Severoamerická Liga sezóna 69
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GuaWaZi United | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 0 | |
2 | Shazland Steamrollers | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 21 | 5 | |
3 | HOLLANDITIS | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 22 | 5 | |
4 | Oranjestad #28 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 46 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Edmonton Cyclones | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 2 | |
2 | AS Trinity Crayfish | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | |
3 | Carrefour | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | |
4 | La Revolucion | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 19 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 49 | 0 | |
2 | Hong Yan CQ | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 12 | |
3 | FC OTTO⭐ | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 22 | 13 | |
4 | Nassau #5 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 63 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rocky Mountain Huskies | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 21 | 1 | |
2 | The Baby Red Dragon | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 2 | |
3 | MXL Shandong Jinan | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | |
4 | FC Ciudad de Guatemala #4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 31 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Chatarra FC | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 1 | |
2 | FC Jocotenango | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 7 | |
3 | Nirza City TMT™ | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 10 | |
4 | Orange Walk Oranges | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 38 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RD-fishman | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 7 | |
2 | El Progreso #3 | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 12 | |
3 | Dalian Wanda | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 12 | 14 | |
4 | Nómadas | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunmore Town | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 1 | |
2 | FC Charlotte Amalie #11 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 11 | |
3 | Negril Beach | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 10 | |
4 | Winnipeg | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 24 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPL Internazionale Milano | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 2 | |
2 | FC Almolonga | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 2 | |
3 | Sambo Creek | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 16 | |
4 | FC Villa Bisonó | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 26 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 9
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuban Rum | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 1 | |
2 | Hessle FC | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 21 | 13 | |
3 | Tree | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 14 | |
4 | Zaku UT | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 27 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 10
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | range riders | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 0 | |
2 | Lollapa Losers | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 5 | |
3 | FC Le Gosier #3 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 10 | |
4 | FC Bayern Munich | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 27 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 11
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halifax Fire Department | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 25 | 5 | |
2 | Liberia | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 | 5 | |
3 | Cancun FC | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 31 | 10 | |
4 | Canóvanas | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 56 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 12
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abilene | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 24 | 3 | |
2 | Deportibo el Paraíso | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 12 | |
3 | HERTHA BSC | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | |
4 | MXL The Red Devils 1878 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 17 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
Týmy jsou rozděleny do košů na základě svého klubového koeficientu. Nejsilnější týmy jsou v koši 1, nejslabší v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu Otxar City.