Sjevernoameričko Liga prvaka sezona 60
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 2 | |
2 | Sidney Juniors | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 6 | |
3 | Ajax | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 11 | |
4 | LA Galaxy | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 | 2 | |
2 | FC Corozal Red Lions | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | |
3 | Dalian Wanda | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 20 | |
4 | America | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | |
2 | FC Nankatsu | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
3 | FC Charlotte Amalie #11 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | |
4 | siege is still here | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granadilla | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 15 | |
2 | FC Katta | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 20 | 7 | |
3 | Isabella Manor | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 3 | |
4 | Dunmore Town | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Taicang Jinlin | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 10 | |
2 | Cuban Rum | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 16 | 17 | |
3 | MXL Luneng Taishan | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 13 | |
4 | Belmopan #7 | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 13 | 19 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 2 | |
2 | G-Schalke 04 | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | |
3 | Dracena Melilla FC | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | |
4 | Kingstown #3 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 22 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Otxar City | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 6 | |
2 | Montreal Impact | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 10 | |
3 | Neptuni pediludium | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 13 | |
4 | San Juan de Dios | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | New Melitaus | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 0 | |
2 | FC Arsenal | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 10 | |
3 | FC OTTO⭐ | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 17 | |
4 | FC Pointe-Noire #4 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 24 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila izvlačenja
*Svi kvalificirani timovi za ovu rundu su podjeljeni na 4 bubnja na osnovi njihovog klupskog koeficijenta. Svaka grupa će se sastojati od jedne momčadi iz svakog od 4 bubnja.
U ligi prvaka, prvi bubanj uključuje branitelja lige i pobjednike sedam najjačih liga. Svi ostali bubnjevi su odlučeni na osnovi klupskih koeficijenata najjačih timova u bubnju 2 i najslabijih timova u bubnju 4.
Timovi iz iste države ne mogu biti izvučeni između sebe u ovoj rundi.
Pravila za napredovanje tima
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi idu u sljedeći krug.
- Trećeplasirane momčadi idu u sljedeću rundu nižerazrednog kontinentalnog takmičenja.
Grupna faza tiebreakersa
- Bodovi
- Usporedba između dva tima (points, goal difference, goals scored)
- Razlika u broju golova
- Postignuti golovi
- Broj golova u gostima
Finale ovog turnira će biti odigrano na stadionu FC OTTO⭐.