Евро Шампионска лига Сезон 54
Групов етап
⇩ Прочети правилата за този кръг ⇩Група 1
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bucha | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 2 | |
2 | Rosso Neri | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 | |
3 | FC New Buitenpost | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | |
4 | Axinos | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 9 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 2
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Astorga | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 7 | |
2 | Seaburn Beach | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | |
3 | Rīgas Dinamo | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 11 | |
4 | ANEXY | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 10 | 17 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 3
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 1 | |
2 | Oğuz Türk FK | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 8 | |
3 | Szczecin #2 | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 16 | |
4 | Pro Vasto 1902 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 4
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 21 | 4 | |
2 | Trier | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 11 | |
3 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | |
4 | SC Braga | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 23 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 5
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | |
2 | VV Akkrum | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 8 | |
3 | Real Vélez-Málaga | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | |
4 | Lions | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 8 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 6
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rayo Manzanares | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 4 | |
2 | FC Black Rose | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 16 | |
3 | FC Veenus | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 11 | |
4 | FC Nordhausen | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 13 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 7
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 4 | |
2 | KS Nurki | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | Candy Star FC | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 12 | 9 | |
4 | Jaypridee Town | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 15 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Група 8
Отбор | Поставен* | Точки | М | П | Р | З | ОГ | ПГ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | |
2 | FC Inter | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 9 | |
3 | FC Liepaja | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 9 | |
4 | AC Recas | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 |
Мачове | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Правила за жребий
*Всички отбори, които са се класирали за този кръг са разделени в 4 урни, базирано на техния клубен коефициент. Всяка група се състои от един отбор от всяка от четирите урни.
В Шампионската лига, първите поставени са: защитаващият титлата си шампион и победителите на най-силните 7 лиги. Всички други урни са в зависимост от клубния коефициент и най-силните отбори са във втора урна, а най-слабите в четвърта.
Отбори от една и съща държава не могат да се паднат да играят един срещу друг в този кръг.
Правила за класиране на отборите
- Отборите на 1 и 2 място в тази групова фаза продължават в следващия кръг.
- Третият класиран отбор продължава в следващия кръг на по-ниската континентална надпревара.
Показатели при равенство за груповата фаза
- Точки
- Резултати от преките двубои (точки, голова разлика, отбелязани голове)
- Голова разлика
- Отбелязани голове
- Брой на головете на чужд терен
Финалите на този турнир ще се играят в стадиона на Twierdza Wrocław.