Азия Лига Сезон 52
Групов етап
⇩ Прочети правилата за този кръг ⇩Група 1
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holy Flora | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | |
2 | Goraku-bu | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | AC Sainty | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 | |
4 | Port United | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 6 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 2
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yuen Long #3 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 | 1 | |
2 | FC Riyadh | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 1 | |
3 | Amoy FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 | |
4 | Carrington | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 11 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 3
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 鹿岛鹿角 | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | |
2 | xiuce | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 9 | |
3 | CHN FC Xjbt | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 13 | |
4 | Siam Villa FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 4
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 我想降级FC 北京工业大学(BJUT) | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | 1 | |
2 | 將軍澳追夢者 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | |
3 | AGC Leamington | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
4 | My Roma | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 5
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AJ Auxerre | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 2 | |
2 | FC Makkah #6 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Keruing Rasa FB | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | |
4 | FC Basalona-Hainiu 13 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 6
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hellas Verona FC | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 1 | |
2 | Genghis Khan | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 3 | |
3 | Thunder Force | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 5 | |
4 | Ramgran | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 29 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 7
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melbourne Victory | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 4 | |
2 | FC Internazionale Milan | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | Club Barcelona | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | |
4 | FC Ar-Ramadi | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 21 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 8
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yuan Li Crazy | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 5 | |
2 | The Korean people's army | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 9 | |
3 | FC Ulhasnagar | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Sayama | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 15 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 9
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 赤色军团 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 7 | |
2 | FC Ölgij | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 13 | |
3 | 山东鲁能泰山 | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 16 | |
4 | Goldfish | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 14 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 10
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 〓□ W □〓 | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 2 | |
2 | Infando | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 8 | |
3 | Stanari club | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | |
4 | FC Eternia | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 20 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 11
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juventus 1897 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 6 | |
2 | SPL Lee Wai Tong | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 10 | |
3 | FC 小城联合 | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 11 | |
4 | Âm Giới | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 13 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 12
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 终极魔镜 | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 18 | 6 | |
2 | 整编74师 | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | |
3 | Shanghai OMH | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 10 | |
4 | FC Ashgabat | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 16 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Правила за жребий
*Всички отбори, които са се класирали за този кръг са разделени в 4 урни, базирано на техния клубен коефициент. Всяка група се състои от един отбор от всяка от четирите урни.
Отборите са разделени в различни урни, в зависимост от техния клубен коефициент. Най-силните отбори са поставени в първа урна, а най-слабите в четвърта и т.н.
Отбори от една и съща държава не могат да се паднат да играят един срещу друг в този кръг.
Правила за класиране на отборите
- Отборите на 1 и 2 място в тази групова фаза продължават в следващия кръг.
Показатели при равенство за груповата фаза
- Точки
- Резултати от преките двубои (точки, голова разлика, отбелязани голове)
- Голова разлика
- Отбелязани голове
- Брой на головете на чужд терен
Финалите на този турнир ще се играят в стадиона на FCB666.