Североамериканска Шампионска лига Сезон 44
Групов етап
⇩ Прочети правилата за този кръг ⇩Група 1
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jocotenango | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 1 | |
2 | FC Arsenal | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
3 | FC Bayern Munich | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | |
4 | Carrefour | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 2
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 2 | |
2 | FC Taicang Jinlin | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 7 | |
3 | G-Schalke 04 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 13 | |
4 | America | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 3
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tristeza Nao Tem Fim | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | |
2 | FC Cotuí | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 5 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 9 | |
4 | FC Corozal Red Lions | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 10 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 4
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Chatarra FC | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Pims Hairpiece | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | |
3 | SPL Internazionale Milano | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | |
4 | Granadilla | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 11 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 5
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | New Melitaus | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 3 | |
2 | Hamilton FC | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
3 | Detroit Blazers | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 | |
4 | FC Ciudad de Guatemala #4 | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 6
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 9 | 1 | |
2 | Isabella Manor | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6 | |
3 | MXL Xicuahua | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Cuban Rum | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 10 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 7
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neptuni pediludium | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 3 | |
2 | Otxar City | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
3 | FC Grande Anse #2 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | |
4 | FC Nankatsu | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 8
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | |
2 | AKB48 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | |
3 | MXL Luneng Taishan | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 | |
4 | Port-au-Prince #8 | 4 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 8 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Правила за жребий
*Всички отбори, които са се класирали за този кръг са разделени в 4 урни, базирано на техния клубен коефициент. Всяка група се състои от един отбор от всяка от четирите урни.
В Шампионската лига, първите поставени са: защитаващият титлата си шампион и победителите на най-силните 7 лиги. Всички други урни са в зависимост от клубния коефициент и най-силните отбори са във втора урна, а най-слабите в четвърта.
Отбори от една и съща държава не могат да се паднат да играят един срещу друг в този кръг.
Правила за класиране на отборите
- Отборите на 1 и 2 място в тази групова фаза продължават в следващия кръг.
- Третият класиран отбор продължава в следващия кръг на по-ниската континентална надпревара.
Показатели при равенство за груповата фаза
- Точки
- Резултати от преките двубои (точки, голова разлика, отбелязани голове)
- Голова разлика
- Отбелязани голове
- Брой на головете на чужд терен
Финалите на този турнир ще се играят в стадиона на FC Le Robert.