Βορειοαμερικάνικο Λιγκ Σαιζόν 45
Φάση ομίλων
⇩ Διάβασε τις πληροφορίες του γύρου ⇩Όμιλος 1
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | La Revolucion | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | |
2 | Sidney Juniors | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | AS Trinity Crayfish | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5 | |
4 | FC San-Ageis Utd | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 | 7 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 2
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Taicang Jinlin | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 2 | |
2 | FC Aranciano | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 8 | |
3 | Ciudad Cortés | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 7 | |
4 | Yauco | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 23 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 3
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Charlotte Amalie #3 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 6 | |
2 | MXL The Red Devils 1878 | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 3 | |
3 | Detroit Blazers | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 6 | |
4 | siege is still here | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 17 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 4
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brazilian Team | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 0 | |
2 | Ajax | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 4 | |
3 | FC Nassau #13 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | |
4 | The Baby Red Dragon | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 12 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 5
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Isótopos de Hortaleza | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 9 | |
2 | Team Melilla | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 12 | |
3 | New Sun | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 9 | |
4 | Merry Men | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 12 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 6
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HOLLANDITIS | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 6 | |
2 | Saint-Pierre | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
3 | Port-au-Prince #5 | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 10 | |
4 | Oranjestad #25 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 12 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 7
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Corozal Red Lions | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | Rocky Mountain Huskies | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 3 | |
3 | Port-au-Prince #8 | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 | |
4 | Yarumela | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 8 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 8
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dracena Melilla FC | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 1 | |
2 | MXL Shandong Jinan | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 2 | |
3 | Tree | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 6 | |
4 | FC Willemstad #2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 28 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 9
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC OTTO⭐ | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 0 | |
2 | Liberia | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | |
3 | FC Ciudad de Guatemala #2 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 8 | |
4 | FC Nueva San Salvador | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 27 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 10
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halifax Fire Department | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | |
2 | Bzbc FC | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 6 | |
3 | RD-fishman | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 12 | |
4 | Ingenio | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 11
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bayern Munich | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 3 | |
2 | Lollapa Losers | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | |
3 | GuaWaZi United | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 5 | |
4 | San Miguelito #3 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 10 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 12
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Winnipeg | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 6 | |
2 | FC Le Robert | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | |
3 | America | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 7 | |
4 | Cot | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Κανονισμός κληρώσεως
*Όλες οι ομάδες που προκρίθηκαν για τον γύρο αυτό διαιρούνται σε 4 σύνολα με βάση τον συντελεστή του συλλόγου. Ο κάθε όμιλος θα έχει μια ομάδα από κάθε ένα από τα 4 σύνολα.
Οι ομάδες χωρίζονται σε σύνολα με βάση τον συντελεστή του συλλόγου. Οι πιο ισχυρές ομάδες μπαίνουν στο σύνολο 1 και οι πιο αδύναμες στο σύνολο 4 κλπ.
Ομάδες από την ίδια χώρα δεν μπορούν να κληρωθούν η μια εναντίον της άλλης σε αυτό τον γύρο.
Κανόνες προβιβασμού ομάδων
- Ο πρώτος και ο δεύτερος από τη φάση των ομίλων περνάνε στον επόμενο γύρο.
Επιλυτές ισοβαθμίας του σταδίου ομίλων.
- Βαθμοί
- Σύγκριση αποτελεσμάτων. (βαθμοί, διαφορά τερμάτων, συνολικά γκολ)
- Διαφορά γκολ.
- Γκολ υπέρ
- Αριθμός γκολ εκτος έδρας.
Οι τελικοί αγώνες αυτής της διοργάνωσης θα γίνουν στο στάδιο της ομάδας G-Schalke 04.