Evropsko Liga sezona 74
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aslanbey | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | |
2 | Parma FC | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 9 | |
3 | Biały Legion | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | |
4 | FC Lozan | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bucha | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 4 | |
2 | Royal Union Sint-Gillis | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Teos Stars | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 4 | |
4 | Paliokastro | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caudal | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 6 | 2 | |
2 | FC ReTards | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
3 | KS Nurki | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | |
4 | Roni's Team | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeka | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 3 | |
2 | FC Dinamo Vella | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 9 | |
3 | Nova Gorica | 4 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 10 | 12 | |
4 | FC Titans | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 12 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caldas FC | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 3 | |
2 | Szirmai Világos | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 6 | |
3 | Fc Blackart | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 5 | |
4 | SC Hildesheim | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiener Philharmoniker | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
2 | Beşiktaş JK¹⁹⁰³ | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 12 | |
3 | YELLOW REFUGEES | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | |
4 | Kadıoğlu Gençlik FC ⭐ | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympic Massilia | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 3 | |
2 | SK Liepājas Metalurgs | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | |
3 | Vacak FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 15 | |
4 | FC Tartu #3 | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Minyoro | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 2 | |
2 | Dansk Fodbold | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | |
3 | Cardiff City FC | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 8 | |
4 | Garfield Tigers | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 27 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baku United | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 2 | |
2 | United Rubber Ducks | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
3 | FC Kuusysi | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | |
4 | Les Gothiques Amiénois | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 3 | |
2 | Rofl Team | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | |
3 | Exysoul FC | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 11 | |
4 | FC Empoli | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Minor Club | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
2 | Axinos | 1 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 | |
3 | Mystic Warrior Copenhagen | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | |
4 | UC Cork 2012 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 7 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Ekipa | Pozicija* | Bodovi | OM | P | N | I | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Smunck | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | |
2 | Abreu Loureiro FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 7 | |
3 | Puka City Strikes Back | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | |
4 | au p'tit bonheur | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila izvlačenja
*Svi kvalificirani timovi za ovu rundu su podjeljeni na 4 bubnja na osnovi njihovog klupskog koeficijenta. Svaka grupa će se sastojati od jedne momčadi iz svakog od 4 bubnja.
Timovi su podjeljeni na bubnjeve na osnovu njihovog klupskog koeficijenta. Najjači timovi su postavljeni prvi u bubnju a najslabiji timove četvrti u bubnju itd.
Timovi iz iste države ne mogu biti izvučeni između sebe u ovoj rundi.
Pravila za napredovanje tima
- Prvoplasirani i drugoplasirani u grupnoj fazi idu u sljedeći krug.
Grupna faza tiebreakersa
- Bodovi
- Usporedba između dva tima (points, goal difference, goals scored)
- Razlika u broju golova
- Postignuti golovi
- Broj golova u gostima
Finale ovog turnira će biti odigrano na stadionu Jeka.