Южноамериканска Шампионска лига Сезон 44
Групов етап
⇩ Прочети правилата за този кръг ⇩Група 1
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRA | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 1 | |
2 | Trujillo | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | 3 | |
3 | Ciudad Guayana | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | |
4 | Junior FC | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 11 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 2
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estamos Remando!! | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | |
2 | J'en-ai-marre | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 5 | |
3 | Malebranche | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 20 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 3
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sol de Mayo | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | |
2 | Black Hawks | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | |
3 | Montevideo #9 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | |
4 | The king of Manichaeism | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 18 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 4
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | XingLing eSports | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
2 | South Lakers | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | |
3 | 39th Street Killers | 3 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | 5 | |
4 | Papaichton | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 16 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 5
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC nacional asuncion | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | 1 | |
2 | Lima #4 | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 4 | |
3 | G014N14 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Medellin #12 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 6
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 4 | |
2 | Oreo | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 8 | |
3 | Maturín | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Treinta y Tres | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 15 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 7
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEWBI | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 5 | |
2 | Empoli FC | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 6 | |
3 | San Juan Bautista | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | |
4 | Mineros de Guayana | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 8
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 2 | |
2 | Paramaribo #14 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | |
3 | Estudiantes del Mundo | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | |
4 | Legendarios | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Правила за жребий
*Всички отбори, които са се класирали за този кръг са разделени в 4 урни, базирано на техния клубен коефициент. Всяка група се състои от един отбор от всяка от четирите урни.
В Шампионската лига, първите поставени са: защитаващият титлата си шампион и победителите на най-силните 7 лиги. Всички други урни са в зависимост от клубния коефициент и най-силните отбори са във втора урна, а най-слабите в четвърта.
Отбори от една и съща държава не могат да се паднат да играят един срещу друг в този кръг.
Правила за класиране на отборите
- Отборите на 1 и 2 място в тази групова фаза продължават в следващия кръг.
- Третият класиран отбор продължава в следващия кръг на по-ниската континентална надпревара.
Показатели при равенство за груповата фаза
- Точки
- Резултати от преките двубои (точки, голова разлика, отбелязани голове)
- Голова разлика
- Отбелязани голове
- Брой на головете на чужд терен
Финалите на този турнир ще се играят в стадиона на FC Sport Boys.