Jihoamerická Liga mistrů sezóna 60
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 26 | 2 | |
2 | Estudiantes del Mundo | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 7 | |
3 | NEWBI | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 23 | |
4 | La Unión | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 26 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lima #4 | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 | 3 | |
2 | Domzale FC | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | |
3 | CA Rosario Central | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 8 | |
4 | Limpio | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 16 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Empoli FC | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 20 | 3 | |
2 | Montevideo #9 | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 4 | |
3 | Domburg | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 13 | |
4 | Tupiza FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 21 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luque | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 1 | |
2 | Maldonado | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 4 | |
3 | Oreo | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 | |
4 | Maturín | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 17 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | J'en-ai-marre | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 22 | 11 | |
2 | Mineros de Guayana | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 12 | |
3 | FC Kolonista | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 15 | |
4 | Papaichton | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 21 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paramaribo #12 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 4 | |
2 | Toros de Letonia | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 7 | |
3 | Malebranche | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 9 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | XingLing eSports | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 7 | |
2 | 39th Street Killers | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 13 | |
3 | Kanda fc | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 17 | |
4 | Guatire | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 9 | 17 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | South Lakers | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 32 | 1 | |
2 | River Plate CARP | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 15 | |
3 | Psalm is Back | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 11 | 26 | |
4 | Castores Yaguara | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 25 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
V Lize Mistrů obsahuje první koš obhájce titulu a vítěze sedmi nejsilnějších lig. Všechny ostatní koše jsou určeny klubovými koeficienty s nejsilnějšími týmy v koši 2 a nejslabšími v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
- Třetí týmy postupují do dalšího kola nižšího turnaje.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu Corvos Laranja.