Oceánská Liga mistrů sezóna 78
Skupinová fáze
⇩ Informace o této části turnaje ⇩Skupina 1
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TUV-Upstairs | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 2 | |
2 | Dark to Dawn | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 | 1 | |
3 | FC Vaialoa | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 15 | |
4 | FC Mu'a #3 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 10 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC White | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 20 | 4 | |
2 | Inter Wuxi | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 11 | |
3 | FC Kick in Ass | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 11 | |
4 | FC Airai #7 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 24 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [DJB]Tarawa Jianlibao FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 29 | 0 | |
2 | Cultural Leonesa | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | 7 | |
3 | Silver STAR⭐ | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 12 | |
4 | FC Nuku'alofa #4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 25 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeka 3 | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 24 | 3 | |
2 | FC NANANA | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | |
3 | FC Malie | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 15 | |
4 | hoho | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 | 5 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [ZERO]Hubei Evergrande | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 3 | |
2 | GNK Dinamo Zagreb | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 6 | |
3 | Vaiea City FC | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 12 | |
4 | Entertainment Club | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 26 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Supreme International FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 2 | |
2 | Matavera Police Office | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | 5 | |
3 | FC Mu'a #2 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 12 | |
4 | FC Hamilton | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 20 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bologna FC 1909 | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 6 | |
2 | Juventus | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | |
3 | The Flower Kings | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | |
4 | Inter | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 9 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Tým | Nasazení* | Body | OZ | v | R | p | VG | OG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fairytale | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 24 | 2 | |
2 | FC Imperial Beach | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 9 | |
3 | ☆★Colorful Days★☆ | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | |
4 | milan U13 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 21 |
Zápasy | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravidla v případě remízy.
*Všechny týmy kvalifikované do této části turnaje jsou rozděleny do 4 nasazovacích "košů" podle jejich týmového koeficientu. Každá skupina turnaje bude zahrnovat po týmu 1 z každých těchto 4 nasazovacích "košů".
V Lize Mistrů obsahuje první koš obhájce titulu a vítěze sedmi nejsilnějších lig. Všechny ostatní koše jsou určeny klubovými koeficienty s nejsilnějšími týmy v koši 2 a nejslabšími v koši 4.
Týmy ze stejné země nemohou být losovány proti sobě v tomto kole.
Pravidla pro postup týmu.
- První a druhé týmy ve Skupinové fázi postupují do dalšího kola.
- Třetí týmy postupují do dalšího kola nižšího turnaje.
Tiebreaky skupinové fáze.
- Body
- Výsledky vzájemných zápasů. (body, rozdíl branek, vstřelených gólů)
- Rozdíl branek
- Vstřelené góly
- Počet branek vstřelených na hřišti soupeře.
Finále turnaje bude odehráno na stadionu týmu Manchester City Fc.