Евро Шампионска лига Сезон 46
Групов етап
⇩ Прочети правилата за този кръг ⇩Група 1
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 6 | |
2 | İstanbul Başakşehir FK | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 7 | |
3 | KS Nurki | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | |
4 | Trier | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 2
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 2 | |
2 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC ReTards | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 17 | |
4 | Rofl Team | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 21 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 3
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Kaunas #3 | 4 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 6 | |
2 | Real Astorga | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 4 | |
3 | FC Jerusalem | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 4 | |
4 | Laachi | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 4
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Inter | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Oğuz Türk FK | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 4 | |
3 | Les Licornes Blanches | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | |
4 | Jin Wudi FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 5
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentain | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 9 | |
2 | Real Vélez-Málaga | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | |
3 | FC Ramat Gan #2 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | FC Pusa | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 6
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Derventa | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 7 | |
2 | NK Slavonski Brod | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 6 | |
3 | Szirmai Világos | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Hapoel Tel Aviv | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 7
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 1 | |
2 | FC Veenus | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 8 | |
3 | Breizh Coyotes de Tahiti | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | |
4 | FC Mo i Rana | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 33 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 8
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 5 | |
2 | FC Goor | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC Nordhausen | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | |
4 | HNK Kaštela | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 13 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Правила за жребий
*Всички отбори, които са се класирали за този кръг са разделени в 4 урни, базирано на техния клубен коефициент. Всяка група се състои от един отбор от всяка от четирите урни.
В Шампионската лига, първите поставени са: защитаващият титлата си шампион и победителите на най-силните 7 лиги. Всички други урни са в зависимост от клубния коефициент и най-силните отбори са във втора урна, а най-слабите в четвърта.
Отбори от една и съща държава не могат да се паднат да играят един срещу друг в този кръг.
Правила за класиране на отборите
- Отборите на 1 и 2 място в тази групова фаза продължават в следващия кръг.
- Третият класиран отбор продължава в следващия кръг на по-ниската континентална надпревара.
Показатели при равенство за груповата фаза
- Точки
- Резултати от преките двубои (точки, голова разлика, отбелязани голове)
- Голова разлика
- Отбелязани голове
- Брой на головете на чужд терен
Финалите на този турнир ще се играят в стадиона на FC Kamaz.