Βορειοαμερικάνικο Λιγκ Σαιζόν 46
Φάση ομίλων
⇩ Διάβασε τις πληροφορίες του γύρου ⇩Όμιλος 1
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liberia | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 26 | 0 | |
2 | Coxinhas | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 18 | 3 | |
3 | Agua Azul Rancho | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 9 | |
4 | FC Willemstad #47 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 45 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 2
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RD-fishman | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 7 | |
2 | HOLLANDITIS | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 12 | |
3 | MXL The Red Devils 1878 | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 11 | |
4 | Oranjestad #28 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 18 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 3
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frankfurter Fc | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 8 | |
2 | Winnipeg | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | |
3 | MXL Guajos University | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | |
4 | Saint Bromwich Albion | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 12 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 4
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brazilian Team | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 3 | |
2 | MXL Shandong Jinan | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | |
3 | Merry Men | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 14 | |
4 | FC Cruz Bay #5 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 12 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 5
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Arsenal | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 2 | |
2 | Belmopan #7 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | |
3 | Port-au-Prince #19 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | |
4 | FC Saint John's #2 | 3 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 1 | 4 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 6
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuban Rum | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 4 | |
2 | Ciudad Cortés | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 6 | |
3 | Dunmore Town | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 6 | |
4 | Ingenio | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 15 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 7
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Taicang Jinlin | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 8 | |
2 | Armor for Sleep | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 9 | |
3 | GPL Internazionale Milano | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 10 | |
4 | Pájaros | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 15 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 8
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MXL Xicuahua | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 5 | |
2 | FC Aranciano | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | |
3 | Ajax | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 5 | |
4 | Tree | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 12 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 9
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Port-au-Prince #5 | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 6 | |
2 | FC Kingston #4 | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 3 | |
3 | Kingstown #3 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 7 | |
4 | FC Aguilares | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 10
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montgomery | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 1 | |
2 | Saint-Pierre | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 2 | |
3 | Edmonton Cyclones | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 3 | |
4 | El Coco | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 37 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 11
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Port-au-Prince #8 | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 1 | |
2 | FC Le Robert | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | |
3 | FC Charlotte Amalie #11 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | |
4 | La Revolucion | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 12
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bzbc FC | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 1 | |
2 | GuaWaZi United | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 7 | |
3 | San Miguelito #3 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | |
4 | FC San-Ageis Utd | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 11 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Κανονισμός κληρώσεως
*Όλες οι ομάδες που προκρίθηκαν για τον γύρο αυτό διαιρούνται σε 4 σύνολα με βάση τον συντελεστή του συλλόγου. Ο κάθε όμιλος θα έχει μια ομάδα από κάθε ένα από τα 4 σύνολα.
Οι ομάδες χωρίζονται σε σύνολα με βάση τον συντελεστή του συλλόγου. Οι πιο ισχυρές ομάδες μπαίνουν στο σύνολο 1 και οι πιο αδύναμες στο σύνολο 4 κλπ.
Ομάδες από την ίδια χώρα δεν μπορούν να κληρωθούν η μια εναντίον της άλλης σε αυτό τον γύρο.
Κανόνες προβιβασμού ομάδων
- Ο πρώτος και ο δεύτερος από τη φάση των ομίλων περνάνε στον επόμενο γύρο.
Επιλυτές ισοβαθμίας του σταδίου ομίλων.
- Βαθμοί
- Σύγκριση αποτελεσμάτων. (βαθμοί, διαφορά τερμάτων, συνολικά γκολ)
- Διαφορά γκολ.
- Γκολ υπέρ
- Αριθμός γκολ εκτος έδρας.
Οι τελικοί αγώνες αυτής της διοργάνωσης θα γίνουν στο στάδιο της ομάδας Team Melilla.