Evropská Liga mistrů sezóna 50
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bucha | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 4 | |
2 | Rayo Manzanares | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
3 | KS Nurki | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 10 | |
4 | Kalimdor's Revenge | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 12 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentain | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 2 | |
2 | FC ReTards | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
3 | Szirmai Világos | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 14 | |
4 | 23 Elazığ FK | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 23 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oğuz Türk FK | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 0 | |
2 | Gazuza Futebol Clube | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | |
3 | FC Inter | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | |
4 | Real Astorga | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seaburn Beach | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 3 | |
2 | FC Jerusalem | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | |
3 | Rosso Neri | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | |
4 | Kocaelispor | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 7 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 1 | |
2 | Sarpsborg | 3 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | 4 | |
3 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 10 | |
4 | HNK Square Dubrovnik | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 8 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Veenus | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | |
2 | Le Feu Occulte | 1 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 16 | 7 | |
3 | FC Tel Aviv #3 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | |
4 | Falcon fc | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 17 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 3 | |
2 | FC OTB | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 6 | |
3 | Lions | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | |
4 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 9 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 4 | |
2 | Beveren | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
3 | Trier | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | |
4 | NK Slavonski Brod | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
V Lize Mistrů obsahuje první koš obhájce titulu a vítěze sedmi nejsilnějších lig. Všechny ostatní koše jsou určeny klubovými koeficienty s nejsilnějšími týmy v koši 2 a nejslabšími v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
- Třetí týmy postupují do dalšího kola nižšího turnaje.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu Regnum Croatorum.