Asijská Liga mistrů sezóna 47
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC AEi 致敬传奇波尔多! | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 3 | |
2 | Hà Nội Cat King | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 4 | |
3 | FC Makkah #6 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 15 | |
4 | Crown of Asia | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPL Michael Jackson | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 1 | |
2 | 鹿岛鹿角 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | |
3 | Hong Kong Rangers FC | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | |
4 | Melbourne Victory | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dream Team | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 3 | |
2 | 北京同仁堂 | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
3 | Saudi first-tier city | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | 整编74师 | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 6 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tuen Mun | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 3 | |
2 | Swindon Town FC | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 11 | |
3 | Sunch'on | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | |
4 | Peking Roma | 3 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 6 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AJ Auxerre | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | |
2 | 浦和红钻 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | |
3 | CHN FC Xjbt | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 11 | |
4 | Muang Pakxan | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 8 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yeovil Town | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 1 | |
2 | Min ❤ | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | 8 | |
3 | Rohmata | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | |
4 | FC Chilung #5 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 20 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macau #7 | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 4 | |
2 | ⚽Invincible Bellingham⚽ | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | |
3 | Hellas Verona FC | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 9 | |
4 | Genghis Khan | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biratnagar | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | |
2 | The Korean people's army✨ | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 4 | |
3 | Guangzhou Evergrande | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | |
4 | FC Internazionale Milan | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
V Lize Mistrů obsahuje první koš obhájce titulu a vítěze sedmi nejsilnějších lig. Všechny ostatní koše jsou určeny klubovými koeficienty s nejsilnějšími týmy v koši 2 a nejslabšími v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
- Třetí týmy postupují do dalšího kola nižšího turnaje.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu Sayama.