Okeansko Liga prvaka sezona 63
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ☆★Colorful Days★☆ | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 3 | |
2 | Inter | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | |
3 | FC Airai #7 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 9 | |
4 | FC Mu'a #3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 24 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [DJB]Tarawa Jianlibao FC | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 26 | 6 | |
2 | ANFK | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 11 | |
3 | FC Tulagi #2 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 13 | |
4 | Vaiea City FC | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 10 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Imperial Beach | 3 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 3 | |
2 | Cultural Leonesa | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 5 | |
3 | FC Tarawa | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 16 | |
4 | FC Honiara #14 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 29 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dark to Dawn | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 29 | 7 | |
2 | Juventus | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 15 | |
3 | Jeka 3 | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 19 | |
4 | FC Mu'a #2 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 10 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fairytale | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 6 | |
2 | FC Auki | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | |
3 | Atlético Independiente | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 6 | |
4 | West Ham United | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Flower Kings | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 0 | |
2 | INVERNALIA | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 7 | |
3 | GNK Dinamo Zagreb | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 15 | |
4 | FC Funafuti | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 28 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blackburn Rovers | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 | 4 | |
2 | Bologna FC 1909 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 26 | 12 | |
3 | FC Punaauia #3 | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 23 | |
4 | Valverde FC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 22 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐Man Utd⭐ | 4 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 31 | 3 | |
2 | FC Lyon | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 9 | |
3 | Supreme International FC | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 17 | |
4 | Inter Wuxi | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 30 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila izvlačenja
*Svi kvalificirani timovi za ovu rundu su podjeljeni na 4 bubnja na osnovi njihovog klupskog koeficijenta. Svaka grupa će se sastojati od jedne momčadi iz svakog od 4 bubnja.
U ligi prvaka, prvi bubanj uključuje branitelja lige i pobjednike sedam najjačih liga. Svi ostali bubnjevi su odlučeni na osnovi klupskih koeficijenata najjačih timova u bubnju 2 i najslabijih timova u bubnju 4.
Timovi iz iste države ne mogu biti izvučeni između sebe u ovoj rundi.
Pravila za napredovanje tima
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi idu u sljedeći krug.
- Trećeplasirane momčadi idu u sljedeću rundu nižerazrednog kontinentalnog takmičenja.
Grupna faza tiebreakersa
- Bodovi
- Usporedba između dva tima (points, goal difference, goals scored)
- Razlika u broju golova
- Postignuti golovi
- Broj golova u gostima
Finale ovog turnira će biti odigrano na stadionu FC White.