Океанска Шампионска лига Сезон 50
Групов етап
⇩ Прочети правилата за този кръг ⇩Група 1
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blackburn Rovers | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 0 | |
2 | INVERNALIA | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 7 | |
3 | The Flower Kings | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 12 | |
4 | Lambasa Town | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 17 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 2
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [DJB]Tarawa Jianlibao FC | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 3 | |
2 | Inter Wuxi | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
3 | FC Airai #7 | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 14 | |
4 | FC NANANA | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 11 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 3
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Supreme International FC | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 5 | |
2 | ☆★Colorful Days★☆ | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC Fagatogo | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 8 | 16 | |
4 | Hikutavake #5 | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 15 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 4
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dark to Dawn | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 3 | |
2 | FC Funafuti | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 16 | |
3 | FC Pava'ia'i #4 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | |
4 | FC Noro #5 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 17 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 5
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Auki | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | |
2 | FC Lyon | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 7 | |
3 | FC Tarawa | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 9 | |
4 | Vaiea City FC | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 10 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 6
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cultural Leonesa | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 2 | |
2 | Bologna FC 1909 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 4 | |
3 | FC Savave #3 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 15 | |
4 | FC Abaiang | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 12 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 7
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Entertainment Club | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 4 | |
2 | FC Nouméa #2 | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 9 | |
3 | FC Imperial Beach | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 13 | |
4 | Baby Soccer | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 17 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 8
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GNK Dinamo Zagreb | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 2 | |
2 | FC Asau | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | |
3 | Matavera Police Office | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 10 | |
4 | Juventus | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Правила за жребий
*Всички отбори, които са се класирали за този кръг са разделени в 4 урни, базирано на техния клубен коефициент. Всяка група се състои от един отбор от всяка от четирите урни.
В Шампионската лига, първите поставени са: защитаващият титлата си шампион и победителите на най-силните 7 лиги. Всички други урни са в зависимост от клубния коефициент и най-силните отбори са във втора урна, а най-слабите в четвърта.
Отбори от една и съща държава не могат да се паднат да играят един срещу друг в този кръг.
Правила за класиране на отборите
- Отборите на 1 и 2 място в тази групова фаза продължават в следващия кръг.
- Третият класиран отбор продължава в следващия кръг на по-ниската континентална надпревара.
Показатели при равенство за груповата фаза
- Точки
- Резултати от преките двубои (точки, голова разлика, отбелязани голове)
- Голова разлика
- Отбелязани голове
- Брой на головете на чужд терен
Финалите на този турнир ще се играят в стадиона на [DJB]Tarawa Jianlibao FC.