Евро Лига Сезон 47
Групов етап
⇩ Прочети правилата за този кръг ⇩Група 1
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lions | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 2 | |
2 | Manchester United H | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 4 | |
3 | FC Murata #13 | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 | |
4 | FC Titans | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 2
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Duisburg | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 1 | |
2 | FK Mazyliai | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | |
3 | Axinos | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | |
4 | FC Ålesund #2 | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 3
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jaunmārupes Lauvas | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
2 | Football Club Cigogneaux | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 5 | |
3 | RS FC | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | |
4 | FC Nordhausen | 1 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 6 | 10 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 4
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull FC | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Breizh Coyotes de Tahiti | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
3 | Liverpool FC★ | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | |
4 | La Zabawa | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 13 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 5
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Noé Fc | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 9 | |
2 | FC Tromsø #2 | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 11 | |
3 | Lyon Olympique | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | |
4 | Real Madrid CF | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 7 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 6
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC OTB | 4 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | 3 | |
2 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 4 | |
3 | Caldas FC | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 6 | |
4 | FK Puntukas | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 7
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocaelispor | 3 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 | |
2 | FC Kuusysi | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 6 | |
3 | HNK Kaštela | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 6 | |
4 | Hapoel Tel Aviv | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 8
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cagliari | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 4 | |
2 | Vitória Porto | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | |
3 | Rosso Neri | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 8 | |
4 | Pärnu JK | 4 | 5 | 6 | 0 | 5 | 1 | 6 | 7 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 9
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Monza | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | 1 | |
2 | Gazuza Futebol Clube | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 4 | |
3 | Sarpsborg | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 | |
4 | FC Helsinki #2 | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 | 4 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 10
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Roma | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | |
2 | Jaypridee Town | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 6 | |
3 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | |
4 | FC Haugesund | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 13 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 11
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bucha | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 0 | |
2 | Teos Stars | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | |
3 | Crimean Tatars FC 1944 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | |
4 | Rofl Team | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 11 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 12
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reading City #2 | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 11 | |
2 | FC Derventa | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 10 | |
3 | Újpest | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 12 | |
4 | NK PROFIservis | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Правила за жребий
*Всички отбори, които са се класирали за този кръг са разделени в 4 урни, базирано на техния клубен коефициент. Всяка група се състои от един отбор от всяка от четирите урни.
Отборите са разделени в различни урни, в зависимост от техния клубен коефициент. Най-силните отбори са поставени в първа урна, а най-слабите в четвърта и т.н.
Отбори от една и съща държава не могат да се паднат да играят един срещу друг в този кръг.
Правила за класиране на отборите
- Отборите на 1 и 2 място в тази групова фаза продължават в следващия кръг.
Показатели при равенство за груповата фаза
- Точки
- Резултати от преките двубои (точки, голова разлика, отбелязани голове)
- Голова разлика
- Отбелязани голове
- Брой на головете на чужд терен
Финалите на този турнир ще се играят в стадиона на Kiziltepespor #2.