Jihoamerická Liga mistrů sezóna 46
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39th Street Killers | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 4 | |
2 | Paramaribo #6 | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 2 | |
3 | Treinta y Tres | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 11 | |
4 | Lima #4 | 3 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 2 | 5 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 2 | |
2 | Estudiantes del Mundo | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 9 | |
3 | Oreo | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | |
4 | LOS LEPROSOS | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estamos Remando!! | 1 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 3 | |
2 | Malebranche | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | |
3 | G014N14 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | |
4 | San Juan Bautista | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 7 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Empoli FC | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 6 | |
2 | XingLing eSports | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | |
3 | Mineros de Guayana | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | |
4 | Medellin #12 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 16 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC nacional asuncion | 1 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 8 | 5 | |
2 | J'en-ai-marre | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 5 | |
3 | NEWBI | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 3 | |
2 | Sol de Mayo | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 4 | |
3 | FC Ganda | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 12 | |
4 | FC Sport Boys | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | South Lakers | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 7 | |
2 | Trujillo | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 8 | |
3 | Papaichton | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 7 | |
4 | Toros de Letonia | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRA | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 3 | |
2 | Montevideo #9 | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 5 | |
3 | Puerto Cabello | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | |
4 | Avengers | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 15 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
V Lize Mistrů obsahuje první koš obhájce titulu a vítěze sedmi nejsilnějších lig. Všechny ostatní koše jsou určeny klubovými koeficienty s nejsilnějšími týmy v koši 2 a nejslabšími v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
- Třetí týmy postupují do dalšího kola nižšího turnaje.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu Huánuco.