Γράψου στο παιχνίδι
Χαμένος κωδικός?
Είσοδος
English
Bahasa Indonesia
Bosanski
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Norsk
Polski
Português
Português / BR
Română
Slovenščina
Srpski
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
עברית
العربية
简体中文
繁體中文
Χρήστης
Γράψου στο παιχνίδι
Κόσμος
Νέα
(0)
Φόρουμ
Χώρες
Υποστήριξη
Βοήθεια
Επικοινωνία/Προσωπικό
(0)
Κανόνες Παιχνιδιού
Μαρτυρίες
Συνεργάτες:
Online Sport Managers
Κύπελλο Νέων (U21) μικρές χώρες Σαιζόν 48
Γύρος 2
Real Georgetown FC
Khvoy
10/28
1
2
FC Chakwal
Zaytā
10/28
0
5
Goal Diggers
FC NANANA
10/28
1
6
FC Zornig United
FC The Farrington #2
10/28
5
2
USM Khenchela
Ramgran
10/28
0
1
FC Soufriere #2
FC Aleppo #3
10/28
4
0
FC Aktobe
Shiheung #4
10/28
8
0
FC Mohale's Hoek
DPL Leeds United
10/25
6
0
FC Mohale's Hoek
Thule 88
10/28
0
6
Banikoara
Khamr
10/28
3
1
Aguadulce
Sohag FC
10/28
0
5
Saint_Grall 89
Internazionale Milano(KR)
10/28
0
9
FC Kankan
FC Micoud #3
10/28
2
0
Trim Tigers
AS Trinity Crayfish
10/28
0
7
FC Viktoria
FC Mandeville #5
10/28
6
1
FC Anse La Raye #3
FC Gaborone
10/28
7
0
FC green trees
FC Sanaa #15
10/28
6
2
FC Gikongoro #3
FC Daru #2
10/28
1
5
FC Dayr az-Zawr
FC Mallawi
10/28
7
2
FC Kieta
Londonderry City
10/25
0
1
Londonderry City
FC Remire-Montjoly #3
10/28
0
6
FC Hyderabad #2
FC Shubra al-Khaymah #2
10/28
0
3
Georgetown City FC
⚽⚽Arsenal♥love song⁰⁶¹⁸⚽⚽
10/28
1
2
Goyang
FC Butare #4
10/25
6
3
Gonbad-e Qabus
Goyang
10/28
1
3
Tatra FC
FC Muscat DK
10/28
6
0
Vardenis
FC West Bay #4
10/28
0
2
FC Tulagi
Inazuma XI
10/28
2
8
Beirut #7
Jr PortSpa
10/28
0
4
Yatta
FC Faaa #3
10/25
5
0
FC Faisalabad
Yatta
10/28
0
2
FC Raiatea #2
FC Angoram
10/28
2
0
Fuglafjaðor #2
Kâmpóng Spoe FC
10/28
3
5
Tanamera
FC Soufrière
10/28
0
2
FC Willemstad #7
Start Sabalé
10/28
3
2
FC Mataura
FC Hāora
10/28
9
0
Batumi
FC Maseru #20
10/25
2
3
Cube Football Club
FC Maseru #20
10/28
3
0
FC Panguna
Gulriphi
10/25
0
4
Gyumri
Gulriphi
10/28
3
2
FC Kingstown #24
Damascus #6
10/25
0
5
Damascus #6
FC Berbera #4
10/28
3
5
Rustavi
Israel genocide Gaza
10/28
5
3
Poti
FC Spanish Town
10/28
7
1
FC Al-Hudaydah
Jericho
10/25
2
5
Jericho
Managua
10/28
3
4
Inter Zlatan
vipers sc
10/28
0
12
FC Lome #12
FC As-Safirah
10/28
1
8
FC Choiseul
FC Kabul #18
10/25
5
1
New Sun
FC Choiseul
10/28
3
0
FC Bridgetown #8
FC The Farrington
10/25
3
0
FC Bridgetown #8
FC Maseru #3
10/28
1
4
FC Mabaruma
FC Four Cross Roads
10/25
2
1
FC Mabaruma
FC Kingston #19
10/28
1
6
Chitré
FC Kaindy #3
10/25
7
3
Chitré
Djibouti City #19
10/28
7
5
Magic Mirror Ultra
Bondo
10/28
6
0
FC Auki #10
FC Osh #30
10/25
0
7
Phnom Penh FC #3
FC Osh #30
10/28
11
1
Elbasan
Tardis FC
10/28
0
8
Kapilbastu
FC Kara #4
10/28
2
5
Liberia
Rafaḩ
10/28
2
5
Northern Stars
Antananarivo #7
10/28
3
3
3
4
FC Pointe Michel
FC Newtonabbey
10/25
3
2
FC Pointe Michel
FC Teyateyaneng
10/28
0
6
FC OTB Africans
Djibouti City #5
10/28
9
1
✨Belgrade Red☪Star✨
Durrës #10
10/28
1
4
QiangSheng Group
FC Sidi bel Abbès
10/28
11
0
La Madrid FC
FC Algiers #3
10/28
0
9
FC Basalona-Hainiu 13
Bangor City
10/28
2
3
Tegucigalpa #2
Karaganda
10/28
0
8
Mohun Bagan
Ballymena City FC
10/28
2
3
Birguñj
FC Willemstad #69
10/28
5
3
Tórshavn #4
FC Mafeteng #5
10/25
3
4
3
5
FC Mafeteng #5
León #2
10/28
3
1
Houilles
FC Basseterre #9
10/28
3
0
FC East End
FC Karachi
10/25
2
4
FC Karachi
FC Popondetta
10/28
0
8
Miðvágs
Dharan
10/28
7
2
FC Port Moresby #5
FC Chittagong #3
10/28
3
7
FC Bridgetown #24
Polish Task Force
10/25
5
2
FC Bridgetown #24
Pakxé
10/28
0
4
Phonsavan
Asini Volanti
10/25
1
2
FC Al-Hizam al-Akhdar #2
Asini Volanti
10/28
5
0
FC Quetta
Ikongo
10/28
6
0
Torpedo Patavium
UC Cork 2012
10/28
0
6
Tbilisi #12
Gyeongsan
10/28
1
3
FC Kanungu
FC Los Palos #7
10/25
5
1
Internationale
FC Kanungu
10/28
2
1
Tabligbo Buccaneers
Segbana
10/28
4
1
BLUETOWN FC
Mufulira
10/28
11
0
Maputo
Muscat #5
10/28
11
0
Basseterre #8
FC Pointe Michel #3
10/28
8
2
FC Busembatia
FC Peshawar
10/28
1
6
FC Mahaut
Singapore FC #33
10/25
1
2
Ac Freedom
Singapore FC #33
10/28
7
0
FC Addis Abeba
PEAC
10/28
2
4
FC Tchamba
FC Banghazi
10/25
0
1
FC Algiers #2
FC Banghazi
10/28
4
3
FC Puerto Plata
FC Awala-Yalimapo #2
10/25
2
5
FC Awala-Yalimapo #2
Labinoti
10/28
1
7
candyking
Kingston Wolves FC
10/28
2
4
2
2
Crown of Asia
Belfast
10/28
3
0
Corcaigh AODV
FC Luanshya #3
10/28
2
4
The Lions
Karaj
10/28
1
4
Miandrarivo
FC Al-Jabal al-Akhdar
10/28
1
7
FC Honiara
San Miguelito #3
10/28
0
6
RSC OTS
Al-Mudaybi
10/28
6
5
FC Aswan
FC Sabratah Surman
10/25
3
5
Dili #5
FC Sabratah Surman
10/28
3
0
FC Dilian
Durrës #5
10/25
1
7
FC Dakar #23
Durrës #5
10/28
5
1
FC Mankayane
FC Al-'Arish
10/28
5
1
FC Aïn Oussera
FC Phuntsholing #3
10/28
5
2
Djibouti City #7
Great Badgers
10/28
1
5
New Saint Aleppo
Bangkok
10/25
1
3
Bangkok
FC Speightstown #7
10/28
0
4
FC Atyrau
FC Georgetown #4
10/28
0
7
Bengaluru FC
Saint Bromwich Albion
10/28
5
2
Dili #10
FC Mogadishu #3
10/28
1
3
FC Hoima
FC Tulagi #3
10/28
4
2
FC Aranciano
FC Kitwe #3
10/28
11
0
Ban Na F.C.
Romania - Dream Team FC
10/28
0
9
Rudny
FC Cotonou #7
10/25
3
4
FC Cotonou #7
Make Djibouti great again
10/28
2
8
FC Nakuru
Tórshavn #2
10/25
0
1
FC Hrazdan
Tórshavn #2
10/28
6
1
FC Bishkek #8
Dallas Cowboys
10/28
9
0
FC Barber
AC WAC
10/28
0
9
Kingstown #3
FC Salisbury
10/28
6
1
Fire Boys
FC Thimphu #44
10/28
14
0
Penonomé
FC Kazarman
10/25
0
6
FC Dili #4
FC Kazarman
10/28
5
0
FC Al Māfūd
FC Faisalabad #3
10/28
4
2
4
4
Bhimeshwor
Tree Ar
10/28
5
2
FC Lomé #2
FC Sémbé
10/25
8
1
Clem Fandango Utd
FC Lomé #2
10/28
8
1
Kingstown #21
★ Laevatain ★
10/28
0
8
Persepolis
FC Cap Estate #2
10/28
0
11
Beirut #11
FC George Hill #2
10/25
1
5
1
6
Tvøroyri
FC George Hill #2
10/28
3
0
FC Kissidougou
Clapton Community FC
10/28
0
6
Vientiane
FC Charikar- Kabul
10/28
0
2
FC Kigali #18
FC Willemstad #68
10/28
4
2
AUG Invictus
Incheon #6
10/28
8
1
Ramallah
FC Mango
10/28
4
0
FC Gamboma
LCS Homa Bay Kamienica
10/28
0
4
Treaty United FC
FC Amritsar
10/28
7
0
FC Ganda
Psalm is Back
10/28
4
3
FC Kindia #2
FC Dalal-Abad
10/28
1
2
Hakuna Matata
FC Kitui
10/28
5
0
FC Tanta
FC Belfast
10/28
1
2
FC Lorengau
Matrah #3
10/28
2
7
FC Bora-Bora #2
FC Ta‘izz #2
10/25
3
1
Antsirabe
FC Bora-Bora #2
10/28
8
0
FC Faranah
FC Kingston #7
10/25
2
3
Singapore FC #59
FC Kingston #7
10/28
5
10
5
11
Salalah #3
FC Osh #16
10/25
2
3
FC Jechegnadzor
FC Osh #16
10/28
2
0
FC Antrim
Woodfield Green Spiders
10/28
0
3
Cimkent
Korçë #3
10/25
3
6
Bahla'
Korçë #3
10/28
8
1
Γύρος 1
Γύρος 2
Γύρος 3
Γύρος 4
Γύρος 5
Γύρος 6
Γύρος 7
Προημιτελικός
Ημιτελικός
Τελικός
Χρηματικό έπαθλο
Ιστορία
Σχετικά τουρνουά
Κύπελλο Νικητών Νέων.
Ο νικητής και ο δευτεραθλητής του τουρνουά αυτού περνάνε στο Κύπελλο Νικητών Νέων.
© 2013
Delft Games