Ευρωπαϊκό Λιγκ Σαιζόν 68
Φάση ομίλων
⇩ Διάβασε τις πληροφορίες του γύρου ⇩Όμιλος 1
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Axinos | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 1 | |
2 | Regnum Croatorum | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 8 | |
3 | Real Astorga | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 5 | |
4 | FC Kosmos | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 2
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pims Toupetje | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 5 | |
2 | Laachi | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | |
3 | LZS Nikt | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Ønslev FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 15 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 3
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pro Vasto 1902 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | |
2 | Letterkenny United | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | |
3 | FK Puntukas | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 6 | |
4 | Eintracht Frankfurt | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 4
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mystic Warrior Copenhagen | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | |
2 | Electric Eels B==D | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 8 | |
3 | FC OTB | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 15 | |
4 | Teos Stars | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 8 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 5
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siracusa | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 7 | |
2 | Roni's Team | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | |
3 | Abreu Loureiro FC | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 12 | 13 | |
4 | Mehle komandasi | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 17 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 6
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cardiff City FC | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | |
2 | FC Bratislava Orient | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | |
3 | Breizh Coyotes de Tahiti | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Chios #3 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 7
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaujmalas avoti | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 3 | |
2 | Biały Legion | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | |
3 | Royal Union Sint-Gillis | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 | |
4 | FC Titans | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 12 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 8
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jaunmārupes Lauvas | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 2 | |
2 | SC Braga | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 12 | |
3 | Wiener Philharmoniker | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 6 | |
4 | DPH Podsused | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 14 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 9
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 3 | |
2 | Canvey Island | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 6 | 2 | |
3 | Sampayo fc | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 | |
4 | Amasyaspor FK | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 13 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 10
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 5 | |
2 | AC Recas | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 9 | |
3 | FC Dinamo Vella | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | |
4 | FC Tartu #3 | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 9 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 11
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympic Massilia | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 0 | |
2 | FC Den Bosch | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 4 | |
3 | HNK Square Dubrovnik | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | |
4 | NK PROFIservis | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 30 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Όμιλος 12
Ομάδα | Κατανομή* | Βαθμοί | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapoel Tel Aviv | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 4 | |
2 | Fc Blackart | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 7 | |
3 | Simmeringer SC | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 14 | |
4 | FC Sofia #11 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 14 |
Αγώνες | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Κανονισμός κληρώσεως
*Όλες οι ομάδες που προκρίθηκαν για τον γύρο αυτό διαιρούνται σε 4 σύνολα με βάση τον συντελεστή του συλλόγου. Ο κάθε όμιλος θα έχει μια ομάδα από κάθε ένα από τα 4 σύνολα.
Οι ομάδες χωρίζονται σε σύνολα με βάση τον συντελεστή του συλλόγου. Οι πιο ισχυρές ομάδες μπαίνουν στο σύνολο 1 και οι πιο αδύναμες στο σύνολο 4 κλπ.
Ομάδες από την ίδια χώρα δεν μπορούν να κληρωθούν η μια εναντίον της άλλης σε αυτό τον γύρο.
Κανόνες προβιβασμού ομάδων
- Ο πρώτος και ο δεύτερος από τη φάση των ομίλων περνάνε στον επόμενο γύρο.
Επιλυτές ισοβαθμίας του σταδίου ομίλων.
- Βαθμοί
- Σύγκριση αποτελεσμάτων. (βαθμοί, διαφορά τερμάτων, συνολικά γκολ)
- Διαφορά γκολ.
- Γκολ υπέρ
- Αριθμός γκολ εκτος έδρας.
Οι τελικοί αγώνες αυτής της διοργάνωσης θα γίνουν στο στάδιο της ομάδας SK Prague.