голова разлика
- Отбелязани голове
- Брой на головете на чужд терен
Финалите на този турнир ще се играят в стадиона на GPL Internazionale Milano.