Evropská Liga sezóna 75
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mambo Football Club | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 2 | |
2 | Scammonden Daoists | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | |
3 | YELLOW REFUGEES | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | |
4 | FC Tartu #3 | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC OTB | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 1 | |
2 | Beşiktaş JK¹⁹⁰³ | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
3 | Axinos | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | |
4 | UC Cork 2012 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 20 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szirmai Világos | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 5 | 3 | |
2 | VV Rijsoord | 4 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 7 | 5 | |
3 | Ønslev FC | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5 | |
4 | Fc Blackart | 1 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 | 6 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 3 | |
2 | Canvey Island | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 5 | |
3 | FC Lozan | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | |
4 | DPH Podsused | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 3 | |
2 | Labinoti | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | |
3 | Royal Union Sint-Gillis | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | |
4 | Letterkenny United | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 16 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Nurki | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 5 | |
2 | FC Empoli | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | |
3 | FC Kadıoğlu Gençlik ⭐ | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 6 | |
4 | FC Titans | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 11 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Astorga | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6 | |
2 | FC Bratislava Orient | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 8 | |
3 | FC Kuusysi | 3 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 12 | 11 | |
4 | Puka City Strikes Back | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 12 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roni's Team | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | |
2 | FC Smunck | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 5 | 2 | |
3 | Biały Legion | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | |
4 | FK Puntukas | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 9
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mystic Warrior Copenhagen | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | |
2 | Ditus FC | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | |
3 | Caudal | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 | |
4 | Teos Stars | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 10
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Selki | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 6 | |
2 | VfB Leipzig | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 5 | |
3 | AC Recas | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | |
4 | Abreu Loureiro FC | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 14 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 11
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pro Vasto 1902 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 8 | |
2 | Dansk Fodbold | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 11 | |
3 | ⭐Frutigen⭐Garde Sport⭐ | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 14 | |
4 | Breizh Coyotes de Tahiti | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 14 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 12
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | **** The Hague FC **** | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 3 | |
2 | Caldas FC | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | |
3 | Exysoul FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 | |
4 | SK Liepājas Metalurgs | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 11 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
Týmy jsou rozděleny do košů na základě svého klubového koeficientu. Nejsilnější týmy jsou v koši 1, nejslabší v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu Prussians.