Severoamerická Liga mistrů sezóna 47
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tristeza Nao Tem Fim | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 3 | |
2 | America | 4 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 6 | |
3 | FC Kingston #4 | 3 | 5 | 6 | 0 | 5 | 1 | 2 | 3 | |
4 | AKB48 | 1 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 1 | 4 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Arsenal | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | |
2 | Montreal Impact | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 4 | |
3 | FC Charlotte Amalie #3 | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 11 | |
4 | Fort Amsterdam | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 20 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 3 | |
2 | Kingstown #3 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 10 | |
3 | FC OTTO⭐ | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 11 | |
4 | Real Chatarra FC | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 14 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Otxar City | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 2 | |
2 | FC Katta | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | |
3 | FC Jocotenango | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 5 | |
4 | Liberia | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 27 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 2 | |
2 | FC Almolonga | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 3 | |
3 | FC Grande Anse #2 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | |
4 | Team Melilla | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 17 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | New Melitaus | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 3 | |
2 | Hamilton FC | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | |
3 | FC Bayern Munich | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 9 | |
4 | MXL Shandong Jinan | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 13 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | |
2 | Neptuni pediludium | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 6 | |
3 | G-Schalke 04 | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Rocky Mountain Huskies | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 17 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granadilla | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | |
2 | MXL Luneng Taishan | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | 2 | |
3 | FC Sainte-Anne | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | |
4 | Pims Hairpiece | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 5 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
V Lize Mistrů obsahuje první koš obhájce titulu a vítěze sedmi nejsilnějších lig. Všechny ostatní koše jsou určeny klubovými koeficienty s nejsilnějšími týmy v koši 2 a nejslabšími v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
- Třetí týmy postupují do dalšího kola nižšího turnaje.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu Patriotas Fútbol Club.