Oceánská Liga sezóna 70
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Tamana | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 30 | 10 | |
2 | West Ham United | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 26 | 10 | |
3 | FC Airai #4 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 23 | 18 | |
4 | FC Tulagi #3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 43 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JDT Johor FC | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 34 | 5 | |
2 | FC Christchurch | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 31 | 9 | |
3 | The Bhoys | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 35 | |
4 | FC Safotu | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 39 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC White | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 27 | 0 | |
2 | Tumaseu | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 4 | 11 | |
3 | FC Nuku'alofa #4 | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | |
4 | FC Fagatogo | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 21 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blackburn Rovers | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 34 | 0 | |
2 | FC Liku #6 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 9 | |
3 | Valverde FC | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 18 | |
4 | FC Port Moresby #9 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 30 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cambridge Analytica FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 3 | |
2 | FC Pava'ia'i #4 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 20 | 10 | |
3 | FC Razum | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 13 | |
4 | OFK Adbe | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 26 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Waala | 3 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 2 | |
2 | [DJB] Moons Back | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 4 | |
3 | FC Port Vila | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | |
4 | FC Funafuti | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 29 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Auckland City FC | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 5 | |
2 | [DJB]Tarawa Jianlibao FC | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 4 | |
3 | Phoenix FC | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | |
4 | FC Nu'uuli | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 21 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | shandong | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 4 | |
2 | FC Vaialoa | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 9 | |
3 | FC Mu'a #3 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | |
4 | Feilding bombers | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 21 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 9
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Kick in Ass | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 34 | 3 | |
2 | FC Punaauia #3 | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 26 | 7 | |
3 | Kulia #3 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 30 | |
4 | FC Suva #9 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 31 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 10
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Hamilton | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 7 | |
2 | Inter Wuxi | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 24 | 5 | |
3 | Manchester City Fc | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 17 | |
4 | FC Luganville #7 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 20 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 11
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Malie | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 20 | 1 | |
2 | The Red Earth | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 4 | |
3 | FC Omoka | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 17 | |
4 | FC Port Vila #4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 22 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 12
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dark to Dawn | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 44 | 0 | |
2 | FC Auki | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 23 | |
3 | GreedDestroysPL | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 16 | |
4 | Gunners | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 22 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
Týmy jsou rozděleny do košů na základě svého klubového koeficientu. Nejsilnější týmy jsou v koši 1, nejslabší v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu FC Mu'a #2.