Južnoameričko Liga prvaka sezona 42
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes del Mundo | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | |
2 | Sol de Mayo | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
3 | Black Hawks | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 7 | |
4 | Paramaribo #12 | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maturín | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 3 | |
2 | Maldonado | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | |
3 | J'en-ai-marre | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Empoli FC | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | |
2 | South Lakers | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 11 | |
3 | 39th Street Killers | 3 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 7 | |
4 | San Juan Bautista | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sierras Tucumanas | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 9 | |
2 | Lima #4 | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
3 | FC nacional asuncion | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 7 | |
4 | Papaichton | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 3 | |
2 | XingLing eSports | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | |
3 | Oreo | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Oruro | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malebranche | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 5 | |
2 | G014N14 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Luque | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | |
4 | NEWBI | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRA | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 2 | |
2 | Talara | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 2 | |
3 | Caracas #2 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 7 | |
4 | ST Phoenix FC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trujillo | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | |
2 | Mineros de Guayana | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 4 | |
3 | Limpio #2 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 11 | |
4 | Dragon Dream FC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila izvlačenja
*Svi kvalificirani timovi za ovu rundu su podjeljeni na 4 bubnja na osnovi njihovog klupskog koeficijenta. Svaka grupa će se sastojati od jedne momčadi iz svakog od 4 bubnja.
U ligi prvaka, prvi bubanj uključuje branitelja lige i pobjednike sedam najjačih liga. Svi ostali bubnjevi su odlučeni na osnovi klupskih koeficijenata najjačih timova u bubnju 2 i najslabijih timova u bubnju 4.
Timovi iz iste države ne mogu biti izvučeni između sebe u ovoj rundi.
Pravila za napredovanje tima
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi idu u sljedeći krug.
- Trećeplasirane momčadi idu u sljedeću rundu nižerazrednog kontinentalnog takmičenja.
Grupna faza tiebreakersa
- Bodovi
- Usporedba između dva tima (points, goal difference, goals scored)
- Razlika u broju golova
- Postignuti golovi
- Broj golova u gostima
Finale ovog turnira će biti odigrano na stadionu XingLing eSports.